0

Lewy i Mbappe mają po dwa gole w tym meczu ;)

0

Lewy >>>>> Mabappe

0

@Messi1992 jak nie strzelają (rywale) w bramkę to ich wina.

0

Tylko żeby tryb BVB nasi nie włączyli.

0

Lewy na 2:0!!!
i komentatorzy doszli....
;)

0

@parpe ty chyba przespałeś ostatnie lata i odbyte w tym czasie klasyki.

2

"Plan na Barçę? Mam coś na myśli..."
To już jestem spokojny o jutrzejszy mecz. Jak on coś kombinuje to zwykle to nie wychodzi, a potem kaja się na konferencjach że to jego wina.

0

@NeroTFP1 dla mnie najlepszy był win98.

0

@Janas11224 a było tak blisko...

0

@zadafcb o dzięki za przypomnienie, dziś wieczorkiem po meczu Pogoni wlatuje od razu.

0

@BorzyKrzys "Wczoraj sąd, wobec 31 i 40-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Będą odpowiadali w warunkach recydywy.
22-latka otrzymała środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakazu kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych."

Może ta recydywa miała tu znaczenie a przy kobiecie brak o tym informacji. Zgadzam się z @Comentateiro że bez znajomości szczegółów sprawy to tylko spekulacje o jakieś rzekomej dyskryminacji ze względu na płeć.

0

@AndreSantos coś w tym stylu.

1

Z ciekawości wszedłem na wiadomo jaką stronę i zerknąłem na tamtejsze komentarze odnośnie wyboru sędziego i co? wypisz wymaluj ta sama narracja co tutaj...
Jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni chyba tu nastąpiło.

0

@MesQueUnClub_87 jak to się szybko odwraca, jeszcze 2/3 lata temu tak tutaj pisano....

0

@pikass14 u mnie podobnie jak u Ciebie, 2 dorosłych plus 8 letnie dziecko, ostatni rachunek za 2 miesiące ok 250 zł. Tyle że u mnie płyta gazowa, więc bez indukcji, a jak dużo gotujecie to ona robi największe koszty (zakładając brak ogrzewania elektrycznego).

0

@Trojanek23 mi to już raczej nie wróci, za stary chyba jestem i za dużo tych meczów człowiek widział.
Cieszę się bardzo ale takiej ekscytacji czy "szklistych oczu" to już nie mam i raczej nie będę miał.

3

@BTW @Klejnot_Nilu
"będziemy grać tak samo"
"Jak będą grać tak wysoko to się skończy jakąś 4 w plecy"

Zdania ekspertów podzielone jak widać ;)

1

Naprawdę przecierałem oczy ze zdumienia jak wysoką linią obrony graliśmy, praktycznie na linii środkowej...
Flick poszedł va banque bo albo to by nam pomogło albo by się skończyło srogim laniem. Na szczęście wyszła pierwsza opcja, ale też skład Bayernu w ofensywie pod względem szybkości szału nie robił.

Jestem ciekaw czy na klasyk też tak wyjdziemy?
Niby zwycięskiego składu/taktyki się nie zmienia jednak tam jest męczennik i Mbappe a oni szybkością przewyższają naszych obrońców.
Ciekaw jestem jak nasz "wuefista" z Niemiec podejdzie do tego meczu.

1

@AduŚ07 "Człowiek ogląda skrót meczu i oczy szklą się ze szczęścia..."
trochę zazdroszcze takiego podejścia, mnie już piłka aż tak nie emocjonuje, już przestała jakiś spory czas temu. Co nie znaczy że się nie cieszę z wczorajszego meczu.

0

@ProMILs ...?
ty tak na serio?

0

@ProMILs bzdury, zobacz sobie jego media społecznościowe sprzed czasu jak do tv się wkręcił.

0

@ProMILs Przecież Kręcidło to fan Barcy...

1

Mówiłem że będzie gooleada... Niestety już remis.
Edit. Chociaż chyba spalony...

0

Linie obronne ubu ekip ustawione (przy bronieniu) niemal na linii środkowej boiska... Tu będzie gooleada. Oby więcej wpadło dla nas.

0

I komentarzy doszli ;)))

0

Nie śledzę Bayernu na codzien, wiem że Musiala po kontuzji, ale czemu nie grają w pierwszym składzie: Coman, Sane, Goretzka? W sensie też po jakiś urazach czy w tym sezonie nie łapią się do 11tki?

0

@Hindus to nie liga hiszpańska i nie hiszpański sędzia.

10

"Zobaczymy się latem na Ibizie, wtedy znowu porozmawiamy"
A Busi wtedy myk i latem na sąsiednią Majorkę i Holender wyrolowany, tak samo jak na boisku.

2

@Eto'o9 R10 tylko chyba nie da się pogodzić wysokiego pressingu i szybkiego doskoku do rywala już na ich połowie przy polu karnym (jak beda rozgrywać piłkę obrońcy czy bramkarz) z nisko ustawioną linią defensywną. Za duże luki wtedy miedzy formacjami będą.
Więc albo wysoki pressing albo niska obrona.

0

@zodiak_10 w sumie jak tak w ekstraklasie chciałby zagrać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?