1

@Lahey a u mnie w przyszłym roku minie 15 lat. Także powodzenia i wytrwałości.

1

Dzień dobry w ten miły poranek. Wczoraj Pogoń wygrała, Real przegrał. Czego chcieć więcej :).
Miłego dzionka.

12

@Muszynianka Chcecie wyłudzić pieniądze kłamiąc że telefonu nie odebraliście (w sensie koleżanka) i to jest właśnie oszustwo/wyłudzenie. Nic nie zmieni tego że nazwiesz to sobie "zadośćuczynieniem"...
Tak jak pisałem możecie złożyć skargę/reklamację na sposób doręczenia do firmy kurierskiej i tyle. Może zwrócą koszt przesyłki, może jakieś zadośćuczynienie zapewnią, tego nie wiem. Ale to o czym napisałeś w pierwszej wiadomości zgodne z prawem nie jest.

13

@Muszynianka "Nie chodzi o wyłudzenie"...
tymczasem:" Myślicie że można złożyć reklamacje że telefonu nie ma i odzyskać pieniądze ? "
To jest właśnie wyłudzenie/oszustwo.

24

@gaucho104 potwierdzam i zamykam temat, by ktoś nie zmienił rzeczywistości.

1

@Muszynianka ale w czym problem? Przecież dostała ten telefon. O jakiej kasie piszesz i co chcecie wyłudzić????
Co najwyżej jakaś skarga do inpostu i tyle.

0

@Derean oglądałem studio po meczu i tam coś mówili że to nie o te zapasy same w sobie chodziło tylko że tam obrońca go kopnął czy tam nadepnął na stopę, ale nie wiem gdzie to widzieli.
To tak na marginesie bo widzę że tutaj tylko na zapasach się skupili.

1

@kubix05 zawsze przewijaj kasetę po obejrzeniu filmu.

0

@Pawlusek no właśnie dlatego że my zrobiliśmy 6 zmian. Ta liczba musi być taka sama dla obu zespołów.

1

@AnalizaTV do pierdla od razu...

0

@karolek981 bo to jest chyba tak że jak jedna drużyna może zrobić dodatkowa zmianę ze względu na uraz (okolic głowy) jak Barca dziś to drugiej drużynie również przysługuje dodatkowa zmiana. Żeby było sprawiedliwie.

0

@pt9 Nie, alkohol to zło.

1

@okiemtypera_lucaxx95 taki sam będzie jak w wigilie i święta będziesz w robocie?
;))))

2

@Safrani całkowita prohibicja, tak to powinno wyglądać.

1

@dv7wisnia Xavi chyba dalej wolny... ;)

17

@paweldunajecfcb Warto sie wstrzymać, tak na zawsze ;)

0

@PIWOSZ89 nie odbieraj nam nadzieji...

3

@NeroTFP1 Maskara, że do czegoś takiego dochodzi jeszcze w 21 wieku w cywilizowanym kraju....
Mam nadzieję że jakoś to dzieciątko się rozwinie, choć podejrzewam że do końca życia będzie czymś obciążone z powodu tego co "matka" jej zrobiła.

2

@Yoshi94 chcę po prostu mieć możliwość zrobienia zakupów jeśli będę potrzebował.

25

@Safrani No pomału idzie to w dobrą stronę.

2

@AmigoBlancos Jakoś ich teraz nawet bardziej lubię ;)

0

@lithotripter no właśnie nic, nawet szacunku.

0

@Marcin199310 przecież on nie zbierze tych 100k podpisów nawet...
Na jego nieszczęście te z ju tuba się nie liczą.

0

@Joe_Barbaro Na Makłowicza bo by wypędził z kraju tych wszystkich wegan i byłby spokój z ich nachalną indoktrynacją.
Mięso rządzi!

6

@Tasde To chyba dopiero jak oficjalnie będzie kandydował, tzn. zbierze te 100k podpisów i złoży je w PKW i zostaną one zatwierdzane. Dopiero wtedy będzie musiał zrzec się funkcji prezesa IPN.

1

@bartekvisca Sensible soccer. Nostalgia za latami dzieciństwa spędzonego m.in przy tej grze.

1

@Rust_Cohle Grosik, TurboGrosik i Kamil Grosicki.

0

@wojopancer czyli scenariusz że zdobywają majstra, a po sezonie ze względu na te kwasy opychają Viniciusa do Arabii za 400 mln ojro i przebudowują skład na jeszcze lepszy...
Nie dziękuję. Wolę żeby Mbappe u nich nie odpalał w ogóle.

2

@Benz to że na Ukrainie wybrali sobie aktora na prezydenta nie znaczy że my mamy pójść ich śladem i wybrać celebryte z tiktoka...

1

@Kamiloza91 nie wiem, tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?