Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wawrzyn1 Tebas prawdziwy cule.
0
@Pedri16Future przekręcił Celate, przekręcił Real, kogo tym razem AM czy rywala?
1
@Tomaszekkkkk twoj opis jak ulał pasuje do Mentzena...
0
@KRISU77 wolę zwycięstwo w Lidze Konferencji i spadek z ligi krajowej.
5
@kuz No ale mieliśmy do wyboru tylko PSG więc jednak Benfica teoretycznie łatwiejszy rywal.
A poza tym po drugiej stronie drabinki Jest Real/AM/PSG/Live/Arsenal.
A nas w sumie Bayern i Inter (i to chyba dopiero w półfinale).
1
@Culer9002 w Lizbonie. To było wiadomo już wczesniej że gramy rewanż u siebie. Rozstawienie za bezpośredni awans.
5
To co? w finale gramy z Atletico?
;)
6
Brawo Laporta, idealnie ciepłe kulki ;)
1
@wojopancer myślałem że Leao.
A jak nie to nie wiem kto to.
0
@wojopancer rozczarowałeś mnie, myślałem że zdjęcie Neymara będzie.
0
@Krzysztof1987 no opcja, a jak po paru latach jednak ludzie się rozejdą to co? Nie można rozwodu cywilnego...
Jakaś totalna bzdura. Jakieś katolickie wymysły do świeckiego państwa (małżeństwo cywilne). Nie i jeszcze raz nie.
1
@Krzysztof1987
"Mentzen będzie stał na straży normalności"
No, np nierozerwalne małżeństwa...
Po PiS to dno, ale skrajności jak lewica i Konfa są jesCe gorsze, jeszcze bardziej niebezpieczne.
Nie dla państwa nacjonalistyczno-katolickiego.
Ta wolność o której mówi konfederacja nijak ma się do ich kwestii światopoglądu.
5
@esem91 już sodówka uderza do głowy a nawet do drugiej tury gość nie wejdzie.
Z tej wypowiedzi wychodzi że chciałby o wszystkim decydować, to on miałby mówić nad czym rząd może a nad czym nie może pracować. Koleś ewidentnie odjechał...
Nie dla skrajności.
1
@karolszymek Będę, bo akurat szejków nie lubie najbardziej. Dlatego wolałbym na Benficę jednak trafić bo w teorii wydaje się nieco łatwiejszym rywalem.
0
@karolszymek A jak jednak wygrają to podwójny ból czterech liter?
1
@Domas01 jak używasz kierunkowskazów to Skoda, bo w BMW zwykle nie działają.
0
@mcsarna W idealnym świecie tak by było. Ale żaden klub czegoś takiego nie zrobi.
0
@mcsarna "Przecież biały klub ze stolicy Hiszpanii nie rozkręcił całej machiny propagandowej po skandaliczny i obrzydliwym sędziowaniu w meczu Realu z Celtą "
A jak Ty sobie to wyobrażasz? Kto w takiej sytuacji pisałby skargi na sędziego???
0
Ja bym w ogóle za to kartki nie dał.
A nie dał bym bo nie mam.
0
@MontelQ dwa lata temu to chyba jednak wygrali z nimi, nawet puchar chyba podnieśli...
1
@Matt_i1992 wiesz no, ułamki to ciężka sprawa.
4
@saviol54 to jeszcze może się zdarzyć w tym sezonie...
0
@OskP to chyba nie Camavigia a Brahim Diaz i tam właśnie chyba faulu nie było, dlatego Var nie interweniował...
3
Ja bym powtórzył ten mecz bo Belingham na pewno gdzieś przeklnął w czasie meczu.
3
Gool!!! Jeszcze 3, dawać City!!
0
@norbi77 tam chyba nawet nie było faulu... Chyba dlatego Var nie interweniował.
1
@Cvzx a zakończy w marcu.
1
@Cukson ale nie w klasyku ;)
0
@saviol54 oni dziś grają kupę???
2
@Mario96w szybki ten żółw można by rzec sobie.