Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus spoko, dzięki za troskę, już podsumowałem mecz:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14590552#comment-14590552
Za stary jestem żeby się przejmować, na cieszę się że obejrzałem fajny emocjonujący mecz.
1
Dziękujemy obu ekipom za te emocje, świetnie się oglądało ten mecz od pierwszej bramki. Gratulacje dla Hiszpanii, mieli trochę szczęścia, różnica w tym meczu to ta celna główna Merino w końcówce i niecelna Fulkriga. Mały detal a jakże ważny i istotny.
Tak czy inaczej, gratulacje dla Hiszpanii.
0
Co ten Nacho...
1
@Encore karny jak nic
0
Ale to był strzał w światło bramki i ręką odsunięta od ciała... Dla mnie jednak karny.
0
trener Niemiec zbiera swoich w kolku jeszcze motywuje bo wie że w takich chwilach głowa jest najważniejsza ,a trener Hiszpanii chodzi sobie sam gdzieś z boku...
0
@BorzyKrzys kolejne wulgaryzmy...
Ehhh trzymasz poziom jak widać...
0
@BorzyKrzys byłem dwa tygodnie temu. Fajne miasto.
Często tam jeżdżę, szwagier z narzeczoną pracuje w Berlinie i często ich odwiedzamy. Lubię po prostu Niemcy tak jak ty np Hispzanie.
Ale nie wyzywam cię, tym się różnimy...
0
Ależ marnują sytuację Niemcy...
2
Są emocje i to chodzi w futbolu. Gramy dalej.
0
Mamy to!!!! Niemcy w półfinale! Hispznia już się nie podniesie.
0
@KrwawiaceoczyVEB za to samo jak teraz po wolny Harvetza faulował.
0
@Hindus Juz na czas grają...
I to ma się ludziom podobać...
2
Po tych zmianach jeśli Niemcy wyrównają to Hiszpania w ofensywie leży...
0
@Hindus ale cię boli że Niemcy zepchnęli Hispzanie do desperackiej obrony...
0
Ale fart ma Hiszpania. ...
0
@Firestone to było wcześniej, to że piszę np w 50 minucie że dobre zawody sędziego, nie znaczy że tak do końca będzie.
Jak można nie ogarniać tego...
Ehhh bez komentarza.
1
Hahahah, tu nic nie było.. a ten kartke daje... Nawet boczny który był najbliżej i miał wszytsko przed oczami nie zasygnalizował...
0
@Sulimo ale jest bo sędzia tak postanowił.
0
@Sulimo co jest z tobą nie tak?? Jeszcze piętnaście dyskusji o tym zacznij oznaczając mnie...
0
@Gujane cieszę się że pomoglem
0
@barcelonaLM do bramki mieli kontrolę, taktycznie byli lepsi.
Teraz się mecz zrobił, dobrze że padła bramka.
0
@Sulimo xddd ale atencjusz...
0
Ale się mecz zrobił...
0
@Gujane powinien. Lepiej?
0
@Sulimo żartem to jest rozpczynanie tej dyskusji jak już była wcześniej...
Ale atencja musi być...
0
@Sulimo na pewno lepszy niż to co ty prezentujesz. Nie jestem zaślepiony bo Perdrii tylko patrzę obiektywnie na mecz.
0
@Sulimo sam jesteś odklejony, wracaj do swoich wulkanów bo na piłce to się kompletnie nie znasz.
Kroos powinien mieć kartkę za faul na Pedrim, przyzbaje, ale Hispznaoe też powinien mieć ze dwie przynajmniej kartki a nie dostali.
Sędzia przynajmniej trzyma poziom taki sam w stosunku do obu ekip.
0
@Hindus stary co ty kłamiesz? Eksperci w studiu wyraźnie powiedzieli że taktycznie Niemcy lepiej mecz rozegrali. Nie zmyślaj już.
0
@Ogorinho1974 nie, po prostu pozwalanie na twardą grę i co ważne dla obu ekip.
Bardzo dobra praca.