Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@saviol54 i dlatego strzelili drugiego?
1
@D10SLEO nie bo jedno to miasto a drugie region w Afryce.
1
@xvcWinterSoldier no i co zrobiłeś? Miało być jedno w wziąłeś więcej. Więc nic z tego :(
0
@Pedri16Future Tebasa im tam wpuścić z limitami płacowymi to przez najbliższe 5 lat żadnego piłkarza nowego nie zarejestrują.
0
@MesQueUnClub_87 Może inaczej, tak na polską ekstraklasę. Jak przy sedzim krzykniesz kur.a to raczej nie dostaniesz bezpośredniej czerwonej kartki (jakaś słowna reprymenda, może żółta), ale jak krzykniesz ku.wo to raczej na pewno wylecisz... Różnica chyba jest?
Ja w ogóle nie używam przekleństwa i mocno mnie razi jak ktoś tak robi, nawet zdarza mi się zgłaszać posty na la rmabli gdzie padają wulgaryzmy. Razi mnie to i tego nie lubię. Chiałbym żeby takowych w ogóle nie było, ale też rozumiem że sportowa rywalizacja na boisku może wpływać na emocję, a niektórzy widocznie nie umieją nad nimi panować.
Dla mnie kara słuszna tak czy inaczej, z wyżej wymienionych powodów sądzę że tak do tego też podeszły władze ligi, jak wyszła rozbieżność z protokołem sędziego a tym co pokazano w tv czy innych mediach. Stąd taka a kara a nie surowsza.
Takie jest moje zdanie w tym temacie i tyle.
0
Nie no chyba nie powtórka z rozrywki:
https://transfery.info/aktualnosci/pogon-szczecin-idzie-za-ciosem-drugi-transfer-bardzo-blisko/236259#goog_rewarded
I znów brazylijska Pogoń...
Już to przerabialiśmy, i jak lubię Brazylie i ich pilakrzy, tak nie róbmy drugi raz tego błędu.
Mam nadzieję że to tylko pojedynczy przypadek.
0
@BORO_12 No właśnie telewizje pokazały że jednak padło tam "off" a nie "you". Sędzia troszeczkę źle usłyszał i dlatego moim zdaniem ta kara taka pośrednia.
Co nie zmienia faktu że nawet tak do sędziego (czy kogokolwiek innego) nie można się zwracać.
Dlatego kara dwóch meczy jest w mojej ocenie adekwatna i Madryt powinien siedzieć cicho a nie mówić coś jeszcze o odwołaniu czy niesprawiedliwości.
Słuszna kara i tyle.
0
@BORO_12 No bo własnie on nie powiedział f.. you tylko f... off. Czyli nie powiedział powiedzmy spier... do sędziego tylko coś w rodziaju "nie pier..l".
Własnie przez ten bład sędziego w protokole moim zdnaiem nie dostał większej kary. w tym wątku co Ci podałem opisałem to bardziej, nie chce mi się po raz drugi.
W skrócie zasłużona kartka i zasłużona kara 2 meczów zawieszenia.
Więcej było by adekwatne gdyby jednak powiedział "f... you".
0
@BORO_12 No przed chwilą kuz napisał że za obrazę arbitra sa minimum 4 mecze:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15333490#comment" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15333490#comment-15333521
Zresztą w tym wątku już napisałem jak jest moja ocena tej sytuacji i podejścia w mojej ocenie władz ligi do tej kary.
0
@kuz "gest podważający pracę arbitra"
fajny eufemizm na sugerowanie że sędzia specjalnie mecz przekręcił ;)
A tak poważnie, możemy się śmiać ale gdyby Bellingham naprawdę powiedział f.. you to by dostał min. te 4 mecze. Tutaj wyszło pewnie to że jednak sedzia źle to usłyszał i zapisał w protokole inny zwrot niż faktycznie padł, jak pokazały telewizje.
Liga poszła na jakiś kompromis w tej materii. Dołożyli jeden mecz zamiast dawać większą karę za słowa które jednak nie padły w takiej formie jak w protokole sędzia zapisał.
Tutaj błąd był sędziego też (w sensie nie że pokazał kartkę, tyle że usłyszał co innego i źle zapisał to w protokole).
Takie moje zdanie w tej materii.
A swoją drogą nie spłaszczajmy zachowania lewego mówieniem że dostał karę za "drapanie się po nosie" bo to jednak coś znaczyło, to był jego świadomy gest i niestety pponiósł tego konsekwencje. Czy adekwatne to już inna sprawa, jeden mecz moim zdaniem byłby ok, maks 2 ale nie 3.
0
@BORO_12 no ale nie anulowali a dołozyli jeszcze jeden, a tutaj narracja jakby to sskandal był...
Zasłużył na karę i słusznie sobie odpocznie, tyle.
1
@michal26 Nie o to mi chodzi. Tutaj mam wrazenie że Trump podejmuje te decyzje jako on (pewnie jakiś swoich doradców ma, ale ostateczne zdanie jest zawsze jego) i to poszczególne departamenty muszą się do tego dostosować i realizować te pomysły.
Czyli na odwrót niż Ty napisałeś.
0
@kuz czyli wychodzi na to że nie obraził, więc o co to zamieszanie?
W sumie Lewy za drapanaie się po nosie również nie obraził.
2
@michal26 "Jeśli departamenty w USA podjęły taką decyzję, a Trump to realizuje,"
Patrząc co on wyprawia, co wygaduje, to nie jestem pewien czy to właśnie nie na odwrót...
2
@Pedri16Future dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia.
0
@BORO_12 No w sensie że pisali tu niektórzy że mu anulują tą kartkę bo to Real...
Dołożyli jeszcze jeden i też nie dobrze.
Dlatego napisałem że la rambli nie dogodzisz.
Ten post był stricte humorystyczny. Nic więcej.
edit.
"co xd?" to jakaś nowa formuła pisania? znak zapytania po "xd"?
to też z przekąsem ;)
0
Dopiero co czytałem że mu pewnie anulują bo sędzia źle usłyszał, a Ci jeszcze dołożyli jeden mecz pauzy a tutaj dalej niezadowolenie.
Niedogodzisz la rambli ;)
1
@blakkudium Niech w nowym kontrakcie walną mu klauzulę 1 mln ojro za każdą minutę spóźnienia...
;)
1
@gumaz wymieniam swój stary bojler na ten nowy.
1
@Marian_Pazdzioch bo ma 83 lata.
9
Jako że w modzie teraz na larambli polityka zagraniczna to i ja coś dorzucę.
Donald Trump prezydentem USA, to tak jakby u nas prezydentem został JKM...
To ten sam typ.
1
@Kgorecki2500 Windows 98 i tak był/jest najlepszy.
0
@mrboom teraz jest tak że trzeba się zmieścić w 1:41, ale jest łatwiejszy. Z czegoś tam zrezygnowali. Żeby było więcej chętnych bo ponoć sporo wakatów mają.
0
@bartekvisca "O co chodzi z tymi testami psychologicznymi, że tak wiele osób to uwala ? Na czym polega ta trudność?"
To są pytania na tak, nie, nie wiem. I jest ich dużo kilkaset. Musisz się wpasować w profil policjanta. Także nie wystarczy odpowiedzieć tak na pytanie np czy lubisz zwierzęta.
Tutaj masz przykładowy quiz z pytaniami:
https://gazetawroclawska.pl/quiz/pytanie/1,1333,test_multiselect_przykladowe_pytania_testu_psychologicznego_do_policji,n,q,t.html
Akurat jestem świeży w tym temacie bo jeden z członków rodziny jest w trakcie rekrutacji, zdał sprawnościowy, potem zdał test wiedzy, zdał już multiselect (psychologiczny test) i przeszedł rozmowę z psychologiem, potem wywiad środowiskowy przez dzielnicowego (też już zaliczony), została mu komisja lekarska (kilku lekarzy ma obskoczyć) i na końcu rozmowa rekrutacyjna.
0
@mrboom "Czas na zaliczenie było od 1:07 do 1:45,"
A jakbyś zrobił w 1:05 ?
2
@Jakchcesz wiesz no, niektórzy mogą więcej.
@RoberDzik to taki Real Madryt wśród redakcji ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Krzysztof1987 możesz wmawiać to sobie powielokroć a i tak nie stanie się to prawdą. Już pare razy skłamał, albo zapomniał, albo tylko żartował... WSZYSCY politycy to hipokryci i oszuści.
0
@Krzysztof1987 weź się odwal jak mówi Ballingham. Mi nikt nie pluje, jak masz takie hobby to mi nic do tego. Żałosne takie teksty. Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści czy Ci sie to podoba czy nie to Mentzen=Tusk=Kaczyński itd. oni wszyscy są siebie warci.
1
@Pedri16Future ja bym dał siedem, a co tam, od dziś każdy kontakt w polu karnym to karny. Teraz kibice hokeja będą nam zazdrościć ilości goli w spotkaniach ;)
Parodia.