Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 obejrzał bym, nawet na chwilę włączyłem, ale jak Jaki zaczął przerywać wtrącać się, parskać to mi się odechciało. Nie trawie tego typa.
0
@Piernik prokuratura twierdzi że Ci zatrzymani żołnierze strzelali do (w kierunku) imigrantów nawet wtedy gdy Ci zaczęli uciekać, gdy przeroczyli znów granicę po stronie białoruskiej, byli za murem. To ponoć jest nawet nagrane..
Wychodzi na to że oni strzelali w plecy do uciekających imigrantów...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Foton pewnie że tak, ale liczę że się nie przekonamy bo Konfa odpali swój protokół 7% i nam to nie zagrozi. Na szczęście.
1
@VamosVamos głosować na tych hipokrytów i oszustów?
To nie ma żadnego sensu.
0
@Jonyx a i tak to >Lewica/konfederacja...
2
@Foton zawsze może być jeszcze gorzej, czytaj rządy lewicy lub konfederacji...
0
@Cvzx "Fermin to typ pracusia" to jak Sergi Roberto
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zoker Pewnie nie lubi Joao Cancelo, Joao Felixa i Kounde
4
@okiemtypera_lucaxx95 Euro będzie ciekawe jak Argentyna nie wyjdzie z grupy.
8
@tomek8756 jak co to było? ustawka pod Budkę.
3
@Arden piłkę ogladam gdzieś od pierwszej po łowy lat 90tych, Barcelonie kibicuje gdzieś od 1997 r. widziałem wiele, naprawdę. i Powaznie uważam że Xavi i Kroos to wybitni pomocnicy o podbnym talencie, którzy mogą sobie po porstu przybić piątki.
Pisanie że jeden nie ma podjazdu do drugiego jest idiotyzmem w czystej postaci. Albo po prostu zaślepieniem w związku z faktem że drugi reprezentował odwiecznego rywala.
Inaczej tego się poporstu wytłumaczyć nie da.
12
@Arden "Kroos piłkarsko nie miał żadnego podjazdu do Xaviego,"
Bzdury, to ten sam poziom. Obaj zostali legendarnymi pomocnikami. Można się spierać o detale, który był nieco lepszy od drugiego ale to ten sam poziom, pisanie że Niemiec nie ma podjazdu do Hiszpana jest jakimś przejawem... ignorancji, żeby nie napisać dosłowniej.
0
@Arden "To do kogo byś porównał np Inieste, Xaviego, Zidane, Ronaldinho? "
Choćby Kroos, przecież to ta sama pozycja/półka co Xavi.
3
@Arden kolega wyżej przedstawił ci staty Roniego i Vini jedzie na podobnych.
Ronaldinhio też nie zasłużył na złota pilkę? albo jak piszesz był słaby (był zjazd plebiscytu)? Rok wcześniej nawet taki gośc jak Shevczenko zdobył złotą piłkę.
Zrozum że przez ostatnie kilknascie lat byliśmi światkami pojedynku jaki być może się nie powtórzy już. CR i Leo tak się wzajemnie nakręcili że przebili wszelkie wcześniejsze sufity.
Teraz wraca wszystko do normy do zwycięzców pokroju właśnie Owena, Cannavaro, Modrica, Shevczenki itd. Taki Vinicius to spokojnie ich poziom.
0
@Piernik
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14491300#comment-14491300
3
@Arden " Chodzi o sam poziom a konkretnie zjazd tego plebiscytu. "
Są lepsze lata i gorsze w tej kwestii.
". Takich jak Iniesta, Xavi, Neymar, Suarez, Henry. Oni nigdy nie zdobyli złotej piłki, "
A wcześniej wygrywali też m.in. Owen czy Cannavaro....
Po prostu ostatnie kilkanaście lat mieliśmy kosmiczny wyścig Leo z CRem.
Teraz obaj wypisali się z poważnego futbolu (klubowego) i faworytami są zwyczajnie słabsi piłkarze.
7
@Lidwinho w sumie może i byłoby śmieszne ale on cały czas oficjalnie jest zawodnikiem PSG. Real go nie kupił tylko podpisał z nim kontrakt, który będzie obowiązywał od 1 lipca. Do końca czerwca Mpabbe jest oficjalnie dalej zawodnikiem PSG. Także nie wyszło Ci.
To mówił ja, niszczyciel dobrej zabawy.
0
@esem91 zgadzam się, tą końcową ustawka z angielskim przegieli, również niepotrzebne były kłótnie z Szydło o TVP Kurskiego.
1
@Tabaluga37 zgadzam się że ta końcówka (z angielskim) lub dyskusja z Szydło o TVP były niepotrzebne i rodem z poprzedniej TVP (PiS).
0
@Tabaluga37 TVP nigdy nie była i nigdy nie będzie bezstronna i obiektywna telewizja. Zresztą takich nie ma nigdzie.
3
Ale chyba ustawka na koniec z tym angielskim...
0
Dobra, w jednym zdaniu podsumowanie debaty: kocham PiS ponad wszystko ;)
1
@Aferzysta wolę już nawet ten przeklęty POPiS niż skrajnie niebezpieczne rządu lewicy lub konferencji. Jedni by zrobili nam całkowicie tęczowy kraj, a drudzy zamordyzm katolicki.
A poza tym ja o konkretnej głupiej (moim zdaniem) wypowiedzi Berkowicza a ty wyjzedzasz z PoPisem...
3
Berkowicz: zamiast wolnego handlu mamy zielony ład.
Zamiast ładnej pogody mamy ogórki kiszone.
Taki sam sens ma to zestawienie...
1
@Barcasub ehhh....
O patrz znowu nic mądrego nie napisałem, bo po prostu na takie idiotyczne tekstu się po prostu nie da.
0
@Destroyer_of_Worlds to nie ich zasady, a zasady które wspólnie ustalili jej uczestnicy, co było kilka razy już zaakcentowane.
2
@Barcasub z waszymi "argumentami" się inaczej nie da.
1
@Kozinho. Nie zamierzam teraz głosować, nie ma w tym kraju partii na którą z czystym sumieniem mogę oddać głos. Najniebezpieczniejsze są skrajności dlatego Lewica i Konfa są najgorsze. Zostaje PiS, który zrobił sobie folwark z kraju przez ostatnie 8 lat, więc odpada. PO też się nie popisała przez poprzednie swoje 8 lat. W wyborach parlamentarnych zagłosowałem ostatnio na Trzecią drogę jako najmniejsze zło, ale to też nie jest moja bajka.
Dla mnie wszyscy politycy w sejmie to hipokryci i oszuści.