Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MichuZ44 jaka znieczulica? O czym ty??? Widzisz na tym nagraniu jakieś osoby w pobliżu???
0
@Comentateiro eeee tam, nudy u nich, a u nas przynajmniej coś się dzieje.
10
@blakkudium mogli jeszcze większe te logo spofity walnąć, a co...
Tragicznie to wygląda.
17
"Zagra piłkę ręką nieintencjonalnie"
Jak to rozumieć??
Bo pewnie z 90%, jak nie więce rąk w polu karnym to są nieintencjonalne zagrania, tylko jakieś sporadyczne sytuacje są że zawodnik umyślnie zatrzymuje piłkę ręką w polu karnym.
Trochę wychodzi na to że teraz praktycznie nie będzie karnych po rękach???
Nie rozumiem tego zapisu.
1
@ranger3120 są już od dłuższego czasu. Nawet wczoraj późnym wieczorem, siedząc na balkonie widziałem kilka.
0
@Jackazz z jednej strony tak, ale z drugiej jakby mieli dostawać to czemu nie wręczać medali np trenerowi Świątek, albo trenerom bokserów, zapaśników, Natali Kaczmarek?
Chyba tak zawsze było na igrzyskach że tylko zawodnicy, czyli ci co startują dostawali medale.
3
Za pół godziny biegnie Kaczmarek a ja cały czas w galerii handlowej.... Weźcie mnie te kobity bo nie wytrzymie...
4
@Faro oni są parą?
6
@mkord @BorzyKrzys ale wiecie jak kończy się wtrącanie politykow do władz związków?
Podpowiem, często władze międzynarodowe (sportowe) zawieszają takie reprezentacje (albo straszą zawieszeniem jak się politycy będą wtrącać)...
Tutaj przede wszystkim same środowiska muszą się ogarnąć, sportowcy muszą naciskać, proponować nowe osoby do wyborów do władz związkowych itd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kidd na cda jest dostępny, nawet bez konieczności posiadania konta
1
@Zoker kolega strzelił focha i koniec.
3
@FcPortoFan1999 Przecież go długopis pokonał.
6
@NeroTFP1 W sumie oboje wystąpili w czerwonych koszulkach...
;)
0
@PIWOSZ89 oby, oby, po prostu jakieś takie złe przeczucia mam.
0
@PIWOSZ89 a ja niestety sądzę że będzie powtórka z rozrywki i znów koniec w 1/4.
Ogólnie nie jestem pesymistą, ale forma naszych nie powala, a Słowenia swoje cały czas gra.
Mam obawy o ten mecz.
Choć naprawdę bardzo chciałbym się mylić i Twój scenariusz brałbym w ciemno.
2
@derlysy1979 a Pakistan 235 mln i co?
2
@Xaviball Wasicka w pywaniu, ewentualnie młociarze.
12
@papryk13 Wasicka z 3 wynikiem awansowała do finału, jest spora szansa na medal.
2
@Kgorecki2500 on gdzieś na podwórku manewrował, nie na publicznej drodze. W mojej ocenie to był po prostu nieszczęśliwy tragiczny w skutkach wypadek.
Pójdzie zapewne siedzić ale nie na tyle ile napisałeś.
I tak już przegrał sobie życie.
Mam córkę mniej więcej w wieku tej dziewczynki, aż nie wyobrażam sobie co teraz czujką rodzice...
0
@Wiktoria13 to chyba też o kwestie finasow chodzi. Lipskowi pewnie Laporta chciałby w ratach zapłacić, a Baskom wpłacając klauzulę od razu całość trzeba było przekazać. Chyba klub nie może sobie na to aktualnie pozwolić.
0
@Rewolucja123 zapytaj się od razu ile dzieci chce mieć, jak się nie wystarszy i odpowie że kilka to od razu możesz się oświadczyć.
0
@Khajio okej, już łapie. Kozak na luzaku sobie podszedł i zdobył srebrny medal.
Dzięki za wyjaśnienia.
0
@barcelonaLM kolejny raz widzę to zdjęcie, o co chodzi z nim? Jakiś super wynik gościa czy co?
0
@Odcinkowy "nad nimi jest minister sportu odpowiedzialny za całość, za podział środków finansowych."
I co on ma do tego że np Świątek przegrała z Chinką???? ALbo ktoś inny zawiódł po porstu w rywalizacji sportowej?????
Jeśli zawodnicy mieli optymalne/dobre warunki do treningów, przygotowań i o nic nie musieli się martwić to jakim cudem chcesz odpowiedzialności działaczy sportowych? Wszak oni swoją robotę wykonali dobrze (oczywiście mówię tam gdzie warunki zawodnicy mieli jak najlepsze).
0
@Odcinkowy "nie powinno się rozliczyć włodarzy polskiego sportu?
Przecież ktoś za to odpowiada..."
W sensie wszystkie związki sportowe których zawodnicy uczestniczą w igrzyskach wywalić????
...
włodarze odpowiadają za kwestie okołosportowe, logistyka, pomoc w przygotowaniach, obikekty sportowe i do trennigów itd.
Za wynik na zawodach odpowiadają przed wszystkim zawodnicy, a potem (w mniejszym stopniu) ich trenerzy.
0
@TheNekro94 jeszcze szybsze odrobienie podania i to do zera...
3
@Kgorecki2500 Błędem był chrzest Polski ;)
0
@marcjanna https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/babiarz-kurski-i-tajemnicza-kartka-na-antenie-odczyta%C5%82-to-co-prezes-napisa%C5%82-ujawniono-nagranie/ar-BB1r00An?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=ce431958c519446b9c409d98740a39c5&ei=13
1
Jest rekord świata na 100m! Chińczyk pobił Usaina Bolta.