Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 ale teoretycznie nic ci nie zabierają. Tak, wiem że to m.in z twoich podatków.
A przy bykowym to nie dość że nic nie będziesz miał z 800+ to jeszcze zabiorą ci z pensji jakąś sumkę ...
0
@MesQueUnClub_87 ale to tak pośrednio bo nie odczuwasz tego bezposrednio w pensji, a tutaj całkiem po kieszeni kawalerów chcą uderzyć...
2
@okiemtypera_lucaxx95 To teraz szybko ślub i dzieci robić by bykowego od konfy nie płacić.
1
@SinMistico "Szkoda ale RFEF sie bardziej opłaca klasyk w potencjalnym finale."
Naprawdę wierzysz że ustawili losowanie???
0
@Krzysztof1987 stary, przecież ja to napisałem w formie żartu...
0
@FcPortoFan1999 rozumiem, ale myślisz że już zawsze tak będzie???
City też lało Real (pod względem gry) ostatnio raz za razem co sezon, a wczoraj....
Naprawdę widzę że lata posuchy od czasów Lucho zrobiło swoje, pół sezonu dobrej gry (gdzie mimo jej dalej jesteśmy w lidze za Realem i AM...) i już ze wszystkich zlejemy...
To jest sport, dyspozycja dnia może zdecydować, zwłaszcza w takim meczu jak klasyk.
0
@FcPortoFan1999 ale znów opierasz się o dwóch ostatnich meczach. Kolejny może być inny. Po prostu uważam że pokora po tych ostatnich klasykach to na la rambli pojęcie obce...
Oby ten Bałon nie pękł z wielkim hukiem.
0
@FcPortoFan1999 ale wiesz że te mecze zwłaszcza ligowy mogły się potoczyć zupełnie inaczej gdyby nie centymetrowe spalone?
Myślisz że w każdym klasyku tak będzie?
3
@Aragorn33 ten gość naprawdę moze być niebezpieczny.
2
@masik86 może nie ale ja nie widzę dużej różnicy pomiędzy tym co robi Putin na Ukrainie a tym co chce zrobić, a przynajmniej tak mówi Trump o np strefie Gazy.
0
@Krzysztof1987 to jakiś rodzaj ciastka?
0
@Commando nie bo tam śmierdzi,. PO to dno.
0
@barcelonaLM w końcu media mówią prawdę, brakowało tego.
2
@Commando to wejdź na stronę Konfederacji ;)
1
@Ryoumen oby nie zawrócił za daleko i przegnie w drugą stronę.
0
@clyde oczywiście że tak, będzie ciekawiej, coś się na mieście zacznie dziać.
0
@KrychaFCB chciał, ten z lewicy (Zandberg) ale Mentzen nie chciał...
0
@reloaded to teraz możesz wyrzucić.
Takie ćwiczenie w środowe przedpołudnie.
7
@KamQiX Damy radę.
0
@MesQueUnClub96 W sumie tak głupio to zrobili że na początku faktycznie można było się pomylić.
5
Pół godziny głupot, półtorej minuty właściwego losowania. Podsumowanie całej hiszpańskiej piłki (organizacji).
0
nie wiem kim on był (ten iluzjonista) ale wiem że już go nie lubię.
0
w programie jest że losowanie ma trwać półtorej godziny.
0
jeszcze iluzjonista... bez jaj
0
@Pawlak1992 na pamiątkę, żebyście mogli w ramkę oprawić i na ścianie powiesić.
0
@D10SLEO @Kgorecki2500
Jest już odp drugiej strony:
Ćwik:
"Poczekamy na stenogram z posiedzenia i każdy zobaczy, że wnosiłem o oddalenie
wniosku jako bezzasadnego i żadnym komitetem się nie zasłaniałem.
Mentzena tam nie było ale wie lepiej XD
A fani wszystko łykają ????"
Ktoś się lekko mija z prawdą, trzeba poczekac żeby zobaczyć kto.
1
@dzefrej234 a to dlatego w LM dali im City zamiast Celticu
6
Barca - Real S.
AM - Real M.
Róbcie screeny ;)
4
@NeroTFP1 zapowiada się ciekawie. A kto jest mordercą? ;)
1
@NeroTFP1 a tak z ciekawości o czym napisałeś? jaki to gatunek?