1

@KrisVEB81 cinemax to praktycznie odgrzewane kotlety z HBO, takie HBO opóźnione o parę miesięcy, więc nigdy praktycznie nie korzystałem z tych kanałów, choć miałem je przez niemal 4 lata.
Co do jakości filmboxów to nie wiem, bo praktycznie ich też nie oglądam.
W sumie teraz do mnie dotarło że praktycznie nie oglądam ostatnimi czasy tej telewizji nazwijmy to lineralnej. Mimo że płacę dobrych kilkadziesiąt złociszy miesięcznie to poza sportem na żywo nie oglądam praktycznie innych kanałów, tylko serwisy strimingowe bardziej.

Jak chcesz coś więcej dowiedzieć się na temat poszczególnych kanałów/pakietów to polecam forum satkuriera i zakładkę platforma canal+.
Tam poczytasz o ofertach jakie możesz uzyskać przy przedłużaniu umowy.

1

@TankerHunter Fabułę ogarnąłem, nie jestem jakimś kretynem, który nie potrafi zrozumieć filmu. Przynajmniej tak mi się wydaję ;)

Mi bardziej chodzi że jakoś mnie tak nie wciągnął, nie porwał mnie ten świat. Fakt, efekty specjalne najwyzszy poziom, ale błyski, wybuchy itd. to nie wszystko...

6

@usztafik mi na te setki już pewnie razy tankowania, może ze dwa razy nie zadziałał. Ale mi bardziej chodzi o to że niby ludzie o tym nie wiedzą...
@Kinginiesta nigdy tak nie próbowałem, takie błyskawiczne tankowanie, prawie jak pit stop...

0

@TankerHunter Nie, kiedyś (w czasach liceum) zacząłem, ale nie skończylem. chyba z kilkadziesiąt stron tylko przeczytałem. Miałem później wrócić do tej pozycji ale jakoś się nie złożyło, były inne zajęcia (kumple, dziewczyny...).

1

@bartekvisca własnie w weekend obejrzałem na hbomax drugą część Diuny i jakoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiła. Ot taki kolejny film rozrywkowy. Nie rozumiem tych zachwytów nad nim, dla mnie takie 7 na 10. Dobry, ale bez szału.

2

"Aż trudno w to uwierzyć, że nie wszyscy znają bardzo przydatną funkcję pistoletu do tankowania. Wystarczy jeden ruch, by zautomatyzować proces tankowania! Przyznajcie się, wiedzieliście o tym?"

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/ukryta-funkcja-pistoletu-do-tankowania-ju%C5%BC-zawsze-b%C4%99dziesz-korzysta%C4%87/ar-BB1nAOMe?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=8933efefdeae4cc88aa012318b4c8959&ei=18

Nie wierzę że ludzie o tym nie wiedzą, bez jaj. Serio ktoś trzyma wciśnięty pistolet przez cały czas tankowania?
Przecież to jakiegoś przykurczu mięśni można się nabawić ;)

1

@Zoker czyli na spokojnie mogę odhaczyć z listy rzeczy na których to robiłem półkę.
To dobrze, bo szukałem takiej pewnej stabilnej która utrzyma dwie osoby, ale jeszcze takiej nie znalazłem, a tutaj problem sam się rozwiązał, więc kolejna rzecz odhaczona.

0

@bartekvisca świetny, trzyma poziom do samego końca.

1

2

@MesQueUnClub_87 Porażka z Francją, remis z Holandią i zwycięstwo z Austria i awans z grupy.
taki kuponik polecam.

1

@Toretto Peszko dla atmosfery

5

@Kidd oby nikogo i oby ten paskudny projekt "sportowy" jak najszybciej się zakończył.

1

@Stinger_ zaczynają powtórkową serie 1/8 LM...., tak z 7/8 latek następnych.

0

@Encore dokładnie, w samej grze zjadał Francuza jak się patrzy.

0

@Stinger_ to będzie klątwa Mbapeta, Francuzowi LM nie jest pisana, więc przez kolejne 5 lat (chyba że odejdzie wcześniej) Real nie wygra LM.
Tak będzie, nie zmyślam.

0

@Benz Benzema czy Bale potrafili wrócić, chyba, z tego co kojarzę

0

@Stinger_ odszedł Kroos który sterował ich grą, doszedł gość który niby zagwarantuje te 20 parę bramek w sezonie ale w obronie da guzik.
Moim zdaniem ich gra będzie niepoukładana, będą dziury w obronie, będą tracić sporo więcej bramek niz do tej pory i tym samym już nie będą takich dwumeczy przechodzić jak z Man C czy z Bayernem.

1

@bari_94 ale o co chodzi??? Kibice Realu palą jego koszulkę???
Albo ja czegoś nie ogarniam albo jednak kibice Realu to jakiś "wyższy" stan umysłu...

Edit.
A dobra, chyba łapie bo w tle jest stary ich stadion, to pewnie filmik sprzed 2/3 lat jak ich w balona zrobił i nie przyszedł tylko przedłużył umowę z PSG

0

@Sysia11 już lepiej jak marudzisz o tej Argentynie...

0

@Stinger_ idę o zakład że będą słabsi. Już widzę jak Mbappe zasuwa sprintem do obrony...
Postępie się ich gra. To będą zrywy indywidualności, tutaj nie będzie drużyny. Liga będzie nasza, a LM zdobędzie ktoś inny.

0

@michaleu no i co z tego

1

@RosjaninBut każda skrajność jest zła, ta nasza z prawej strony (Konfa) również (po prostu mniejsze zło niż AFD). Zresztą z lewej (Lewica) też.

2

@Popitek12 Djokovic, Vinicius, S. Ramos, A. Jędrzejczak i Messi (ale to tylko przez tą tutejszą ambasadę Argentyny).

0

@Adas82 kompletnie się tym nie przejmuje.

0

@Barcasub nieco bardziej blada, zależy od intensywności opadów oraz promieni słonecznych.
A tak poważnie, chyba trzeba mieć ostro nie tak w bani albo jakieś chore kompleksy żeby kolorowe schody aż tak mono przeszkadzały...

0

@Barcasub mysłałem że wszyscy lubią widok tęczy na niebie.

2

@barcanawieki nawet podczas Euro 2016 kiedy byliśmy o krok od strefy medalowej? Co za .... "prawdziwy kapitan"...

5

@RoberDzik 3 mniej niż ma aktualnie.

0

@revolution33 tak, ale też jest pozorny i coś tam jeszcze...,
znów zapomniałem @macio_944

0

@Barcasub pewnie, lepiej szara, brudna, nudna betonoza w miastach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?