Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld tam nie będzie faworyta, takie czyste fifti fifti.
0
@Przemek2323 powiedział że po Hiszpanii i Niemczech, a nie że najlepsi...
2
@Who_you_mam Jezu ale wy marudzicie i narzekacie na tych komentatorów...
Macie na TVP Sport inne transmisje do wyboru, w tym bez komentarza z odgłosami ze stadionu, jak nie pasuje to zmieńcie sobie.
1
@Lucyfffer ale kolega jest fur Deutschland, nie widzisz?
1
@fur_Deutschland tak jest, Niemcy po mistrza!
1
@bart_azz ja bym z miłą chęcią za de Jonga go wymienił, kto wie może szejk dał by się nabrać na Holendra.
2
@jacobFCB ja?, a skąd, nawet nie wiem co to znaczy.
4
@jacobFCB żałuj, przegapiłes kapitalne widowisko w meczu Belgia Francja.
1
@Foro inaczej to wyglądało
0
@Kgorecki2500 "tak samo jak obecnie w Portugalii."
W sumie racja, zmylił mnie ten oficjalny komunikat mediów społecznościowych Barcelony...
W takim razie naprzód Słowenia!
6
@mekston nie już po ptokach, więcej nie strzeli, on już się kończy jak jego kariera
0
@Kgorecki2500 aha więc do boju Rosja!...
0
@Kgorecki2500 a kto tam od nas gra?
Jeszcze chociaż gdyby to byli sąsiedzi Słowacy ale Słoweńcy???
1
@macio_944 po prostu zgrał piłkę w stylu Kroosa, w stylu z którego jest najbardziej znanym piłkarzem. Nie widzę tu nic w uj śmiesznego...
0
Dobra zaraz lepsze meczycho bo o gorsze będzie trudno, trzymajmy kciuki za naszych braci Jao. Naprzód Portugalia!
2
@macio_944 ale tutaj o co Ci chodzi ? Ten przerzut czuuameniego czy jak mu tam to prima sort. Później dośrodkowanie Kounde również.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@matirix20 patrz post wyzej
1
@icmmii właśnie dziwnie sedziowal, sam pisałem w pierwszej połowie że kartki tylko Francuzom daje, a Belg jak zasłużył w jednej akcji to nic.
W drugiej połowie znów trochę w drugą stronę...
Nie był stronniczy ( bo mylił się w obie strony) bo po prostu nie ogarnął tego meczu choć wyniku na szczęście nie wypaczył.
1
@FabianekMrozek nie było przerw tutaj praktycznie, jeden gol, brak Varu , nawet zmian było malo... Ile ty chciałeś tu doliczyć????
Prawdliowe podejście w tej kwestii sędziego akurat tutaj.
0
@Foro takie rzeczy są na porządku dziennym choćby przy praktycznie każdym rzucie różnym, takich rzeczy się nie gwiżdże
1
@Sysia11 no Ameryki to koleżanka na nowo nie odkryła ;)
2
@TheNekro94 tak się wygrywa turnieje ...
0
@Barca_Big_Moment to co o Belgii w takim razie powiesz po tym meczu???
2
Francja awansuje zasłużenie, im bardziej się chciało. Belgia dramat drużyna. Dobrze że jadą do domu, a Francuzi jak się nie ogarną w końcu to i tak zaraz odpadną.
1
@Foro nie był, nie gwiżdże się takich pierdół
0
@Hindus ja bym uznał jednak normalnie gola napastnikowi w takiej sytuacji
0
@Kuchar xDDddd hahahah
0
@zadafcb nie, piłka leciała w światło bramki,gol napastnika.
0
Jeeeeee Francja!!!! Gol, w końcu....