1

@MesQueUnClub_87 ale teoretycznie nic ci nie zabierają. Tak, wiem że to m.in z twoich podatków.
A przy bykowym to nie dość że nic nie będziesz miał z 800+ to jeszcze zabiorą ci z pensji jakąś sumkę ...

0

@MesQueUnClub_87 ale to tak pośrednio bo nie odczuwasz tego bezposrednio w pensji, a tutaj całkiem po kieszeni kawalerów chcą uderzyć...

2

@okiemtypera_lucaxx95 To teraz szybko ślub i dzieci robić by bykowego od konfy nie płacić.

1

@SinMistico "Szkoda ale RFEF sie bardziej opłaca klasyk w potencjalnym finale."
Naprawdę wierzysz że ustawili losowanie???

0

@Krzysztof1987 stary, przecież ja to napisałem w formie żartu...

0

@FcPortoFan1999 rozumiem, ale myślisz że już zawsze tak będzie???
City też lało Real (pod względem gry) ostatnio raz za razem co sezon, a wczoraj....
Naprawdę widzę że lata posuchy od czasów Lucho zrobiło swoje, pół sezonu dobrej gry (gdzie mimo jej dalej jesteśmy w lidze za Realem i AM...) i już ze wszystkich zlejemy...
To jest sport, dyspozycja dnia może zdecydować, zwłaszcza w takim meczu jak klasyk.

0

@FcPortoFan1999 ale znów opierasz się o dwóch ostatnich meczach. Kolejny może być inny. Po prostu uważam że pokora po tych ostatnich klasykach to na la rambli pojęcie obce...
Oby ten Bałon nie pękł z wielkim hukiem.

0

@FcPortoFan1999 ale wiesz że te mecze zwłaszcza ligowy mogły się potoczyć zupełnie inaczej gdyby nie centymetrowe spalone?
Myślisz że w każdym klasyku tak będzie?

3

@Aragorn33 ten gość naprawdę moze być niebezpieczny.

2

@masik86 może nie ale ja nie widzę dużej różnicy pomiędzy tym co robi Putin na Ukrainie a tym co chce zrobić, a przynajmniej tak mówi Trump o np strefie Gazy.

0

@Krzysztof1987 to jakiś rodzaj ciastka?

0

@Commando nie bo tam śmierdzi,. PO to dno.

0

@barcelonaLM w końcu media mówią prawdę, brakowało tego.

2

@Commando to wejdź na stronę Konfederacji ;)

1

@Ryoumen oby nie zawrócił za daleko i przegnie w drugą stronę.

0

@clyde oczywiście że tak, będzie ciekawiej, coś się na mieście zacznie dziać.

0

@KrychaFCB chciał, ten z lewicy (Zandberg) ale Mentzen nie chciał...

0

@reloaded to teraz możesz wyrzucić.
Takie ćwiczenie w środowe przedpołudnie.

7

@KamQiX Damy radę.

0

@MesQueUnClub96 W sumie tak głupio to zrobili że na początku faktycznie można było się pomylić.

5

Pół godziny głupot, półtorej minuty właściwego losowania. Podsumowanie całej hiszpańskiej piłki (organizacji).

0

nie wiem kim on był (ten iluzjonista) ale wiem że już go nie lubię.

0

w programie jest że losowanie ma trwać półtorej godziny.

0

jeszcze iluzjonista... bez jaj

0

@Pawlak1992 na pamiątkę, żebyście mogli w ramkę oprawić i na ścianie powiesić.

0

@D10SLEO @Kgorecki2500
Jest już odp drugiej strony:
Ćwik:
"Poczekamy na stenogram z posiedzenia i każdy zobaczy, że wnosiłem o oddalenie
wniosku jako bezzasadnego i żadnym komitetem się nie zasłaniałem.
Mentzena tam nie było ale wie lepiej XD
A fani wszystko łykają ????"

Ktoś się lekko mija z prawdą, trzeba poczekac żeby zobaczyć kto.

1

@dzefrej234 a to dlatego w LM dali im City zamiast Celticu

6

Barca - Real S.
AM - Real M.
Róbcie screeny ;)

4

@NeroTFP1 zapowiada się ciekawie. A kto jest mordercą? ;)

1

@NeroTFP1 a tak z ciekawości o czym napisałeś? jaki to gatunek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?