0

Na szybko przeczytałem:
"Ferran Torres trzecim najskuteczniejszym ZAWODNIKIEM w historii FC Barcelony"
i myślę że coś chyba nie tak...

1

@tbas Juz to robimy, patrz Inigo ;)

1

Jest bardzo łatwe wyjście z całej tej sytuacji z rozegraniem zaległego meczu z Ossasuną. Wystarczy że przegramy dwumecz z BVB ;)))))

0

@HavertzKai bo u nas fajna pogoda, plaża itd. w takich warunkach komu by się chciało zasuwać w robocie.

4

@blakkudium 2 tygodnie. Przerwa reprezentacyjna ;)

3

Karny, samoboj, czerwona kartka, bramki. Ekstraklasa ma to coś:)
@FcPortoFan1999

3

@clyde i celebryte śmieszka z tik toka... (Tak tego Sławka).
Wszyscy są siebie warci

0

@NeroTFP1 dla mnie jest ok. Trochę się czepiacie na siłę.

0

@NeroTFP1 nie, są co roku jeśli nie podajesz pełnej daty (roku).

0

@NeroTFP1 ale spójrz na tło. To są jakby odrębne rzeczy. W sensie to tak jakbyś napisał: "20 luty. Dni otwarte szkoły. Zapraszamy."
Dla mnie jest ok.
@misterio wiem jak się odmienia miesiące... Dlatego w swoim pierwszym poście napisałem, że dla mnie tutaj nazwa miesiąca jest ok. Patrz wyżej.

1

@NeroTFP1 ale o co chodzi? bo chyba nie o miesiące, dla mnie jest ok.

2

@cules100pro też "uwielbiam" te posty gdzie ktoś pisze jakieś oderwane zdanie bez kontekstu i bądź tu mądry co autor miał na myśli...

1

@pt9 weź speców od notatnika ;)

0

@RafaPL szkoda że nie rolki, lepiej by to wyglądało ;)

5

@Safrani już abstrahując od wyjaśnień tego "biegania" to naprawdę wygląda to karykaturalnie. Tak ma się zachowywać ewentualny przyszły prezydent kraju???

0

@tomcias10 za parę tygodni mogę ci co nieco opisać, żona zmienia pracę z typowo biurowej właśnie na policję ... I to w wieku 40 lat... W przyszłym tygodniu kończy już cały proces rekrutacji.
Dalej tego nie ograniam...

1

@norbi77 to może tu:



Jak tu nie zobaczysz że piłka najpierw minimalnie idzie w lewo (patrząc na ekran) a dopiero potem jest kopnięta drugą nogą to chyba naprawdę ten okulista to dobry pomysł ;)

1

@Romario87 trzymam za słowo.

1

@Romario87 Sprytny ten plan...

0

@mientusek1407 a okej, myślałem że chodzi Ci o wczoraj.

0

@mientusek1407 "Narzkaja na Atletico ze graja autobus, a samo grqja dokladnie to samo."

Wczoraj Real grał autobus????

1

@Foton To tak jak wczoraj Real z Vinim....
A chłop chcial złotej piłki...

4

@Karzel jesteś niedowidzący?

1

@Ghostface podtrzymuje

0

@Ghostface czy ja wiem czy Arsenal jest najlepszy w swojej lidze...

4

@norbi77 była powtórka z nad bramki i tam to było widać. Niestety

0

@Sapos93 nie znasz się. Yamal lepiej drybluje.

0

@RoberDzik ja bym chciał PSG i pojedynek by sprawdzić kto jest najlepszym piłkarzem na świecie, Dembele czy Yamal.

0

@Destroyer_of_Worlds chyba jeszcze nie wstałeś....

7

@Destroyer_of_Worlds
"liczą się już tylko Raphinhia, Kane i Mbappe, "
a Dembele?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?