Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded Nie jeźdzę na rowerze, ale w sumie to taki sam przepis jak jazda w aucie z zapiętymi pasami. Też jak nawet podjedziesz autem 200 m do sklepu pasy zapiąć teoretycznie musisz zgodnie z przepisami.
0
@PatrychoO chyba najmniej istotny, który w Europie mało kogo interesuje.
1
@IronSanHybrid było tego trochę kiedyś z tych seriali sensacyjno-kryminalnych polskich, mi kiedyś siadała Fala Zbrodni, był jeszcze Oficer (z Szycem i Małaszyńskim), Glina, Ekstradycja.
@Fenelon akurat Kryminalni mi średnio się podobał, nie miał tego klimatu co wyżej wymienione według mnie. Kryminalni to dla mnie poziom Ojca Mateusza czy Rexa (ten polski serial z policjantem i psem wilczurem, nie pamiętam tytułu, a może Komisarz alex czy coś takiego to było).
0
@Donnie_Darko jeśli zestawisz go z wymienionymi przeze mnie np gwałcicielami, mordercami to taki egocentryk to ideał wręcz
0
Ronaldo graczem meczu, zasłużenie.
0
@macio_944 no osobę albo szanujesz albo nie.
A tak poza tym to szacunek należy się każdemu człowiekowi no poza jakimś patologicznymi wyjątkami typu gwałciciele mordercy itd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 to szanujesz czy nie szanujesz?? Albo jedno albo drugie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arden przypadkiem prawy obrońca Portugalii głową posłał piłkę wzdłuż bramki...
Xg 0.97 do 0.18 dla Portugalii, 15 do 3 w strzałach, 76% posiadania piłki, 3 big chance do 0 dla Portugalii.
Nic konkretnego...
To nie jest super mecz Portugalii ale i tak są o klasę lepsi od rywala.
0
@Arden a do tego samobója to doprowadziła magia czy akcja Portugalii??
0
@mekston szkoda że w finale z Realem też nie wygrała
0
@Arden coś jeszcze chcesz dodać...?
6
Przez godzinę gry nie zbliżyli się nawet do pola karnego Portugalii a teraz prowadzą 1:0, ten sport jest niesamowity.
2
@maroon no po prostu grup zabrakło (dziś ostatnie dwa mecze pierwszej rundy fazy grupowej). Mogli dać więcej ekip na Euro to by był mecz o 15tej... W sumie taki mecz Estonia - Łotwa by siadł o tej 15tej ;)
0
@korni20 Nie no, GoT zdecydowanie.
Ród smoka się ogladało fajnie (pierwszy sezon), ale to już nie było to samo, trochę to takie odtwórcze.
Jeszcze pierwszego odcinka nie oglądałem drugiego sezonu bo wieczorkami zwykle oglądam a teraz wchodzą wieczorne mecze Euro, więc poczekam sobie spokojnie z RS, w sumie od razu wtedy jakieś 3/4 odcinki wjadą bez czekania tydzień czasu na kolejny.
0
@norbo80 nikt, tutaj nie ma wygranych jest tylko dwóch przegranych.
0
@Kazragore Wolność - bardziej mi chodziło o tolerowanie wszelkich odmienności i niebezpieczeństwa z tym związane, ale masz rację w pewnym sensie też ograniczają wolność. Druga strona to samo, z jednej strony niby wolność gospodarcza, a z drugiej strony sztwyne ramy nacjonalistyczno-katolickie.
I tak źle i tak nie dobrze...
@Kgorecki2500 w sumie to samo co wyżej napisałem. Jedni i drudzy chcą nam coś na siłę narzucać.
3
@Kgorecki2500 Z faktami się nie polemizuje.
Lewica jest zła bo na za dużo pozwala, zbyt duża wolność nie jest do konca bezpieczna dla obywateli, ale z drugiej strony skrajna prawica ze swoim nacjonalistycznym podejściem jest jeszcze bardziej niebezpieczna bo to już jest ograniczanie wolności ludzi.
To jak wybór między dżumą a cholerą. Mam nadziję że nie doczekam czasów gdzie pełnie władzy bedzie miała w PL obecna Lewica albo Konfederacja.
2
@Kgorecki2500 od skrajnego lewicowca jeszcze gorszy może być tylko skrajny prawicowiec....
1
@abram3k W takim razie najlepszym lewym obrońcą na świecie jest Mendy z Realu skoro ofensywy nie bierzemy pod uwagę?
1
@BorzyKrzys "penalizację kłamstw historycznych"
Ale piękne państwo policyjne wprowadzać chcecie, ehh wy...
Wzór pewnie z Rosji chcesz brać jak tam coś złego albo źle powiesz nie pomysli władzy to do pierdla od razu lub jakieś zesłanie na roboty...
Ja pier...
0
@AFA ale te 85 bramek Lukaku to przecież nie tylko z eliminacji ale również i towarzyskie mecze...
0
@DDM nie psuj zabawy marudo.
0
@JordiAlbion nie, to nie był transfer, tylko podpisanie kontraktu w związku z wygaśnięciem poprzedniego. Do końca czerwca (do tego czasu jeszcze ma kontrakt) Mbappe jest oficjalnie cały czas zawodnikiem PSG.
1
na stronie Realu artykul że dziś do gry wchodzi madrycka Francja a w pierwszym składzie żadnego aktualnego zawodnika Realu...
3
@FanBarcy22 a jak Messi ładuje gole np Panamie to wszystko git ...
5
@Emhyr ty się nie cieszysz, pilkarze i wszyscy inni kibice się cieszą. Może to z tobą coś nie tak? ;)
4
@Emhyr ale pierdzielisz głupoty, przecież po golu cieszyli się od razu, dopiero po kilkudziesięciu sekundach wychodzi że coś tam sędziowie analizują, a jak potwierdza bramkę to cieszą się nawet i drugi raz, więc w sumie VAR dał możliwość podwójnej radości.