1

@Pawlak1992 szkoda, że nie ma szans że obie odpadną (PSG i City).

3

@Pawci023x co przeszkadza? W jego osobie nic, ale w poglądach już jak najbardziej. Nie lubię skrajności. Tak jak lewica ze swoimi 60 płciami, transami itd jest niebezpieczna tak samo uważam że ultranacjonalizm katolicki reprezentowany najbardziej właśnie przez konfederację i ich przedstawicieli również nie jest tym co W MOJEJ OCENIE jest dobre.
Jeśli chodzi o poglądy gospodarcze to jest ok, ale ich światopogląd dla mnie jako osoby wychowanej w duchu tolerancji do drugiego człowieka już kompletnie nie do przyjęcia.

8

@Tomason fakt, dramat jest w tych wyborach. Niestety poniżej tej dwójki wcale nie jest lepiej.
TO najgorsze wybory odkąd pamiętam pod względem poziomu kandydatów.

0

@Rastafarnianin to tylko że wszystkie partie są takie same, nie ma różnicy. PO=PiS=Konferencja=Lewica itd.
Jakieś wojny polityczne tutaj na La rambli, fanatycy Konfy, PO, PiSu są pozbawione sensu.

0

@FcPortoFan1999 Nie krzycz na mnie, ja nie chciałem :((

0

@FcPortoFan1999 a nie wiem, bo ty taki agresywny jesteś

3

@Donnie_Darko z sentymentu, jedna z moich pierwszych piłek na PC:
Fifa World Cup 98 i intro:


0

@Roobo No masz rację.

0

@Roobo Masz racje.

0

@okiemtypera_lucaxx95 oczywiście że tak, ale takie samo zdanie mam o każdym z kandydatów...

0

@Roobo Powtórz to sobie jeszcze 10 razy a i tak nie stanie się to prawdą.

0

@Kondziu_FCB Jesteś kobietą? tak pytam, bo to one potrafią zrobić z małej sprawy wielką aferę...

0

@Mitch_Atleta @FcPortoFan1999 tylko go nie bij za mocno.

0

@Majkel34 dla mnie akurat ta konkretna jest błahą sprawą i już wyjaśnioną, łącznie z przeprosinami.

0

@Roobo Tylko że ten sondaż jest z dupy wzięty. 18% Konfederacja xD

1

@partymaker tak na c+extra1, choć nie wiem jak to wypali przy takiej ilości meczów...

0

@Majkel34 bez jaj, dymisja za przejęzyczenie? Wyjaśnili to i przeprosiła. Dla mnie nie ma tematu.
Choć zaznaczam że lewica to ostatnia partia na którą bym oddał głos i z chęcią odebrał bym im ministerstwo edukacji, no ale nie z takiego błahego powodu.
Znalazło by się wiele bardziej konkretnych związanych ze stricte edukacją.

0

@Roobo
ktoś niżej wrzucał:

Sondaż pracowni United surveys
Najnowszy sondaż
24-26/01/2025, zdecydowani:
Rafał Trzaskowski - 41,1% /+4,1
Karol Nawrocki - 27,2% /–4,2
Slawomir Mentzen - 10,6% /–3,5
Szymon Hołownia - 6,5% /–0,8
Magda Biejat - 6,1% /+1,1
Krzysztof Stanowski - 3,2%
Grzegorz Braun - 2,2%
Jakubiak Marek - 1,5% /+0,2
Zandberg Adrian - 1,3% /–0,3

i tak to się kręci w tych sondażach...

*wiem, że to sondaż kandydatów, a tam partii, ale tendencje kompletnie odwrotne...

1

@GigiAmoroso 21-23 godz. a ty kawę będziesz pił? Nie sypiasz w nocy?

0

@BorzyKrzys Daj już spokój temu Viniciusowi bo o rasizm Cię oskarży.

2

@D10SLEO "bo nie chcą ciągnąć hajsu z miasta..."
Nie ma takich klubów, są tylko władze samorządowe które nie chcą dawać na kluby piłkarskie.

4

@Lola120 no jak bum cyk cyk

2

@ali3gator Tylko działa to zwykle do przywódców na wschód od naszego kraju...
O np. Angeli Merkel czy innych przywódcach UE już inaczej się wyrażał...

5

@Jorginho co za leń, nie chce mu się biegać i grać to jeszcze kolego wkopuje...

1

@Messiah10 mi się check engine zapalił bo miałem niedomknięty do końca wlew paliwa.

0

@FcPortoFan1999 co jest? Czemu wołacie?

0

@Sinirsey to nie tutaj.

11

@Rentek ale po co czytasz jak Ci nie pasuje...

16

@draxidox wszyscy są tacy sami. Zakłamani hipokryci. Bez wyjątków.

10

@Criss18Barca pewnie chciał się przebadać na alkomacie i sprawdzić czy może prowadzić auto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?