Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na szybko przeczytałem:
"Ferran Torres trzecim najskuteczniejszym ZAWODNIKIEM w historii FC Barcelony"
i myślę że coś chyba nie tak...
1
@tbas Juz to robimy, patrz Inigo ;)
1
Jest bardzo łatwe wyjście z całej tej sytuacji z rozegraniem zaległego meczu z Ossasuną. Wystarczy że przegramy dwumecz z BVB ;)))))
0
@HavertzKai bo u nas fajna pogoda, plaża itd. w takich warunkach komu by się chciało zasuwać w robocie.
4
@blakkudium 2 tygodnie. Przerwa reprezentacyjna ;)
3
Karny, samoboj, czerwona kartka, bramki. Ekstraklasa ma to coś:)
@FcPortoFan1999
3
@clyde i celebryte śmieszka z tik toka... (Tak tego Sławka).
Wszyscy są siebie warci
0
@NeroTFP1 dla mnie jest ok. Trochę się czepiacie na siłę.
0
@NeroTFP1 nie, są co roku jeśli nie podajesz pełnej daty (roku).
0
@NeroTFP1 ale spójrz na tło. To są jakby odrębne rzeczy. W sensie to tak jakbyś napisał: "20 luty. Dni otwarte szkoły. Zapraszamy."
Dla mnie jest ok.
@misterio wiem jak się odmienia miesiące... Dlatego w swoim pierwszym poście napisałem, że dla mnie tutaj nazwa miesiąca jest ok. Patrz wyżej.
1
@NeroTFP1 ale o co chodzi? bo chyba nie o miesiące, dla mnie jest ok.
2
@cules100pro też "uwielbiam" te posty gdzie ktoś pisze jakieś oderwane zdanie bez kontekstu i bądź tu mądry co autor miał na myśli...
1
@pt9 weź speców od notatnika ;)
0
@RafaPL szkoda że nie rolki, lepiej by to wyglądało ;)
5
@Safrani już abstrahując od wyjaśnień tego "biegania" to naprawdę wygląda to karykaturalnie. Tak ma się zachowywać ewentualny przyszły prezydent kraju???
0
@tomcias10 za parę tygodni mogę ci co nieco opisać, żona zmienia pracę z typowo biurowej właśnie na policję ... I to w wieku 40 lat... W przyszłym tygodniu kończy już cały proces rekrutacji.
Dalej tego nie ograniam...
1
@norbi77 to może tu:
Jak tu nie zobaczysz że piłka najpierw minimalnie idzie w lewo (patrząc na ekran) a dopiero potem jest kopnięta drugą nogą to chyba naprawdę ten okulista to dobry pomysł ;)
1
@Romario87 trzymam za słowo.
1
@Romario87 Sprytny ten plan...
0
@mientusek1407 a okej, myślałem że chodzi Ci o wczoraj.
0
@mientusek1407 "Narzkaja na Atletico ze graja autobus, a samo grqja dokladnie to samo."
Wczoraj Real grał autobus????
1
@Foton To tak jak wczoraj Real z Vinim....
A chłop chcial złotej piłki...
4
@Karzel jesteś niedowidzący?
1
@Ghostface podtrzymuje
0
@Ghostface czy ja wiem czy Arsenal jest najlepszy w swojej lidze...
4
@norbi77 była powtórka z nad bramki i tam to było widać. Niestety
0
@Sapos93 nie znasz się. Yamal lepiej drybluje.
0
@RoberDzik ja bym chciał PSG i pojedynek by sprawdzić kto jest najlepszym piłkarzem na świecie, Dembele czy Yamal.
0
@Destroyer_of_Worlds chyba jeszcze nie wstałeś....
7
@Destroyer_of_Worlds
"liczą się już tylko Raphinhia, Kane i Mbappe, "
a Dembele?