Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Nie zamierzam teraz głosować, nie ma w tym kraju partii na którą z czystym sumieniem mogę oddać głos. Najniebezpieczniejsze są skrajności dlatego Lewica i Konfa są najgorsze. Zostaje PiS, który zrobił sobie folwark z kraju przez ostatnie 8 lat, więc odpada. PO też się nie popisała przez poprzednie swoje 8 lat. W wyborach parlamentarnych zagłosowałem ostatnio na Trzecią drogę jako najmniejsze zło, ale to też nie jest moja bajka.
Dla mnie wszyscy politycy w sejmie to hipokryci i oszuści.
0
@Kgorecki2500 nie taki sam. Ten jest po prostu oczywisty.
0
@Aferzysta chociaż tyle dobrego.
4
@Barcasub oj widać że zabolało...XD
3
@Kgorecki2500 konfederacja rządzi = polexit. To jest po prostu fakt.
Na szczęście w bliższej i dalszej przyszłości to się nie zdarzy.
1
@FcPortoFan1999 w zeszłym roku już wygraliśmy, Wilki bronią mistrza.
1
@fcbarcafan19 mnie cieszy, takze nie nikgo :)
5
No i padło wyjście z UE Konfederacji... A mieli tego unikać w debacie...
Nie udało się, podświadomie już lecą w objęcia Rosji.
0
@Kozinho. Pewnie, lubię igrać z losem kraju.
1
Żółtek to jest jakiś wariat... Naprawdę powinny być jakieś badania psychologiczne przez kandydowaniem do wszelkich instytucji.
0
@Barcasub xDDddd...
0
@Kozinho. No oczywiście. Sławek najlepszy we wszystkim.
1
@Aferzysta brak komentarzy to już jakiś plus (zwracanie uwagi na treść pytania to nie komentarz do wypowiedzi). Poza tym już same pytania są lepiej sformułowane, ogólne, bez wycieczek do opozycji, w przeciwieństwie do słynnej debaty PiSu
0
@Aferzysta a ja nie do ciebie o tym, nawet tego nie ogarnąłeś...
8
@Kgorecki2500 no właśnie bardzo dobrze, oni mają odpowiadać na pytania a nie swobodne wypowiedzi nie związane z tematem.
Tak się właśnie powinno prowadzić debatę w formule pytań i odpowiedzi.
Przypomina jedynie uczestnikom o treści pytania, a nie komentuje jak Rachon w TVP. Napisanie że jest gorzej niż za PiSu to jakiś wyższy poziom absurdu.
0
@Kozinho. Z Mentzenem, gwiazdą tik toka pewnie by lepiej prowadziła...
0
@Aferzysta ja pier... Przypominanie o treści pytania i żeby uczestnicy trzymali się pytań to komentarze...
XD...
0
@Aferzysta no przecież chodzi o treść pytania, kolejny raz o tym przypomina.
To nie komentarze odnośnie merytoryki wypowiedzi jak u Kleczka.
xD to te wasze opinie o tym że nie ma różnicy pomiędzy ta TVP a popfzednia. To że dalej jest przesunięta w kierunku rządzących to normalne, tak będzie zawsze nawet za waszej Konfederacji (czego mam nadzieję nie doczekam), ale i tak jest o wiele lepiej niż było poprzednio.
0
@Kozinho. Fatalny to był KŁeczek komentujący wypowiedzi polityków ówczesnej opozycji.
Tutaj o wiele lepiej, bez przerywania, bez komentarza, tylko przypominanie o treści pytania.
Jak ty widzisz te same standardy to coś nie tak jest z tobą. Albo już takie uprzedzenia że rzeczywistości nie dostrzegasz.
0
@Stinger_ też chciałbym, Euro plus Igrzyska i jest zajechany na następny sezon ;)
0
@Kgorecki2500 " Szydera z rywalki."
Ale to jest jakiś poziom ulicznego teatrzyku (nie obrażając artystów ulicznych).
Dla mnie to jest kompromitacja i robienie z siebie klauna, baa jeszce tam zdjęcia sobie robili Bosak z Mentzenem...
I jak tu nie pisać że ta partia to mem...
1
@JimMorrisonFCB Akurat RSSS lubi grać piłką i prowadzić grę. Ale ogólnie masz rację i to pokazuje że takie statystyki nie mają przełożenia na takie kluby jak m.in Barca.
0
@Kgorecki2500 ale że co? że umysł jeszcze za wiekiem biologicznym nie nadążył czy co, że Ci imponuje taki poziom żenady?
Sorki, ale to jakiś kontent dla nastolatków. Oni po raz kolejny chcą chyba zebrać głosy od nastolatków, którzy nie mają jeszcze praw wyborczych...
Przecież to jest ten sam poziom co jakieś tańce pań z lewicy z w sejmie...
(https://wiadomosci.wp.pl/poslanki-zatanczyly-w-sejmie-tylko-tak-oznacza-zgode-6995648206039712a)
0
@Kgorecki2500 masz 14 lat?
0
@Emhyr a nic Ci nie mówi fakt, że w tej statystyce są właśnie średni piłkarze z średnich klubów? Że nie ma nikogo z czołowych klubów PL, że nie ma piłkarzy Bayernu, PSG, Realu, czy Barcelony?
1
@Kgorecki2500 czekaj, czekaj, ten Berkowicz, który odpala coś takiego:
https://konfederacja.pl/pierwszy-prawdziwie-zeroemisyjny-samochod-spelniajacy-normy-unijne/
??? dawno takiej żenady wśród poważnych polityków nie widziałem....
Konfederacja nawet bez JKM odpala protokół 7%.
2
@pawello10 ja pier... to tylko symbol wsparcia dla Ukrainy w związku z wojną. Niektórzy do tego podchodzą jakby to miało oznaczać chyba napaść Ukrainy na Polskę...
Co wam ten kawałek materiału tak przeszkadza? nie macie życia własnego, własnych problemów że takimi nic nie znaczącymi (dla zwykłego Kowalskiego) gestami się tak przejmujecie?
Czym się w takim razie różnicie od tych odklejeńców z lewej strony z tymi tęczami, problemami z krzyżami wiszącymi w urzedach itp...
Niczym, robicie problemy tam gdzie ich nie ma.
1
@speed1 " dlaczego sympatyzujecie z PO/KO?"
Nie sympatytzuje z nimi, nie sympatyzuje z żadną partią. Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści. Tyle że są jeszcze bardziej niebezpieczne odłamy jak lewica czy Konfederacja...
Najbardziej się boje gdyby do władzy (takiej pełnej, a nie jak teraz lewica w koalicji ma ochłapy) doszłyby właśnie te dwie skrajne i niebezpieczne partie.
Na szczęście Panie z lewicy (z Żukowską na czele) swoimi wypowiedziami czy też akcje Bosaka i Mentzena jak ostatnio z tym "autem filnstonów" powodują że śpię spokojnie bo takimi rzeczami oni nigdy władzy nie przejmą, na szczęście.
4
@Sulimo daj spokój z nim, widać "rosjanin" w niku nie przypadkowo się znalazł...
Szkoda czasu na takie coś.
0
@KrisVEB81
"Sat kuriera widziałem, ale tam posty są z 2016 roku. "
jak z 2016? :
https://forum.satkurier.pl/forum/153-platforma-canal/
@Kinginiesta
Ja mam aktualnie 70 dyszek za tv c+ i tam mam większość tych "normalnych kanałów" plus pakiet z kanałami c+, hbomax i eleven. Do tego dobierałem sobie za 30 dyszki na dwa miesiace ta kanały polsatu premium z ligą mistrzów.
I z tego w sumie tylko własnie sport oglądałem ostatnimy czasy, nawet córka czy żona bardziej korzystają z tych strimingowych rzeczy niż z normanej tv. a też jest w czym wybierać Disney żona ma razem z abonamentem komórkowym, do tego płacę 29 za netflixa, 12,50 za skyshowtime i raz w roku 49 za amazona.
Ostatnio nawet przyjanuszowałem i wziąłem appletv na dwa miesiące bo za free było... ale obejrzałem dwa seriale jakiś film i tam w sumie więcej ciekwych rzeczy nie było.