Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SuperPatsonFCB " No i więcej meczów, co mnie osobiście cieszy "
W sumie mnie też, tylko nie rozumiem czemu piłkarze i trenerzy nie są z tego zadowoleni...
7
jestem ciekaw czy podobne zdanie (w większości poztywne) mają kibice klubów którym poszła delikatnie mówiąc średnio ta faza ligowa (PSG, City, Bayern, Real).
Bo tu może być taki podświadomy efekt pozycji klubu w tabeli.
0
@adi7adi8 a tymczasem Rodri ucierający nosa Viniciusowi na ostatnbiej gali ZP...
0
@Filipem chrzanić obronę, jak będa co mecz strzelać 4/5 i więcej bramek to pal licho że stracą 1/2.. Joga bonito i do przodu!
2
@Bocheno1 trochę, ale nie do końca
5
@Bocheno1 jak już cytujesz to chociaż byś napisał kogo i skąd...
0
@barteq Ty mój miszczu taktyki marnujesz się tu na larambli ;)
3
jakis mały plusik tego że nie wygraliśmy wczoraj jest to że Real ma 50% sznas na City w tym barażu, gdybyśmy wygrali to Real trafiałby na kogoś z dwójki Sporting, Brugia.
1
Tak czy inaczej w kolejnej rundzie albo Real City, albo City Bayern. Tak czy siak jeden z trójki groźnych odpada.
1
@DIPENSE jest drabinka ale z dodatkowym losowaniem. Real trafia teraz na Celtic albo... City :))))
0
@ProMILs pewnie znając ich fart to Celtic, ale gdyby City to nie taka łatwa. Mogą się spiąć na Real i ich wyeliminować.
0
Ma ktoś tą drabinkę do losowania. Czyżby było 50% szans na Real City w tym barażu?
1
@Pawci023x zgadzam się, dlatego powtarzam od dawna że każda skrajność jest zła. Zarówno Lewica jak i Konfederacja. Najbezpieczniej dla kraju będzie jak obie partie nie będą miały nic do powiedzenia. Na nieszczęście teraz Lewica się do koalicji załapała i widzimy jakie cyrki się dzieją.
13
@NeroTFP1 a miałem zmienić dietę ze względu na stłuszczenie wątroby i trzustki, ale widzę że już się nie opłaca. :)))
1
@F3DO więc do dziś nie mogę przeboleć że tak szybko skreślilismy Arthura i Douglasa...
1
@patrys218 multi-live w c+online, wybierasz teraz w Tv, zakładkę sport, i tam pierwsza pozycja. Do 4 kanałów naraz możesz oglądać
1
@Mitch_Atleta czasy obecne i przyszłe
0
@Kubsoleon to może Bangkok?
1
@Yoshi94 znalazło by się pewnie i z tysiąc jak nie więcej, ale niestety to żaden z tych hipokrytów którzy aktualnie kandydują.
0
@Cule2013 https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-abuZ-MZJ9-QK4T_stanowski-nakrecil-prawdziwy-hit-w-bollywood-jest-gwiazdorska-obsada-nie-ma-natalii-janoszek-576x480.webp
Fakt, prezydent jakiego potrzebujemy...
Odwołać wybory prezydenckie 2025! Wakat na tym stanowisku!
0
@ProMILs w jakim sensie ukradł?
0
@Pawci023x całkowity brak zgody na zw. homoseksulane, aborcję, eutanazję.
Małżeństwa nierozerwalne czy jakoś tak... itd.
Partia która chwali się hasłem wolność i niepodległość, dość mocno chce ograniczać wolność obywateli w decydowaniu o sobie...
Tutaj jest dość ciekawy analityczny artykuł o Konfederacji i ich wyborcach, co prawda sprzed półtora roku i część rzeczy się zdeaktualizowała ale z ogólnymi przesłaniami się zgadzam.
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/kto-glosuje-na-konfederacje-i-czy-sie-z-tego-wyrasta-sprawdzamy/sgwf87p
0
@ProMILs w hipokryzji Trzaskowski też nie ma sobie równych. Bezczelność to domena wszystkich, z tym złodziejstwem tylko nie wiem co zrobić...
Bo w sumie nie kojarze żeby kogoś na tym przyłapano czy komuś coś w tej materii udowodniono, a tak notabene co Real ukradł? Bo hipokryzja, bezczelność, egocentryzm itd ok w pełni pasuje, ale złodziejstwo?
1
@Pawci023x mniej od nas
2
@gaucho104 pewnie bez problemu któryś z naszych kandydatów na prezydenta...
0
@Pawlak1992 a ja bym wolał żeby odadły PSG i City a Real zlać np w 1/4.
1
@Pawlak1992 szkoda, że nie ma szans że obie odpadną (PSG i City).
3
@Pawci023x co przeszkadza? W jego osobie nic, ale w poglądach już jak najbardziej. Nie lubię skrajności. Tak jak lewica ze swoimi 60 płciami, transami itd jest niebezpieczna tak samo uważam że ultranacjonalizm katolicki reprezentowany najbardziej właśnie przez konfederację i ich przedstawicieli również nie jest tym co W MOJEJ OCENIE jest dobre.
Jeśli chodzi o poglądy gospodarcze to jest ok, ale ich światopogląd dla mnie jako osoby wychowanej w duchu tolerancji do drugiego człowieka już kompletnie nie do przyjęcia.
8
@Tomason fakt, dramat jest w tych wyborach. Niestety poniżej tej dwójki wcale nie jest lepiej.
TO najgorsze wybory odkąd pamiętam pod względem poziomu kandydatów.
0
@Rastafarnianin to tylko że wszystkie partie są takie same, nie ma różnicy. PO=PiS=Konferencja=Lewica itd.
Jakieś wojny polityczne tutaj na La rambli, fanatycy Konfy, PO, PiSu są pozbawione sensu.