1

@MesQueUnClub_87 si senior.

0

@SelloutCrowd Lewica i KO są za, PSL przeciw i tyle w temacie. Zresztą długopis i tak by nie podpisał, więc bez sensu teraz się za to zabierać.
A zrobili by ten kompromis dwie niedziele handlowe, dwie wolne w miesiącu i byłoby ok.

8

@Stinger_ Mina szejka po takim scenariuszu bezcenna..
to zbyt piękne by mogło być prawdziwe, ale nadzieja jest

1

@Pawlak1992 ale to dotyczy tylko fazy pucharowej, a tutaj mamy zwykłą ligę. Spokojnie, Liverpool bierze to na lekko.

1

@Zoker nie słyszałem nic o tym serialu, zerknę sobie wieczorkiem.

0

@Lucyfffer Żeby zostać nabitym przez strzelca w sytuacji sam na sam, tez trzeba wyjść w odpowiednim momencie, skrócić dobrze kąt, zasłonić jak największe pole bramki itd.
Idąc Twoim tokiem rozumowania każda obrona sam na sam to strzał prosto w bramkarza...

0

@Lucyfffer "czy wybronił to sprawa dyskusyjna"
Nie, to jest fakt.

26

@Zoker wybrał zatem znakomicie spotkanie na swój najlepszy mecz.

32

@Unique Z Realem wybronił nam mecz. chyba 3 setki wybronił i to nie po spalonych.

7

@Kgorecki2500 brak klasy na boisku i brak klasy poza nim.

1

@BulaKG ja tak dla odmiany za kogoś inteligentnego, ubrałem okulary na nos, ale bez szkieł.

1

@Objectivo spoko, przynajmniej nie będę musiał pukać jak inni "świętobliwi"...

2

@Popitek12 Jeszcze nie było premiery to jak ma być "tak czy nie"?
Obejrzyjmy a potem oceniajmy, a tym wszystkim marudom mówiącym że nie powinno być nowego gladiatora bo pierwszy był super mówię: ble ble ble...
Tak merytorycznie teraz poleciałem.

5

@Objectivo ja wysyłam, zbieram już słodycze do paczek na święta.

0

@PatrykBarca przynajmniej jesteś konsekwentny ;)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nie wiem co bardziej śmieszy ludzie "obchodzący" walentynki w PL czy...

5

@Murazor Pomylić lwa z pumą to trzeba umieć ;)

0

@Kgorecki2500 "Gratuluję... tak to generujesz horrendalną ilość śmieci kupując te plastikowe pająki i inne dynie"

Idziemy o zakład że więcej plastiku/śmieci itd. jest kupowanych w związku z 1 listopada (znicze, kwiaty w plastikowych donicach, sztuczne kwiaty, sztuczne znicze itd.)?
Dziś w moim laokalnym radiu była audycja na temat właśnie odpadów po 1 listopadowym święcie. Ponoć średnio na jeden grób przypada w ten dzień 9 kg odpadów... Ba ponoć nawet szklane znicze są tak produkowane że te szkło nie nadaje się już do recyklingu.
Dla mnie niech będzie i wszystkich świętych i halloween, co kto chce.

6

@Ojciec5tkidzieci jak lewicę to i konfe, skrajne patologie to są.

1

@Kozinho. Właściwie to samo. Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.

1

@macio_944 daje, do przyszłego roku ;)
Wtedy może być tak że to my będziemy mieli jedną a Real już żadnej.

0

@messi33 i o jedną więcej od nas...

2

@Janas11224 Nie to on, poprostu wprosił się do sąsiadów bo sam nie ma telewizora. Na koniec i sąsiada pozbawił odbiornika.
Także to musi być on.

3

@ProMILs tylko jak za chwilę dołączy do PiS/Konfederacja to wtedy znów -20 do IQ. Najlepszą decyzją byłoby wyjście z tego bagna zwanego polityką, wtedy z automatu każdy taki dostaje +100 do IQ.

2

@norbi77 Fajnie, tylko akurat on to miał najmniejszy wkład w to piękne zwycięstwo...
Ale jak tak ma być w każdym klasyku to niech tak będzie. Nie mam nic na przeciw.

0

@AFA dokładnie, ja bym go nawet do 30 nominowanych nie zgłosił.

0

@PatrykBarca mam uczulenie na orzechy.

6

@FCB_dimiC okres mam.

9

@mordini123 Nie dość że zawalił klubowi awans to jeszcze krzywdę dziecku zrobił...

5

@barteq "Może teraz nabierze trochę pokory "
Nie liczyłbym na to, ba nawet wręcz odwrotnie, jeszcze bardziej będzie pajacował i zwalał wszystko na innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?