Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Destroyer_of_Worlds będzie 1:0 i BVB bierze ten puchar.
28
Brawo, jazda z tą mafią z Ueefy!
1
@FabianekMrozek kolejna bzdurna "ciekawostka"...
11
@NeroTFP1 to tylko pokazuje jakimi bzdurami są te całe algorytmy wyliczające oceny na tym portalu.
1
@PatrykBarca będą niespodzianki, sam Probierz chyba nawet o tym wspomniał niedawno.
0
@cules100pro yyyyyeeejjjjjeeeehhhhh
0
@cules100pro ja pikole, przecież ja mógłbym by być ojcem tych dzieciaków... ale ten czas zap....
1
@TR3YWAY przecież on tam zagrał ze 4/5 meczów... Z tego co kojarze to większość sezonu grali Rudigerem i Nacho na stoperach.
1
@TR3YWAY a ten Czuamieni to za co tam jest?
1
@Popitek12 Napisze bo inni się chyba boją, Xavi.
0
@Kozinho. nawet na równi ;)
1
@Maziarz i bardzo dobrze, w przyszłym sezonie liczę na spadek do drugiej ligi.
Wisła Kraków to najbardziej bezczelny, propagandowy i pozorny klub w historii.
0
@kanver_ a sezon skończył z taką samą ilością bramek jak pomocnik innej drużyny, który zagrał kilka meczy mniej....
Nie był to wybitny sezon naszej 9tk.
0
@FcPortoFan1999 to się nazywa tęsknota za marzeniami
0
@FcPortoFan1999 nie, za pucharem dla Pogoni.
1
@Stinger_ tak, ale w skokach narciarskich
0
@4drian0 sędzia z finału pucharu Polski???
1
@HighestInTheRoom a ja tak uważam, wieśniacko to wygląda jak człowiek taki po mieście idzie. Rozumiem jak jest dzień meczu, ale na codzien to jak chodzenie w sandałach i skarpetach.
0
@Culerinho bądźmy poważni i szanujmy się.
0
@IronSanHybrid ale o czym ty??? Ja mówię tylko o tym przekręconym finale.
0
@Culerinho jak jesteś nastolatkiem to ok, ale dorosły człowiek na co dzień??? Bez jaj.
0
@IronSanHybridbrak karnego, plus doliczone 7, gdzie maks powinno być z 5 minut, plus strzelają ,w 99 minucie,
Przecież grali by z tym sędzia nawet 110 minut lub dopóki Wisła by nie strzeliła...
Jawne złodziejstwo. Także Wisełka niech tonie w odmętach niższych lig. Nie dla niech ekstraklasa, nie dla psa kiełbasa.
0
@Culerinho w życiu, to wiocha przecież.
0
@IronSanHybrid jak mieli sędziego swojego to nic dziwnego.
0
@IronSanHybrid Wisła to powinna grać w drugiej (trzeciej) lidze
0
@TebASS "Więc twoim językiem: niepełnosprawny dzwoni do funduszu, którego prezesem jest jego niepełnosprawny kolega i chce załatwić sobie i drugiemu niepełnosprawnemu 30mln bo czuję się bardziej niepełnosprawny od innych niepełnosprawnych, "
Ja pier... jak ty to wymyśliłeś? gdzie w tej romzowie jest mowa że to ma być tylko dla Pique czy Messiegio????
Przecież jest mowa DOPIERO o STWORZENIU takiego funduszu ze strony UEFA (OFICJANEGO!!!!).
Idąć Twoim tokiem rozumowania to takie niepełnosprawny nie dzwoni do FUNDUSZU, ale do jakiegoś decydenta np w Ministerstwie Finansów (ministra) czy innym, nawet może go zna, ale to są tylko wstępne NIC NIEZNACZĄCE NIEFORMLANIE rozmowy o potrzebie stworzenia czegoś takiego. TYLKO TO, a tutaj jest robienie jakieś afery.
Przecież gdyby doszło do powstania takiego funduszu to MUSIAŁO to by być oficjalne i korzystali by na tym wszyscy piłkarze.
JEdyne co w tym jest że to po prosto PRowo źle wygląda że piłkarz zarabiający najwięcej na świecie w ogóle bierze w takich rozmowach udział, to jest tylko i wyłącznie kwestia wizerunkowa, a nie żadna AFERA.
sam to dobrze napisałeś:
"Pique, a w szczególności Messi, to nie sa piłkarze, którzy muszą sie martwić o brak wypłaty za pol sezonu", dlatego to TYLKO wizerunkowo źle wygląda i nic poza tym tu nie ma nielegalnego.
A ten tekst:
"Chcą załatwić te pieniądze tylko dla nich, a innych niepełnosprawnych, mają w dupie."
To tylko Twoje wymysły, nie znamy ich intencji. Gdzieś nawet czytałem, że Messi później w jakiejś rozmowie mówił/pisał, że jakby inni mieli tego nie dostać to on też nie chce.
Robicie dokładnie to samo, co ci pseudodziennikarze, którzy rozdmuchują byle gówno do rozmiarów problemów trzeciego świata...
4
@misterio dokładnie, przecież osoby homoseksualne są też w innych krajach.
0
@TebASS no właśnie nie. Weźmy twój przykład z funduszem UE.
Tutaj jest etap gdzie go po prostu jeszcze nie ma inte rozmowy dotyczą dopiero jego stworzenia.
Myślisz że jak się odbywają takie rozmowy choćby właśnie na poziomie UE. Najpierw ktoś wpada na jakiś pomysł i o nim z kimś rozmawia, to jest normalne. Przecież tu nie ma nic że to ma dotyczyć tylko Pique, Messiego czy Barcelony. Po prostu omawiali taki projekt nieoficjalnie i już. Jakby to powstało to przecież to by musiało być oficjalne i dotyczyć wszystkich piłkarzy dotkniętych kwestia obniżki wynagrodzenia.
Tutaj są zwykle, normalne rozmowy o potrzebie stworzenia takiego funduszu. To tak jakby w Polsce politycy mieli stworzyć jakiś fundusz dla np niepełnosprawnych, przecież żeby to miało sens musieliby też z osobami niepełnosprawnymi rozmawiać. Nawet wstępnie jakas osoba niepełnosprawna lub grupa takich osób mogłaby w podobny sposób porozmawiać z jakimś politykiem o potrzebie stworzenia takiego funduszu. Też byś tu widział AFERĘ?
Przeciez każdy jakiś pomysł odnośnie czegoś zaczyna się zwykle wlasnie od takich rozmów, dopiero później jak już decydenci się do tego przekonują wchodzi to na oficjalne tory.
1
@Mario96w https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14446899#comment-14446899
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie no jeszcze Laporta jest za głównym sterem, z tym przestaniem być memem to trochę za wcześnie