Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall No dlatego pisze że to musi być przy udziale WSZYSTKICH zainteresowanych, a jak na razie to najbardziej zainteresowany jest Real, a inne kluby krytykują zarówno system jak i Real... Logiki tu brak za grosz.
Najgorszą opcją jest aktualna że Real prze na zmiany a inni tylko krytykują stając okoniem. Jeśli Real dopnie swego bez udziału innych klubów (w tym Barcy) to dopiero będziemy w czarnej d....
Inne kluby też powinny zacząć głośno się domagać zmian i MUSZĄ mieć wpływ na te zmiany a nie tylko Madryt.
0
@Gall No jak wszytsko ustawione jest pod Real to zmieniając ten system ma być dalej ustawione pod Real????
Gdzie tu zmiana?
Dlatego moim zdaniem inne kluby powinny się dołączyć i zrobić taką masową akcję by zmienić cały ten system, przy stole, podczas rozmów WSZYSTKICH a nie tylko Realu.
1
@Marian_Pazdzioch albo uprowadzili ich kosmicie, więc nie tylko dwa wyjścia są.
4
@MesQueUnClub96 chyba nie czytałeś Pana Tadeusza.
pozdrawiam @NeroTFP1 ;)
1
A ten pożal się boże Komitet Techniczny Arbitrów był kiedyś niezadowolony z pracy arbitrów...
1
@mcsarna plus walkower w meczu PSG i wszyscy zadowoleni.
0
@Pnog37 ale co? kolejną kontuzję?
2
@mcsarna najlepiej to żeby w obu meczach Realu z City była dogrywka. ;)
3
@dv7wisnia Zgadzam się i w sumie trochę trafnie podsumował całe to zamieszanie Ancelotti o sędziowaniu:
"zmienić system. Z tego, co słyszę, nikt nie jest z niego zadowolony. My nie jesteśmy zadowoleni z systemu w naszej sprawie i myślę, że cała reszta nie jest zadowolona, bo uważają, że ten system faworyzuje Real Madryt. A kiedy Real Madryt chce zmienić ten system, to wszyscy są temu przeciwni. To mnie trochę zaskakuje."
Inna sprawa, że trochę karykaturalnie wygląda sytuacja gdzie to właśnie największy beneficjent pomyłek sędziowskich chce zmienić system...
No ale skoro inni siedzą cicho...
3
@okiemtypera_lucaxx95 "konfederacja to logiczny wybór, sek w tym że ludzie oceniają ja przez pryzmat m.in złotych myśli Korwina"
I to mówi ktoś kto nie chce mieć dzieci, czy na razie nie chce, a oni chcą nierozerwalnych małżeństw czy bykowe za brak potomstwa...
Nie, konfederacja to nie jest logiczny wybór dla osoby takiej jak ja, wychowanej w duchu tolerancji do drugiego człowieka, bez względu na jego wiarę, kolor skóry, narodowość czy orientację seksualną. Nie dla skrajnej prawicy. Zdecydowanie nie dla groźnych radykałów.
4
@okiemtypera_lucaxx95 no i co mam zrobić jak nie ma alternatywy??? Jak skrajna lewica czy skrajna prawica (Konfa) są jeszcze gorsze ??? Mam wybrać ich czyli gorzej, tylko żeby nie było popisu????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@okiemtypera_lucaxx95 chyba większe zło, nie ma tutaj dobrego wyboru.
0
@Eklerek ale że Valencia? Bo takie mi się skojarzenia nasuwają jak widzę taką koszulkę.
0
@BorzyKrzys "polski Elon Musk" o widać że wzorce bierzemy od samego prezesa Kaczyńskiego...
Wiadomo już komu kolega kibicuje...
0
@esem91 głosuj na kogo chcesz, albo nie głosuj w ogóle.
edit
Mądrego to zawsze warto posłuchać ;)
4
@RoberDzik a dopiero co @norbi77 pisał że lepiej żeby derby Madrytu wygrało AM (aniżeli remis), bo będą częściej tracić punkty
eksperci La rambli znów podzieleni.
;)
3
@Piorun Już dawno o nich zapomniałem.
20
@lithotripter "Konfederacja już jest, tylko trzeba nazwę zmienić"
i poglądy, i liderów...
@Safrani
dokładnie, żadnych skrajności, ani mocno w lewo i 56 płci ani mocno w prawo i państwo nacjonalistyczno-katolickie.
Zawsze kompromisy, coś pośrodku jest najlepsze, najbezpieczniejsze.
0
@FCBparasiempre "Rozczarował mnie Julian Alvarez "
A w nagrodę został wybrany mvp spotkania...
Gość strzelił karnego i poza tym miał jedną akcję skrzydłem, gdzie na końcu niezbyt dokładnie dośrodkował po ziemi. Zdecydowanie bardziej Oblak zasłużył.
21
Ale Simeone wszystkich załatwił. Na konferencji przed meczem powiedział z uśmiechem na ustach że na Bernabeu przyjeżdża autobusem, wszyscy się śmiali na konferencji, a to się okazało że to nie był żart...
0
@norbi77 bzdura. Jest bardzo dobrze.
1
@norbi77 nie mogło być lepiej, idealnie wyszło.
1
@Kinginiesta a tego to nie wiedziałem, więc znów nie ma na kogo zagłosować ;(
0
@Kondziubarca Ja jestem hetero więc głosuje na Panią Magdę, a wy?
;)))
2
@macio_944 przed czy po?
4
@FCB_dimiC oj chłopcy, wynajmijcie sobie pokój.
0
@NeroTFP1 On tymi swoimi wypowiedziami czy czynami tylko potwierdza że to polityczny działacz i nic więcej.
3
@Szenszej to co standardzik? miłej pracy w Macu
0
@lucca87 tak samo
@KrwawiaceoczyVEB City w LM dostali to i tu Am mogą dostać, albo nas...