0

@Rewolucja123 zapytaj się od razu ile dzieci chce mieć, jak się nie wystarszy i odpowie że kilka to od razu możesz się oświadczyć.

0

@Khajio okej, już łapie. Kozak na luzaku sobie podszedł i zdobył srebrny medal.
Dzięki za wyjaśnienia.

0

@barcelonaLM kolejny raz widzę to zdjęcie, o co chodzi z nim? Jakiś super wynik gościa czy co?

0

@Odcinkowy "nad nimi jest minister sportu odpowiedzialny za całość, za podział środków finansowych."

I co on ma do tego że np Świątek przegrała z Chinką???? ALbo ktoś inny zawiódł po porstu w rywalizacji sportowej?????

Jeśli zawodnicy mieli optymalne/dobre warunki do treningów, przygotowań i o nic nie musieli się martwić to jakim cudem chcesz odpowiedzialności działaczy sportowych? Wszak oni swoją robotę wykonali dobrze (oczywiście mówię tam gdzie warunki zawodnicy mieli jak najlepsze).

0

@Odcinkowy "nie powinno się rozliczyć włodarzy polskiego sportu?
Przecież ktoś za to odpowiada..."

W sensie wszystkie związki sportowe których zawodnicy uczestniczą w igrzyskach wywalić????
...
włodarze odpowiadają za kwestie okołosportowe, logistyka, pomoc w przygotowaniach, obikekty sportowe i do trennigów itd.
Za wynik na zawodach odpowiadają przed wszystkim zawodnicy, a potem (w mniejszym stopniu) ich trenerzy.

0

@TheNekro94 jeszcze szybsze odrobienie podania i to do zera...

3

@Kgorecki2500 Błędem był chrzest Polski ;)

1

Jest rekord świata na 100m! Chińczyk pobił Usaina Bolta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Yamal_Williams przeczytałem w tytule stek z ananasa i od razu wiem że tego nawet włączać się nie opłaca.

0

@Ojciec5tkidzieci za dzieciaka to się grało seta do 15 i punkty można było zdobyć tylko przy swojej zagrywce. :)))

4

@Tasde dlatego zawsze skrajności sa najgorsze. Lewa czy prawa strona są siebie warte i powinno być tego jak najmniej w codziennym życiu.

1

@AmigoBlancos Sorry z całym szacunkiem, ale tutaj zwyczajnie pier$@lisz glupoty.

Napisał że nie widział tego pisma to jak miał je podpisać...

0

@NeroTFP1 a gdyby tak do końca igrzysk już nie było wiatru...?

0

@kuz no stąd że w zeszłe lato Barca borykała się z problemem rejestracji zawodników i to był fakt potwierdzony przez władze Barcy jak i Laligi. Dalej jesteśmy poza limitem przez wysokie pensje de Jonga, Lewego, Fatiego i innych (przecież w tym sezonie pensje niektórych graczy jeszcze urosły przez teo odkładanie w czasie pandemii). Do tego powróciło kilku z wypożyczeń (już nie tak duże kwoty ale jednak) i narazie nikt nie odszedł. Więc na chwilę obecną moim zdaniem na pensje wydajemy więcej niż w zeszłym sezonie (tyle że dochody też się zwiększają).
Niby robimy postępy ale dalej nie jest kolorowo.
Bask ma prawo miec wątpliwości i nie są one całkowicie bezpodstawne.

0

@kuz "Takie same gadki były przy tamtych transferach. "Nikt nie przyjdzie, nikogo nie zarejestrują, nie będą mieli z czego płacić.""
Ale ty mówisz o komentarzach na la ramblie czy jakiś innych "nonejmów " w internetach, a tutaj wątpliwości ma (rzekomo) sam zawodnik.
To chyba co innego.

1

@kuz "Przypomnę, że wzięliśmy Lewego, Gundo, Kounde, Raphinhie, Cancelo, Felixa, których zarejestrowaliśmy i którym płacimy, "

No moze właśnie dlatego że ich wzięliśmy i płacimy im pensje plus kumulacja odłożonych wcześniej pensji jak np de Jonga i pewnie paru innych.

1

@Szklaner woda? to płyn bez smaku, bez sensu to pić.

1

@KamQiX No ale jak to?
poza pierwszym i ostatnim, wszystko masz źle (no z tym Nico może jeszcze wyjdzie co najwyżej).

0

@Michael24 lepiej niz poprzednich, ale to dalej jest szuranie po dnie.

3

@MesQueUnClub_87 oczywiście że tak, mam taką ulubioną z gumisiami.

0

@Kgorecki2500 ale po co ratowali, przecież koty mają 9 żyć, no chyba że powiedział im że to to ostatnie.

6

@mrboom jak Guler doznał kontuzji to podobnie pisali tutaj...
@AlexDark00 "stan umysłu" jest wszędzie

0

@zadafcb nie kumam, zdecydowanie głośniejsze nazwiska niosły wcześniej znicz. Wybrali taką dwójkę...

3

Dobra ale kto podpalił tego balona?
W sensie co to za dwójka która zapaliła znicz olimpijski?

1

@Amidamaru jedno słowo: Hazard...

0

@stone80 straszny jesteś... Mam nadzieję że @Moderacja zrobi porządek z taką patologią.

0

@GeneralXavi tak jest, problem w tym że pozostałe jeszcze gorsze/niebezpieczne...
Skrajności są złe.

0

@tristan87 tego z 7 to pierwsze słyszę...
Edit. Dobra sprawdziłem i powinno być ,"tej" z 7...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?