Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jako że w modzie teraz na larambli polityka zagraniczna to i ja coś dorzucę.
Donald Trump prezydentem USA, to tak jakby u nas prezydentem został JKM...
To ten sam typ.
1
@Kgorecki2500 Windows 98 i tak był/jest najlepszy.
0
@mrboom teraz jest tak że trzeba się zmieścić w 1:41, ale jest łatwiejszy. Z czegoś tam zrezygnowali. Żeby było więcej chętnych bo ponoć sporo wakatów mają.
0
@bartekvisca "O co chodzi z tymi testami psychologicznymi, że tak wiele osób to uwala ? Na czym polega ta trudność?"
To są pytania na tak, nie, nie wiem. I jest ich dużo kilkaset. Musisz się wpasować w profil policjanta. Także nie wystarczy odpowiedzieć tak na pytanie np czy lubisz zwierzęta.
Tutaj masz przykładowy quiz z pytaniami:
https://gazetawroclawska.pl/quiz/pytanie/1,1333,test_multiselect_przykladowe_pytania_testu_psychologicznego_do_policji,n,q,t.html
Akurat jestem świeży w tym temacie bo jeden z członków rodziny jest w trakcie rekrutacji, zdał sprawnościowy, potem zdał test wiedzy, zdał już multiselect (psychologiczny test) i przeszedł rozmowę z psychologiem, potem wywiad środowiskowy przez dzielnicowego (też już zaliczony), została mu komisja lekarska (kilku lekarzy ma obskoczyć) i na końcu rozmowa rekrutacyjna.
0
@mrboom "Czas na zaliczenie było od 1:07 do 1:45,"
A jakbyś zrobił w 1:05 ?
2
@Jakchcesz wiesz no, niektórzy mogą więcej.
@RoberDzik to taki Real Madryt wśród redakcji ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krzysztof1987 możesz wmawiać to sobie powielokroć a i tak nie stanie się to prawdą. Już pare razy skłamał, albo zapomniał, albo tylko żartował... WSZYSCY politycy to hipokryci i oszuści.
0
@Krzysztof1987 weź się odwal jak mówi Ballingham. Mi nikt nie pluje, jak masz takie hobby to mi nic do tego. Żałosne takie teksty. Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści czy Ci sie to podoba czy nie to Mentzen=Tusk=Kaczyński itd. oni wszyscy są siebie warci.
1
@Pedri16Future ja bym dał siedem, a co tam, od dziś każdy kontakt w polu karnym to karny. Teraz kibice hokeja będą nam zazdrościć ilości goli w spotkaniach ;)
Parodia.
0
@negreanu No co zrobić...
;)
0
@szela1899 czemu skandal?, to były bardzo słabe zawody jego. Nie o tą kartkę nawet chodzi (bo jeśli to usłyszał to słusznie zrobił) ale o całokształt. Dostał słabe noty za ten mecz choćby od archvoVar. Sporo kontrowersji było tam.
Słuszny odpoczynek dla tego jegomościa.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie gram.
0
@misterio Ale tak właśnie wyglądają niemal wszystkie interwencje bramkarzy przy takich sytuacjach sam na sam. Rzadko kiedy się zdarza że bramkarz rzucając się pod nogi wybije piłkę nie dotykając napastnika rywali.
1
@MateS Dokładnie. to tak jak tutaj piszą że w meczu Real Celta w PK Celta nie dostała 3 (słownie: trzech) karnych, a znowu biali pisali że z Osasuną nie dostali 4 (słownie: czterech) karnych....
Ani jedno ani drugie blisko prawdy nawet nie stało.
Naprawdę to jest śmieszne jak sympatia lub antypatia do danego klubu wypacza rzeczywistość.
0
@Krzysztof1987 Zostałem wychowany w duchu tolerancji do drugiego człowieka bez wzgledu na narodowość, religię, czy orientację seksualną itp. więc moje sumienie nie pozwala oddać głosu na Twojego kandydata.
7
@tomek8756 ale to jest piękne. A gość to adwokat, dr habilitowany nauk prawnych...
0
@marcin62 Byle by tam w czerwcu być na górze.
0
@Arden Sprytny, już sobie ustawia ich przychylność na kolejne spotkania.
Chyba lepsza taktyka niż ta Realu...
0
@Arden Byle nie Mentzen, Nawrocki, Trzaskowski, Biejat, Braun i Hołownia.
1
@marcin62 To jak sinusoida to zaraz znów w dół?
5
@Coutinho007 przestańcie wrzucać tu takie bzdury
10
@Borry Kolega chyba strony pomylił...
1
@MesQueUnClub_87 Na ścianie i to nie białej a szarej. Widoczność po ciemku świetna, a nawet za dnia idzie pooglądać (choć wiadomo że im jasniej tym gorzej). Myślałem nad ekranem bo wtedy odwzorowanie kolorów jest lepsze i lepszy kontrast, ale u mnie ze względu na układ musiałbym zainwestować w jakiś chowany (zwijany), a że na moje potrzeby tak jak jest jest wystarczająco to tak zostało.
Na plus jest to że jest autofocus, wcześniej miałem inny projektor o mniejszej jasności i rozdzielczości i tam ręcznie trzeba było pokrętłem ustawiać ostrość. Tutaj sam to robi przy włączeniu.
Co do jakości to takie 7 na 10. Ale oglądam wyłącznie striming po wifi. Gdzie czasem potrafi jakieś zakłócenie złapać i lekko pogorszyć obraz, ale to chyba bardziej kwestia Internetu.
Mam nie prostopadle ale lekko pod kątem ustawiony, żeby na maksa wykorzystać odległość pomiędzy projektorem a ścianą i niby ma boczną korektę obrazu, ale jedna strona jest jakby nieco mniej ostra. W tracie filmów, meczu tego nie widać, widac to na jakiś napisach jak są rozciągnięte na cały ekran.
A i jeszcze a propo np meczów to widać choć nieznacznie że obraz nie jest tak idealnie płynny jak w normalnym tv. Ale to naprawdę minimalnie jest zauważalne, po chwili człowiek się przyzwyczaja i już tego nie dostrzega.
1
@MesQueUnClub_87 ja osobiście używam:
https://zenwire.eu/pl/p/Projektor-Rzutnik-LED-WiFi-2.45GHz-Android-TV-FULL-HD-4K-24000lm-800-ansi-Autofocus-Autokeystone-4D-Bluetooth-2x-HDMI2x-USBEthernetAudio-Zenwire-e660h/326
teraz nawet staniał, ja gdzieś półtora roku temu niecałe 1700 dawałem.
Polska firma, polski produkt. i Jestem zadowolony. CO prawda nie wykorzystuje w pełni potencjału, bo nie łącze się po hdmi tylko po wifi i wykorzystuje smart android by ogładac na nim serwisy strimingowe, ale meczyki w sypialni gdzieś na 100/120 calach oglada się przyjemnie.
Szkoda tylko że pokój za mały, a właściwie za wąski, więc nie poszaleje z wielkością obrazu (do 300 cali można zrobić).
1
@Danny Gaucho Dziwnie wygląda jak w jakimś zestawieniu Messi jest najsłabszy (skuteczność)...
4
@BezglutenowyPedri Margot Robbie. Nie rozumiem kompletnie jej fenomenu.
1
@tbas Mówisz, że cotygodniowe manity się nam nie znudzą? ;)
15
@tbas u psychiatry. Tam gdzie miejsce tego "dziennikarza", który takie bzdury wypocił.
4
@esem91 Mem to gość który publicznie w jakieś gazecie napisał taką bzdurę.