Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 a okej, bo napisałeś gdzie mu te podpisy zbierali, i ja szukałem w tym zestawieniu jjakiegoś nietypowego miejsca np. więzienia itp.
Nie zrozumiałem Twojego wpisu.
Pozdraiwam
0
@Kgorecki2500 Ale o co chodzi?
3
@RafaPL co wyjaśnia....
0
@Batys no a jaki kolor mają kierunkowskazy?
I pamiętaj że trzeba ten płyn wymieniać co 1000 zakrętów.
0
@Batys pomarańczowe
13
@clyde będziesz siedzieć
0
@Pedri16Future Jaki Wojtek? Pena jak już.
2
@chavez La liga 33,33% (bo w sumie liczą się trzy ekipy),
PK 25% (bo jesteśmy jedną z czterech ekip),
CL 6,25% (bo jesteśmy jedną z 16 ekip).
1
@gorgota i jeszcze duży udział przy golu...
6
Szczęsny bez szans na 11 kolejki. Oglądam na drugim ekranie PSG Live i co tam Alisson wyprawia to nie mam słów.
Psg gniecie ten Liverpool niczym ManC Real w poprzednich latach. Tylko bramki im brakuje właśnie przez Alissona.
0
@gumaz Kornacki to ten o Zakupu kontrolowanego?
Reszty nie znam kompletnie.
3
@mcsarna eee tam, dawaj te 4:5. Emocje to to co w tym sporcie liczy się najbardziej.
2
@gumaz ale post o czym? O Barcelonie, polityce, lgbt?
0
@Azazel_Pazuzu bez przesady, to już czepianie się na siłę.
Zero kontrowersji w tym meczu, o sędzim prawie w ogóle nie mówiono co jest najlepszą rekomendacją do pozytywnej oceny.
W porównaniu do sędziów hiszpańskich to dwie półki wyżej, oby więcej takich sędziów.
0
@Messiah10 A ja wole by robili, z Betisem zrobił 8 zmian i wyszło jak wyszło....
Jak wolisz brak rotacji i ich zwycięstwa jak dziś to Twój wybór, ja wolę te głębokie rotacje i porażki jak w weekend.
6
@Azazel_Pazuzu cooo????
Bardzo dobre zawody dziś sędziego.
0
@Messiah10 w sensie że mieli robić rotację na taki mecz...????
1
@abram3k też zwróciłem uwagę na to. Świetne zawody sędziego, zero kontrowersji, wszystko poprawnie. Takie derby i tylko jedna kartka i to za wybiegniecie na trybuny...
Może jakieś transfery sędziów wprowadzić i ściągnąć go do laliga.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Corr "Uważam, że jeśli ktoś interesuje się polityką i przy obecnych partiach oraz problemach w Polsce nie zamierza głosować na Konfederację, to coś jest nie tak. "
...xDDDD tego inaczej skomentować się nie da, po prostu nie.
Masz prawo do swojego zdania, ale tak samo ja mam prawo powiedzieć że jest one skrajnie głupie.
edit. a obiecałem sobie że nie będę wchodził w dyskusje z młodzieżówkami konfy.... Znów nie wyszło...
1
@PeterMaro co kolejny przedział wiekowy, coraz niżej.
9
@Roobo Czyli potwierdza się teza, że z Konfederacji się wyrasta...
;))))
0
@maroon no mógłby, ale może gość potrzebował kasy na już, a nie za półtora tygodnia albo udało mu się ugrać więcej od drugiego gościa. Nie wiem. Po prostu taka gadka przez telefon bez żadnych umów, zaliczek, zadatków nie wiąże w żaden sposób i miał pełne prawo sprzedać swoje auto komuś innemu.
Zachował się w porządku że dał znać że już po temacie. Bo jakby był takim jak napisał @qbsonFCBarca to by mógł w ogóle nie dawać znaku i kolega by sobie zrobił wycieczkę w następny weekend
1
@qbsonFCBarca jak pisałem, transakcja z tobą była niepewna, nie siedział w Twojej głowie i nie wiedzial ze na pewno nie zrezygnujesz, nie rozmyslisz się. A tutaj miał gościa z gotówką i w cenie jaka chciał, więc dobił targu.
Nie widzę tu nic AŻ TAKIEGO by nazywać go tak jak Ty (zacytowałem fragment wcześniej).
1
@qbsonFCBarca "ale nie wiem jak można być taką k*** bez zasad i kszty honoru"
Przesadzasz i to mocno, facet nic takiego nie zrobił. Po prostu sprzedał auto komus innemu. Ktoś przyjechał, dał mu tyle ile chciał to sprzedal. Miał do wyboru kasę od razu, albo odkładanie tego w czasie i jakby nie patrzeć jakąś niepewnosc co do transkacji. Jego decyzja i tyle.
Ja bym tak samo zrobił.
0
@jakub1906 Nie polecam, to koszmarny pomysł.
1
@michal26 Dobrze że opisałeś co to za film, więc nie muszę klikać by nie nabijać wyświetleń ;)))
10
"Myślisz, że Vitor Roque może wrócić do Barcelony w ciągu dwóch lat?
Tak, tak…"
Nie, nie...
Ten temat to rozdział zamknięty. Dziękujemy za "wszystko" i powodzenia w dalszej karierze.
5
@kuz "Neymar rozwalił nam klub od środka. Jego odejście zniszczyło nas sportowo i instytucjonalnie... "
Tak samo mógłbyś napisać o Messim... za Neya przynajmniej porządną kasę dostaliśmy.
To nie wina Brazylijczyka że ówczesny zarząd nie potrafił dobrze wydatkować tą kasę i odpowiednio pokierować klubem.
1
@MesQueUnClub96 Sławomir M.