Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BezglutenowyPedri słuchaj droga małżonko, taka sprawa jest, że musze wylecieć na jakiś czas do ju e sej...
Za nastolatka jak oglądałem ją w serialu Cień Anioła to była dla mnie nr 1...
0
@esem91 to lepiej przegrajmy ten półfinał ;)))
0
@Krzysztof1987 Nie no, co to to nie. Alkohol to zło i tego nie tykamy w ogóle. Szanujmy siebie i swoje ciało.
13
@MesQueUnClub_87 ja mam specjalny i skuteczny program, w poniedziałek robie brzuch, potem rok przerwy i robie nogi, potem rok przerwy i robie plecy itd.
A i jeszcze jedno żeby utrzymać dietę musi być ona smaczna, więc jem to co lubię a nie to co mówią "dietetycy" internetowi...
0
@Mitch_Atleta Bo tak i już. Barcelona to liga hiszpańska, to klasyki, to inne mecze z innymi hiszpańskimi rywalami, to zacięte i emocjonujące mecze z AM, Celtą , RSSS. To tradycja. To tak jakbyś chciał zmienić święta Bożego Narodzenia na chanukę.. ;)
I tyle. Mecze z PSG czy Porto możemy sobie pooglądać w Lidze Mistrzów. Ponad 100 lat tradycji, rekordy i inne sprawy przekreślimy od tak bo nie podoba nam się sędziowanie?
No nie, nie.
Choć rozumiem, że możesz mieć odmienna zdanie.
W sumie jakby poczytać wypowiedzi czy komentarze Realowi (ich kibicom czy nawet działaczom) też nie podoba się sędziowanie...
Choć to trochę absurdalne ale tak mają...
0
@Mitch_Atleta "ale powiem szczerze, że lepiej byłoby się odciąć od tej rządowej ligi madryckiej, utworzyć ligę katalońską i połączyć siły z Ligue 1 i może z portugalską."...
Ja wiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale no nie. Po prostu nie.
0
@BobSwagger 70-80 (może ciut wiecej) to byśmy dostali przed jego kontuzją. Teraz to 40 max 50 moim zdaniem.
2
@GeneralXavi ja wolę niemiecki marki.
2
@Konradowskyy "a co jeśli sytuacja się powtórzy"
To może niech lepiej przykłada się do egzaminów by nie balansować na granicy zaliczenia...
To nie żadna uszczypliwość, tylko taka mała sugestia na przyszłość.
2
kolejka do "tankowania":
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/wielka-awantura-w%C5%82a%C5%9Bciciele-tesli-uwi%C4%99zieni-w-ogromnych-kolejkach/ar-AA1x6jjH?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=e18301f41b6245b2939292adeebc949c&ei=16
"Sytuacja była szczególnie trudna dla rodzin z dziećmi. Ze względu na ograniczoną pojemność baterii, kierowcy zmuszeni byli oszczędzać energię, wyłączając ogrzewanie w samochodach podczas oczekiwania na swoją kolej. Szacowany czas oczekiwania na możliwość naładowania pojazdu wynosił nawet 3-4 godziny."
temperatura -20...
nie ma to jak elektryki ....
;)
0
@Kamiloza91 jak zawsze...
Jakby świat się kończył pewnie też by tak gadał...
0
@Misiusessi w sumie nic, bo skupił się na tym z czym przyszedłem, czyli przepuklinie. W sumie to świeża sprawa, sprzed świąt.
W piątek robie tour po szpitalach u mnie w mieście żeby zobaczyć na kiedy można mieć operację. Przez telefon nie da się zarejestrwoać, ale jak pytałem orientacyjnie o terminy to przedział maj-wrzesień...
0
@Misiusessi Alkoholu zero. Nie miałem w ustach tego świństwa od ponad 14 lat (mam 40ci aktualnie). No z dietą to różnie bywa, lubię czasem coś smacznego, czytaj niezdrowego zjeść (kebab, McD, pizza). Ale staram się zmniejszyć częstotliwość tego.
0
@Misiusessi a mi na usg bo się okazało że mam przepuklinę pachwinową, a wyszło dodatkowo stłuszczenie wątroby i trzustki.
0
@Misiusessi stłuszczenie? Mam to samo, choć alkoholu nie tykam w ogóle.
0
@Bezi mi jak pękła sprężyna (przednia prawa, a więc bardziej obciążona bo silnik z przodu) to dojechałem do warsztatu a tam to potwierdzili (nawet kawałek mi tej sprężyny do ręki dali...), umówili serwis na za dwa dni i powiedzieli że spokojnie bez szaleństw mam nim wrócić do domu i przyjechać za te dwa dni.
Także spokojnie mozesz jechać.
9
@DTMisTheBest Nie. Za dużo tego wszystkiego.
1
@el_dbano mam podobne zdanie, tylko napisałem gdzie jeszcze ktoś może mieć malutka nadzieję. Niezbadane są wyroki bosk.. sądów.
0
@el_dbano tu tylko zostaje interpretacja przez sąd tej "siły wyższej".
Choć nie wiem jak oni chcą to udokumentować? Że niby był sylwester??? Mogli to wcześniej zrobić.
0
@MatBac1991
"Pomimo wstrzymania organizacji koncertów wzrost przychodów ze stadionu z 317 do 362 milionów euro, a w nocie dotyczącej tej sytuacji opisano, że zabudżetowano wpływy jedynie z tych koncertów, które już się odbyły. "
z ich sprawozdania finansowego i budżetu na ten sezon.
1
@Pawlak1992 brak przyszłych (większych) dochodów z tego tytułu
1
@vangoor improwizacja (czytaj zero długofalowego planu)
2
@NeroTFP1 ile miejsca zaoszczędzone. Same plusy.
1
@Faro no właśnie dlatego, że im w podobnym przypadku nie pozwolono zarejestrować (pisano tutaj nawet o przypadku Pedro Leona w Getafe) a nam mają zrobić wyjątek z "siła wyższą".
Tak nie może działać profesjonalna Liga.
0
@sergio5 nie, tego nikt nie ogląda.
0
@Filipem przejmujesz się tym?
Bo ja nie. Wisi mi to, lata i powiewa jak to mówią.
0
@Kgorecki2500 czemu idiokracja?? To tylko zakaz reklamy, tak samo jak masz zakaz reklamy alkoholu u nas.
0
@Pedri16Future tylko z drugiej strony jak sprzedadzą te miejsca Vip "po kosztach" (bo mówiło się że sprzedali kilkadziesiąt mln mniej niż mogliby dostać za parę miesięcy - po oddaniu stadionu) a i tak nic to nie da w kwestii rejestracji ...
0
@Sulimo a Lord of the Rings to kaszana
0
Ale go Laporta załatwił...