Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@leomessi1710 z bierzmowania wpisz.
0
@Miszak i pewnie się jeszcze uśmiechasz wtedy ;)
0
3 dni temu tankowałem 95ke po 6,03, dziś na tej samej stacji 6,37.
Coś przegapiłem? Coś się zadziało na świecie że taki szybki wzrost?
1
@FcPortoFan1999 tylko Złote Przeboje, jam człowiek starej daty. Nowa "muzyka" mnie nie kręci. Kiedyś to było...
1
@okiemtypera_lucaxx95 ale innym razem stanie pociąg w szczerym polu i zmiana o kilka godzin się przesunie...
jak to mówią kij, znaczy miłość ma dwa końce.
1
@Derean nie no, Viniciusa tak tanio nie oddadzą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 możliwe, sam się juz pogubiłem.
0
@Nightraider to pisz precyzyjniej ...
0
@SelloutCrowd Co do Fatiego to nie wiem, ale blondas podpisywał przedłużenie z tą odroczoną płatnością już u Lapcia kapcia.
@MesQueUnClub96 a nie odwrotnie?
0
@Nightraider coś mnie ominęło? Vinicius naprawdę oskarżył Ancelottiego o rasizm????
Nawet on nie jest chyba tak głu..
Choć sam już nie wiem.
0
@gaucho104 A to że nikt mi nie pasuje w swoich poglądach ( bo jeden "lepszy" od drugiego) i np w ogóle nie zgłosuje to odbiera mi prawo do krytykowania?
5
@brzucho no ja o tym napisałem w drugim zdaniu, te wybory to porażka. Nie ma żadnego poważnego kandydata.
11
@clyde albo celebryci internetowi w postaci Hołowni czy Mentzena...
Te wybory to porażka, obojętnie jak się skończą.
4
@jacobFCB Jak nigdy kibicuje Braunowi żeby kandydował ;)
Pan JKM zapomniał dodać, że najwięcej głosów to odbierze Panu Mentzenowi...
2
@PeterMaro Twoja opinia do której masz prawo, ja jednak zostaje przy swoim zdaniu.
3
Pisałem już wcześniej jeśli to nie jakieś zapisy w kontraktach z klubem czy sponsorami to dla mnie jest to słabe zachowanie (bez względu kto to robi), w szczególności do małych dzieciaczków.
Nie rozumiem, czy jakaś ujma by im się stała gdyby normalnie do zdjęcia zapozowali?
0
@Yoshi94 no właśnie ja oceniałem ogólnie, a nie przez pryzmat aktualnej formy.
Jakby tak patrzeć to pod koniec roku gdy my mieliśmy zadyszkę, a Real odrabiał do nas punkty w lidze i nawet nas wyprzedził to inaczej byśmy oceniali.
Dlatego zaznaczyłem że nie chodzi o aktualną dyspozycję a ogólnie, o wartość, umiejętności, potencjał, zdobyte sukcesy drużynowe i indywidualne itd.
0
@lucca87 cZemu akurat Camavingie wybrałeś a nie np Valverde???
Moze faktycznie z tą pomocą to blizej remisu jest (szczególnie po odejściu Krossa). Jak wyżej chodziło mi o całokształt, a nie aktualną dyspozycję.
I co jak co ale szacunku do piłkarzy uczyć mnie nie musisz, bo choćby nazwisko pewnego portugalskiego piłkarza (już na emeryturze) pisze z dużej litery, wbrew większości na La rambli.
0
@ali3gator z obroną się zgadzam, pomoc bym postawił może na równo, ale przód jednak chyba dla Realu.
po raz kolejny nie chodzi o aktualna formę bo tutaj zdecydowanie wygrywamy w każdej formacji, no może poza bramka...
0
@Yoshi94 nie chodzi o same nazwiska, ale o całokształt, w Interze jeśli chodzi ci o tych znanych to już jakby nie patrzeć emeryci i grają tam już tylko dla $$$.
0
@ali3gator no właśnie niespecjalnie. Ja bym jednak te znaki dał odwrotnie tak ogólnie patrząc na nazwiska., tyle że widać u naszych formę i ten głod wygrywania. Do tego kapitalnie wyglądali w tym meczu fizycznie, w przeciwieństwie do Realu. Tam szczególnie w obronie się ruszali jak ciężkie kobyły. Naprawdę nie kumam jak Ancelotti wiedząc jak gra ostatnio Barca, jak wyglądał ostatni klasyk, wystawia na środku obrony takiego wolnego klocka jak ten Tuchammeni czy jakoś tak. O wiele lepiej moim zdaniem wypadł by o wiele szybszy ten Asencio. Tak Raphini by nie pościł przy jednej z bramek.
Ale to ich problem. To że muszą grać nazwiska a nie forma i umiejętności.
Na szczęście u nas nie ma takiego przymusu bo inaczej to de Jong dalej by sabotował w pomocy. A tak grają młodzi co sobie nazwisko dopiero wyrabiają, a grają bo w tym momencie są po prostu lepsi.
0
@Toretto ok, rozumiem tutaj argumentacje, ale na drugim jest Lewy...
1
@LambiPL u mnie zagrożenia życia aż tak nie było. Ale raz poszedłem do psychologa i nie wiem może źle trafiłem, ale dla mnie jakiś stek bzdur to był. A zaleceniem było uprawianie yogi...
Potem od razu sam poszedłem do psychiatry i tak już ponad 2 lata jestem na lekach. Jest ok.
1
@sintesox ja korzystałem z usług psychiatry. Piszę poważnie, poszedłem trochę na skróty bo nie jestem typem który się zwierza na kozetce u psychologa czy psychoterapeuty.
1
@Archie czy to jest naprawdę potrzebne z takimi małymi dzieciakami? Jakaś wielka ujma by się stała jakby normalnie zapozowali dla tych brzdąców?
Czy to kwestia jakiś paragrafów w umowach piłkarzy?
2
https://swiatzwierzat.pl/koty-wyczuly-nadchodzace-trzesienie-ziemi-10-sekund-moglo-byc-kluczowe-em-090223
koty to jednak pomioty szatana
@Sulimo
0
@Kidd jeszcze daleko mu do męczennika. Gość juz dawno przebił sufit do którego inni nawet nie doskakują.
11
@VeB 1899 on też nie jest nawet najlepszy w swoim klubie...
On jest najlepszy jedynie w pajacowaniu i irytowaniu ludzi.