0

@mientusek1407 "Narzkaja na Atletico ze graja autobus, a samo grqja dokladnie to samo."

Wczoraj Real grał autobus????

1

@Foton To tak jak wczoraj Real z Vinim....
A chłop chcial złotej piłki...

4

@Karzel jesteś niedowidzący?

1

@Ghostface podtrzymuje

0

@Ghostface czy ja wiem czy Arsenal jest najlepszy w swojej lidze...

4

@norbi77 była powtórka z nad bramki i tam to było widać. Niestety

0

@Sapos93 nie znasz się. Yamal lepiej drybluje.

0

@RoberDzik ja bym chciał PSG i pojedynek by sprawdzić kto jest najlepszym piłkarzem na świecie, Dembele czy Yamal.

0

@Destroyer_of_Worlds chyba jeszcze nie wstałeś....

7

@Destroyer_of_Worlds
"liczą się już tylko Raphinhia, Kane i Mbappe, "
a Dembele?

1

@MichalZZZ i bardzo mi się ona podoba. :)

7

@norbi77 większość ma odwrotny problem. Wyczyść ciasteczka i powinno pomóc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston może, ale to na pewno będzie znikomy ułamek procenta patrząc co o sobie mówią Hołownia z Mentzenem. Tutaj nienliczylbym na wielkie zyski. Najbardziej wygranym tego posunięcia może być moim zdaniem Trzaskowski.

0

@michal26 "Mentzena też siłą rzeczy część pójdzie."
Po tym jak się "wyzywają" publicznie?? Przecież aktualnie to chyba dwie najbardziej antagonistyczne do siebie osoby pośród kandydatów. I teraz wyborcy Hołowni mają głosować na Mentzena przed którym ostrzega ich Hołownia?

0

@michal26 a tak z ciekawości, czemu dobrze żeby Hołownia się wycofał? Wiem że kibicujesz Mentzenowi, więc trochę nie rozumiem tego założenia. W mojej skromnej opini po rezygnacji Hołowni jego głosy rozłożą się raczej na Zandberga, Biejat i Trzaskowskiego (kolejność przypadkowa). Raczej nie na Mentzena.

2

@Kgorecki2500 bądźmy normalni, nie wydziwjamy, tylko cukier.

0

@tbas mam za dużo wolnego czasu
edit. ja to napisałem w dobrej wierze dla dobra tych ludków, ale niech każdy robi co chce

0

@tbas taka luźna sugestia tylko, wrzuć na luz koleżko.

edit, a wiem bo po meczu można się cofnąć do komentarzy i zobaczyć ile ludzi siedzi tam w tym czasie i wypisuje czasem głupoty pod względem emocji.

0

@suszini 25% z zera to dalej zero.

14

Taka awaria strony mogłaby być dzisiaj podczas meczu. Może co niektórzy jakby zobaczyli jak to jest naprawdę oglądać mecz a nie siedzieć na la rambli i pisać w tym czasie to może by zobaczyli ile przegapiają w ten sposób.

3

@clyde @MichalZZZ
To się w końcu przekonamy co działa lepiej, kobieca czy męska intuicja.

1

@mekston sorki, zapomniałem z rana

1

1

Nie chce mi się z wami gadać.

1

@Corr Jest i on...

1

@Damiain dla mnie wszyscy politycy to hipokryci i oszuści. Czy Ci się to podoba czy nie to Tusk=Kaczyński=Mentzen itd.

2

@Damiain ile Ci płacą za tą agitację?
ps. kolejny żarcik.
Co zrobić taki śmieszek ze mnie...

1

@Damiain "argumentów brak to nie wyjaśniaj"
A co mam wyjaśniać człowiekowi, który zwykłego żartu nie wyłapuje...
Żartobliwie nawiązałem do wypowiedzi twojego idola w kwestii przyzwolenia na dawanie klapsów dzieciom w zestawieniu z twoim apelem o "trochę powagi".
taki żarcik sytuacyjny... nic więcej.

1

@Damiain No nie mogę....
Dobra, nie będę wyjaśniał, to jest ponad moje siły...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?