Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz To teraz mamy mówić piłkarzom kiedy mogą się cieszyć kiedy nie???
Ludzie, ogarnijcie sie, to są emocje, to jest występ w kadrze narodowej. Ja bym tam skakał z radości strzelając bramkę dla Polski nawet jakbym strzelił farfocla po rykoszecie najgorszej drużynie świata.
1
@lucca87 Co w ogóle tu się wczoraj działo podczas meczu w którym oddaliśmy prawie 30 strzałów to głowa mała. wyzywali naszych od nie wiadomo kogo, pisali że ten mecz to hańba... itd.
Daj spokój, aż nie chce wiedzieć co tu się dzieje jak jest mecz Barcy i wynik nie po naszej myśli... Na szczęście ja wole spokojnie mecz Barcy oglądać niż czytać i pisać w tym czasie na larambli, więc nie zaglądam tu podczas naszych meczów.
1
@Starrk @kuz
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/oto-cala-prawda-o-cieszynce-karola-swiderskiego-w-polska-malta-wyjasnilo-sie/9btkyeb
Kuz, Jedyne co idiotyczne wczoraj widziałem to wpisy co poniektórych tutaj...
3
Wracając do wczorajszej nagonki na gościa który zapewnił nam trzy punkty w meczu eliminacyjnym do MŚ, od którego miejsca naszego rywala w rankigu Fifa wg La rambli piłkarz może się cieszyć po strzelonym golu?
Czy z Finlandią będa się mogli cieszyć czy to też będzie za nisko? Tylko z Holandią w tej grupie?
1
@turhiay kolejny...
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/oto-cala-prawda-o-cieszynce-karola-swiderskiego-w-polska-malta-wyjasnilo-sie/9btkyeb
To jest po prostu jego cieszynka i tyle...
0
@PatrychoO
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/oto-cala-prawda-o-cieszynce-karola-swiderskiego-w-polska-malta-wyjasnilo-sie/9btkyeb
1
@norbi77 A my oddaliśmy prawie 30 strzałów, gdybyśmy więcej z tego wykorzystali...
xG 2,98 vs 0,34...
Normalnie nas zgnietli...
0
@Sebolinho "Człowieku te 6 pkt. to żaden wyczyn z tymi drużynami, to był mus ! "
No patrz, a jednak Finlandia tego nie potrafiła... Ta Finlandia o której piszesz że zaraz stracimy z nią punkty...
0
@FcPortoFan1999 Ci Finowie dziś zremisowali z Litwą z którą my wygraliśmy. Oni już stracili punkty u siebie.
Naprawdę aż tak narzekać i marudzić po takim meczu, takiej sytuacji w eliminacjach to jest jakiś przejaw choroby psychicznej.
Ja wiem że Barca rozpieszcza w tym sezonie gra ale chyba nikt nie oczekiwał że tak Polska będzie grać... No chyba że z tą choroba psychiczna wśród większości La rambli coś jest na rzeczy ...
2
Brawo Polacy. Prawie 30 strzałów w meczu. Dobra gra na zero z tyłu. Komplet punktów, lider tabeli.
Plan na ten dwumecz zrealizowany w całości.
Dziękujemy.
0
@Rifek a to Getafe ma ich więcej niż Barca?
0
@Xxxbarca4ever dwa mecze, 6 punktów, żadnej bramki straconej (na chwilę obecną), pierwsze miejsce w grupie (na chwilę obecną), ale co tam "prawdziwi kibice" mieszają swoich reprezentantów z błotem...
0
Brawo Świder. Nie ma miejsca na trybunach na dzbany co gwiżdżą na swoich zamiast dopingować.
1
Jezu ale tu jest strasznie. Takiej parodi kibica dawno nie widziałem. Chyba dobrze dla zdrowia że nie wchodze na La ramble podczas meczów Barcy, zwłaszcza jak cos nie idzie, bo aż strach pomyśleć co tu się wtedy wypisuje. Żałosne.
0
@Szopeninho ale co się czepiasz Malty?
0
Brawo! Gol!
Na pohybel marudom.
1
@D10SLEO myślałem że to Hiszpania gra w białych bo w 3 minucie ładnie Yamal szalał między obrońcami Malty
0
@lucca87 *czwartek
a Araujo i Rapha grają w nocy z wtorku na środę (naszego czasu) a nie dziś
Ale ogólnie masz racje to jest "mega chore".
3
@MesQueUnClub_87 dla mnie Machulski ze swoimi komediami które stały się ikonami.
0
@Eto'o9 R10 2/3 tygodnie. Zobaczymy czy będą 3...
0
@LOPEZ16 SSSiiiiiijuuuu ;)
Może nie ulubiona, ale z niej mam największy ubaw...
0
Na szybko przeczytałem:
"Ferran Torres trzecim najskuteczniejszym ZAWODNIKIEM w historii FC Barcelony"
i myślę że coś chyba nie tak...
1
@tbas Juz to robimy, patrz Inigo ;)
1
Jest bardzo łatwe wyjście z całej tej sytuacji z rozegraniem zaległego meczu z Ossasuną. Wystarczy że przegramy dwumecz z BVB ;)))))
0
@HavertzKai bo u nas fajna pogoda, plaża itd. w takich warunkach komu by się chciało zasuwać w robocie.
4
@blakkudium 2 tygodnie. Przerwa reprezentacyjna ;)
3
Karny, samoboj, czerwona kartka, bramki. Ekstraklasa ma to coś:)
@FcPortoFan1999
3
@clyde i celebryte śmieszka z tik toka... (Tak tego Sławka).
Wszyscy są siebie warci
0
@NeroTFP1 dla mnie jest ok. Trochę się czepiacie na siłę.
0
@NeroTFP1 nie, są co roku jeśli nie podajesz pełnej daty (roku).