Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN A Wojtek o tym wie?
0
@Rust_Cohle to nie ja się napinam jak ktoś tylko wspomni o Calvajaru w kontekście złotej piłki pączusiu.
0
@Rust_Cohle "Zajmij się sobą lepiej"
Już z tego wyrosłem, ale Ty się nie krępuj.
0
@Rust_Cohle powtarzasz się ;))))
1
@Rust_Cohle Ty się wczoraj urodziłeś że piszesz takie rzeczy? Nie wiesz czym się kierują głosujący w tym plebiscycie?
"Żaden z was by w ciągu sezonu w którymkolwiek momencie nie wspomniał o nim jako jednego z kilku najlepszych graczy na świecie, a teraz wielce że ZP."
To samo - Rodri...
Obaj byli w zeszłym sezonie co najwyżej najlepszymi zawodnikami na swoich pozycjach.
1
@Rust_Cohle Nie no to ten sam casus, a dodatkowo na rzecz Carvaiala przemawia LM, do tego bramka na 1:0 w fianle LM.
Zresztą juz ponoć don kichot rasizmu ma to zgarnąć.
0
@ToshyFCB nie no okej, palenie i sport zawodowy nie współgra, ale on jest bramkarzem i nie potrzebuje niewiadomo jakich płuc, czytaj kondycji.
ALe ogólnie się zgadzam że palenie przez sportowców zawodowych jest trochę idiotyzmem.
1
@siuuu "Koszty obsługi, dystrybucji i inne składniki są różne dla danych krajów"
to wytłumacz mi czemu w Niemczech jest ta gra tańsza niż w Polsce?
Koszty pracy, dystrybucji, obsługi są tam tańsze niż u nas ????...
I tu było jakieś wyliczenie (oczywiście po kursie walut z tatego dnia), że nawet Brytyjczyk o którym pisałeś ma (miał wg tamtego kursu) taniej...
https://www.fxmag.pl/finanse-osobiste/polacy-zaplaca-za-fifa-2025-najwiecej-na-swiecie-slono-przeplacamy-za-gry
0
@sopelinho Kounde wspominał coś o strajku:
https://www.fcbarca.com/120891-kounde-o-coraz-wiekszej-liczbie-meczow-nikt-nas-nie-slucha-i-nadejdzie-moment-w-ktorym-bedziemy-musieli-strajkowac.html
Ale nie sądziłem że tak szybko zaczęli.
1
@Safrani No i zepsułeś koledze całą tezę...
1
@kubilka "Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro jeden mecz..."
Czytm ten Twój wysryw i nie ogarniam jak ty doszedłeś od narzekania po piłkarskim meczu do sytuacji w kraju...
2
@regatta52 na 100% to nikt niczego nie zagwarantuje w przyszłości, ale na 99,99% tak, nie zagramy na tym "mundialu".
0
@Jakchcesz to tak cirke ebałt 18 bramek planujesz że strzelimy?
Dość odważne prognozy...
Rzekłbym że jesteś umiarkowanym optymistą co do dzisiejszego meczu.
1
@bartas97 "Jakubik znęcał się nad swoją żoną/partnerką i to wyszło, lub się do tego przyznał."
Dokładnie, jak wczoraj przeczytałem ten news to sobie odtworzyłem bodajże 6 odcinek 2 sezonu seralu "Sędziowie" z c+ i tam właśnie jest ten Jakubik i to z tą swoją partnerką (też sędziną). Ładnie przed kamerami grali zgodną parę...
1
@fart fakt, mój błąd, ale przekaz pozostaje ten sam.
1
Gra City, PSG, Inter, BVB a żeby zobaczyć bramki to trzeba Celtic z Brugia oglądać...
0
No i poprawili moment tych reklam. Tak może być.
2
@Danny Gaucho Dla mnie najlepsza 9tka w historii.
8
@gaucho104 "Ty pamiętasz początki Messiego? Yamal pomijając liczby, jest znacznie lepszy (na obecną chwilę). Messi był jedym z wielu jak zaczynał i aż tak się nie wyróżniał, "
Ale co ty w ogóle porównujesz????????
Mesii zaczynał gdzie w drużynie miał Inieste czy Ronaldinhio.
Yamal zaczyna gdzie w drużynie ma Ferrana Torresa, Fatiego, czy Rafinhie (wiem że Brazylijczyk dobrze gra, ale nie ma w ogóle porównania do Iniesty czy Roniego).
21
@FCB_dimiC Yamal jest lepszy w liczbach, w całej reszcie moim zdaniem Messi miał sporo większy potencjał.
6
@speed1 "Osobiście zacisnąłbym pasa i..."
Juz widzę jak Laporta zaciska pasa na tym swoim wielkim bebzonie ;))))
6
@FCB_dimiC Odwrotnie.
Endrick ma mniejszy potencjał niż Yamal, Yamal ma mniejszy potnecjał niż Messi.
Tak to ma być.
1
@esem91 Roque < Endrick < < < < < < < < < < < Yamal.
27
@Sysia11 Endrick nie ma takiego potencjału jak Yamal, Yamal nie ma takeigo potencjału jak Messi.
wszystko na ten temat.
0
@Michael24 Już wydali komunikat, że bedą puszczać te reklamy nieco wcześniej:
"Drodzy Kibice, wczorajsze spotkania UEFA Champions League po raz pierwszy były poprzedzone reklamą. Niestety jej emisja zakłóciła ważne dla Was momenty i wydarzenia przed pierwszym gwizdkiem — hymn Ligi Mistrzów UEFA czy prezentacje składów drużyn. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i najmocniej za nią przepraszamy. Blok z reklamą przesuniemy odpowiednio wcześniej, tak aby nie ingerował w to, co dzieje się na boisku zaraz przed startem spotkania" — czytamy w komunikacie Canal+.
A tu więcej o tych reklamach:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/group-one-ma-wylacznosc-na-spoty-przed-liga-mistrzow-w-canal
Sprzedali jakiś nowy pakiet marketingowy i beda teraz puszczać 30 sek. blok reklamowy tuż przed rozpoczęciem meczu, ale po komunikacie mają go przesunąć przed hymn ligi mistrzów i wizualizacje składów.
Wszystko teraz kosztuje, wydali pewnie setki milionów na prawa do LM i jakoś się chcą odkuć.
Ja i tak się cieszę że LM wróciła tam gdzie jej miejsce.
1
@Mitch_Atleta mniejszy ucisk na mięśnie, niektórzy tak wolą, lepiej się czują niż w ciasnych getrach.
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,31133926,zarabiaja-krocie-a-biegaja-w-dziurawych-getrach-dlaczego-pilkarze.html
1
@Objectivo i wtedy się obudziłeś...
0
@Tasde wszystko jednak działa po staremu, można odpalić 4 kanały z LM bez problemu.
5
@John_Doe https://wpolityce.pl/kryminal/683750-tragedia-w-szczecinie-podejrzany-uslyszal-juz-zarzuty
zarzut usiłowania zabójstwa. Kierowcy grozi dożywocie.
https://szczecin.tvp.pl/77776162/nie-zyje-ofiara-wypadku-na-placu-rodla-czy-bedzie-zmiana-zarzutow
Po jakimś czasie jedna z ofiar zmarła i prawdopodobnie była zmina zarzutu z usiłowania zabójstwa na zabójstwo.
Tak czy inaczej grozi mu dożywocie. Więc chyba najsurowsza kara przewidziana w KK.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika