0

@Kuchar lepiej, gra na czas, symulki i obrona Częstochowy...
Obie ekipy dziś nie pokazały nic wielkiego.

2

@Seledynowy powiedzieć o bramce z przewrotki że z dupy...

0

@Firestone mi w tym meczu obojętnie kto awansuje, po prostu niech się coś dzieje.

O Anglia prowadzi, to teraz rywale do boju

1

Ale marudzicie, fajnie jest, są emocje. Najlepiej niech karne jeszcze będą.

7

@AlvaroHanso dramatem to jest prowadzenie mediów Barcelony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 ja najpierw zobaczę czy jakiś sensowny kandyda będzie, choć na to nie liczę bo nikogo sensownego narazie nie widać.

0

@FCB_dimiC więc tylko wydaje ci się że rozumiesz...

0

@FcPortoFan1999 potwierdzam, też nie byłem na ostatnich wyborach.

1

@Xpert77 nawet jaj nie masz by oznaczyć. Nie bronie polityków bo wszyscy to hipokryci i oszuści.
Ale od zawsze podkreślam że skrajności są najgorsze, więc Konfa i Lewica są skreślone od zawsze.
Tusk to też hipokryta i oszust, pasuje?
Nie wierzę żadnym poytykom bo oni tylko do koryta się dobrać albo sobie zasięgi i popularność nabijać.
Tam nie ma nikogo prawdziwego.
I jeszcze raz żebyś ogarnął, nie bronie żadnej partii tylko krytykuje debilne decyzje, jak choćby ten zakaz handlu, a że hipokryzja tutaj od Konfederacji bije najbardziej (wolność gosodarcza...)to nie moja wina.

0

@FCB_dimiC no bo to jest temat stricte polityczny, jak aborcja, LGBT itd.
Czego nie rozumiesz?

6

@Kozinho. W wolności gospodarczej o którą tak rzekomo postuluje Konfederacja...

2

@against_modern_football jesteś nieobiektywny ;)

14

@Kgorecki2500 jak lewica coś odstrzeli to się od razu do calej uśmiechniętej koalicji przypier... Gdzie np KO jest przecież odrębną partia od Lewicy tylko tworzą większość koalicyjną. Ale jak w ramach jednej partii tylko innym odłamie jest coś nie tak to już jest spoko... bo Ruch Narodowy ...
Nie widzisz tu ",szczypty" hipokryzji?

1

@BorzyKrzys znowu coś ze mną nie tak, bo przegapiłem widocznie tego pierwszego a o drugiej to pierwsze syłszę.

3

@NeroTFP1 uwielbiam Ławę przysięgłych, oglądałem ten film już chyba z 10 razy.

2

@Kgorecki2500 Zgadzam się z Panem Sławkiem.

0

@VegetaPolska robisz z igły widły, to nie jest żadna profanacja hymnu

2

@VegetaPolska bo to "póki" pasuje tutaj o wiele lepiej.

0

@AFA nie jesteśmy kolegami, z psychofanami Argentyny nie chce mieć nic wspolnego

0

@KamQiX po prostu więcej emocji, czyli tego co w sporcie liczy się chyba najbardziej.

0

@Kgorecki2500 dla mnie jest dobrze. Nawet to Euro pokazało że najciekwsze mecze, najwieksze emocjie niekoniecznie muszą być w meczach typu Anglia-Włochy.
Zresztą jakaś ujma lub mniejszą wartość ma wygranie Euro gdzie jest 24 ekipy niż jak wcześniej było 16 ekip? Tak samo trudno jest a nawet może bardziej bo runda więcej jest do przejścia. Finalnie żeby zdobyć puchar i tak musisz zmierzyć się z najlepszymi.
Piłka się rozwija coraz bardziej i szybciej też w innych krajach. Nawet wczoraj pokazały fajny futbol (szybki, bezpośredni) takie ekipy jak choćby ta Gruzja.
Jak dla mnie ten formaty i ilość ekip jest optymalny właśnie teraz a nie ten poprzedni z mniejszą ilością drużyn.

0

@KamQiX a mnie ten system się podoba, bardziej niz poprzedni lub ten co ty proponujesz. Dzięki temu praktycznie zminimalizowana została kwestia kombinowania w ostatnich kolejkach grupowych bo poprzednio z góry było wiadomo że np 2 ekipa gr 1 trafia na 1 ekipy innej grupy. Ile było sytuacji że w ostatniej kolejnce jakies ekipie np nie opłacało sie wygrac bo trafiał wówczas na teoretcyznie silniejszego rywala z innej grupy.
Poza tym sa dodakowe emocje choćby z tymi 3 miejscami. Weźmy takich Węgrów zagrali swój trzeci mecz grupowy chyba w poniedziałek i do wczoraj się caly czas emocjonowali tym czy uda im sie z tego 3 miejsca wyjśc czy nie. Niespodziewana wygrana Gruzji z Portugalią wczoraj sprawiła że jednak nie (gdyby zgodnie z oczekiwaniamia wygrala Portugalia Węgrzy grali by dalej).

Podsumowując większe emocje, rozstrzygnięcia nawet w grupach które już zakończyły mecze mogą się zmienić nawet po paru dniach (te awanse z 3 miejsca) i mniej opcji do kombinowania bo trudniej do samego końca przewidzieć na kogo się trafi.
Dla mnie same plusy.

7

@A4ron "Ja nie wiem w banku nie pracuje"
Ja w zeszłym roku wpłacałem na konto ok. 90 tyś. zł (ze sprzedaży nieruchomości) Na konto które już miałem założone od lat, więc chodziło tylko o wpłatę gotówki. W banku byłem kawałek przed 16tą, od razu do okienka podszedłem. Trzeba było formalności załatwić, przeliczanie (na automacie) i to podwójne (pewnie takie procedury dla pewności), wyjaśnienia skąd kasa (akt notarialny sprzedaży do skserowania) bo są jakieś przepisy że wpłaty powyżej jakieś tam sumy należy uzasadnić pochodzenie środków (chyba jakąś informację do skarbówki nawet wysyłają), wklepywanie tego do ich systemu itd. Wyszedłem stamtąd po 16:30.
Także zobacz że zwykła wpłata kilkudziesięciu tysięcy na istniejące już konto trwała ponad pół godziny, a gość przyszedł rzekomo z 4 milionami i jeszcze konto chciał zakładać na 5 minut przed zamknięciem...

0

@Safrani Hipokryci, wszyscy bez wyjątku.

2

@Azi Ja o tej ustawie to tak na marginesie dodałem. Bardziej mi chodziło o to podejście osób hetero, których przecież ta ustawa kompletnie nie dotyczy i ich takiego zacietrzewiałego podejścia do tych praw osób lgbt.
Nie pojmuje co im tak przeszkadza że dwóch kolesi będzie mogło dziedziczyć po sobie, wspólnie się rozliczać itd.

2

@Azi "A na związek dwóch kobiet albo dwóch mężczyzn stwórzmy nowe słowo, które będzie równoznaczne ze słowem małżeństwo tylko jasno określi jaki rodzaj związku masz na myśli."

No i ok, przecież im nie chodzi o to żeby to musiało się stricte dokładnie nazywać "małżeństwo", tylko żeby mieć takie same prawa jak inne osoby bedące w formalnym związku małżeńskim. I ta ustawa która teraz jest w sejmie procedowana własnie tego dotyczy, by takie osoby mogły po sobie dziedziczyć, dowiadywać się o stan zdrowia partnera w szpitalu, rozliczać się wspólnie z podatków itd.
Ale nie, ludzie chcą im tego zabronić bo definicja małżeństwa...

Ja po raz kolejny nie mogę pojąć co osobom hetero których te kwestie przecież nie dotyczą przeszkadza by osoby homoseksualne miały podobne prawa (o których wyżej wspomniałem). Nie potrafię tego ogarnąć. Jak to inaczej nazwać jak nie jakieś uprzedzenie i dyskryminację.

1

@TheCule "Ale zmiana definicji ważnych (nawet strategicznie, ze względu na zachowanie gatunku nawet), takich jak rodzina, małżeństwo itp., niczego dobrego nie przyniosą"

Uwielbiam ten argument, po prostu rozkłada mnie taka głupota na łopatki. Co ma instytucja małżeństwa osób homoseksualnych (podkreślam homoseksualnych) do zachowania gatunku???

Słucham argumentów...

1

@626 tak, jestem zdrowy na ciele i umyśle.

0

@MOLESTA alkohol to zło, nie tykam tego gówna, więc wypraszam sobie.
A to że nie zrozumiałeś kompletnie posta to inna sprawa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?