Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 "Narzkaja na Atletico ze graja autobus, a samo grqja dokladnie to samo."
Wczoraj Real grał autobus????
1
@Foton To tak jak wczoraj Real z Vinim....
A chłop chcial złotej piłki...
4
@Karzel jesteś niedowidzący?
1
@Ghostface podtrzymuje
0
@Ghostface czy ja wiem czy Arsenal jest najlepszy w swojej lidze...
4
@norbi77 była powtórka z nad bramki i tam to było widać. Niestety
0
@Sapos93 nie znasz się. Yamal lepiej drybluje.
0
@RoberDzik ja bym chciał PSG i pojedynek by sprawdzić kto jest najlepszym piłkarzem na świecie, Dembele czy Yamal.
0
@Destroyer_of_Worlds chyba jeszcze nie wstałeś....
7
@Destroyer_of_Worlds
"liczą się już tylko Raphinhia, Kane i Mbappe, "
a Dembele?
1
@MichalZZZ i bardzo mi się ona podoba. :)
7
@norbi77 większość ma odwrotny problem. Wyczyść ciasteczka i powinno pomóc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston może, ale to na pewno będzie znikomy ułamek procenta patrząc co o sobie mówią Hołownia z Mentzenem. Tutaj nienliczylbym na wielkie zyski. Najbardziej wygranym tego posunięcia może być moim zdaniem Trzaskowski.
0
@michal26 "Mentzena też siłą rzeczy część pójdzie."
Po tym jak się "wyzywają" publicznie?? Przecież aktualnie to chyba dwie najbardziej antagonistyczne do siebie osoby pośród kandydatów. I teraz wyborcy Hołowni mają głosować na Mentzena przed którym ostrzega ich Hołownia?
0
@michal26 a tak z ciekawości, czemu dobrze żeby Hołownia się wycofał? Wiem że kibicujesz Mentzenowi, więc trochę nie rozumiem tego założenia. W mojej skromnej opini po rezygnacji Hołowni jego głosy rozłożą się raczej na Zandberga, Biejat i Trzaskowskiego (kolejność przypadkowa). Raczej nie na Mentzena.
2
@Kgorecki2500 bądźmy normalni, nie wydziwjamy, tylko cukier.
0
@tbas mam za dużo wolnego czasu
edit. ja to napisałem w dobrej wierze dla dobra tych ludków, ale niech każdy robi co chce
0
@tbas taka luźna sugestia tylko, wrzuć na luz koleżko.
edit, a wiem bo po meczu można się cofnąć do komentarzy i zobaczyć ile ludzi siedzi tam w tym czasie i wypisuje czasem głupoty pod względem emocji.
0
@suszini 25% z zera to dalej zero.
14
Taka awaria strony mogłaby być dzisiaj podczas meczu. Może co niektórzy jakby zobaczyli jak to jest naprawdę oglądać mecz a nie siedzieć na la rambli i pisać w tym czasie to może by zobaczyli ile przegapiają w ten sposób.
3
@clyde @MichalZZZ
To się w końcu przekonamy co działa lepiej, kobieca czy męska intuicja.
1
@mekston sorki, zapomniałem z rana
1
@prestigiacomo mama
1
Nie chce mi się z wami gadać.
1
@Corr Jest i on...
1
@Damiain dla mnie wszyscy politycy to hipokryci i oszuści. Czy Ci się to podoba czy nie to Tusk=Kaczyński=Mentzen itd.
2
@Damiain ile Ci płacą za tą agitację?
ps. kolejny żarcik.
Co zrobić taki śmieszek ze mnie...
1
@Damiain "argumentów brak to nie wyjaśniaj"
A co mam wyjaśniać człowiekowi, który zwykłego żartu nie wyłapuje...
Żartobliwie nawiązałem do wypowiedzi twojego idola w kwestii przyzwolenia na dawanie klapsów dzieciom w zestawieniu z twoim apelem o "trochę powagi".
taki żarcik sytuacyjny... nic więcej.
1
@Damiain No nie mogę....
Dobra, nie będę wyjaśniał, to jest ponad moje siły...