Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer Znaczy ja powiem tak, nie mam jakiegoś ciśnienia. Za stary jestem żeby się przejmować ewentualnym zwycięstwem Realu w LM. Wygrają to wygrają, i tyle. nie pierwszy raz ostatnio...
Ale oczywiście jak wygra BVB to bedzie milej. Zawsze powtarzam że w przeciwieństwie do niektórych w pierwszej kolejności jestem kibicem Barcy a nie antyfanem realu. Bo czytając wypowiedzi co poniektórych to zaczynam mieć wątpliwości co do tej kolejności.
Takie mam poprostu podejście.
Ale wracając do meczu to naprawdę liczę że jeśli BVB nie pęknie mentalnie i zagrają swój futbol (szybki, agresywny, z pressingiem) i zafunkcjonują szybkie skrzydła (Sancho i ten Adeyemi) to Real może mieć naprawdę kłopoty.
0
@lucca87 Moim zdaniem poziom piłkarski się podniósł i teraz więcej ekip zasługuje by grać na takim turnieju. Poza tym ta wcześniejsza formuła często sprawiała że ostatnia kolejka fazy grupowej był kombinowana bo często było wiadomo że się trafi na konkretnego rywala w fazie pucharowej (było wiadomo że zwycięzca grupy A gra np z drugim miejscem grupy B itd.). Teraz przy tych awansach nawet z 3 miejsc jest to już bardziej zawiłe i skomplikowane że nie wiadomo jak do końca ułoży się drabinka, które ekipy z 3 miejsca wejdą dalej (o tym może nawet zdecydować bilans bramek ekip z 3 miejsc).
także jak dla mnie jest więcej emocji z tym związanych i mniej kalkulowania (czytaj podkładania się by nie trafić na konkretnego rywala po wyjściu z grupy).
Wolę taki turniej.
Możemy narzekać że przez większą ilość ekip poziom spada ale i tak wszystko rozstrzyga się w fazie pucharowej, więc tutaj żadnej zmiany nie ma.
A na koniec więcej ludzi z większej ilości krajów może emocjonować się taką imprezą bo grają tam ich reprezentacje. Choćby jak nasza, przecież gdyby była stara formuła to byśmy tam nie pojechali, a tak dodatkowe emocje bo grają nasi.
Także jak dla mnie więcej plusów aktualnej formuły ME.
0
@mekston zwycięstwo BVB w fianle? Czy ja wiem. TO naprawdę fajna i poukładana ekipa do tego grająca bardzo fizyczny i szybki futbol, coś czego Real nie lubi (patrz mecze z Lipskiem). Jak dla mnie zwycięstwo Niemców nie będzie jakąś wielką sensacją.
Oczywiście Real jest faworytem, ale ja oceniam sznasę tak 55 do 45 na korzyść Hiszpanów, ale to jest sport i nie zawsze (na szczęście) faworyt wygrywa.
Liczę że będą emocje, a fajnie by było jakby skończyło się to konkursem 11tek.
8
@lucca87 Jeszcze bardziej ucieszy porażka Realu w finale LM.
4
@VegetaPolska facet żyje w innym świecie....
Nie cieprpie takich ludzi, którzy myślą że mając pieniądze mogą wszystko i są ponad innymi...
Póki ten szejk prowadzi PSG życzę im wszystkiego najgorszego, nawet w konfrontacjach z Realem.
@Stinger_ pozdrawiam
0
@takisobiektos oj boli, boli ta nagroda.
I bardzo kurna dobrze.
Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
3
@NeroTFP1 też bym nie odmówił takiej wycieczki w ramach pracy.
1
@TheNekro94 Nie mieszaj koledze w głowie.
1
@Stinger_ "Mimo wszystko Real chyba jest za pewny żeby przegrać z BVB więc myślę, że kto tam nie będzie bronił to Real to bierze."
O kolega teraz za białymi?
Ja tam całym serduchem za BVB.
;)))
A tak poważnie to nie skreślałbym od razu Niemców, grają oni bardzo szybki i fizyczny futbol, coś czego Real bardzo nie lubi (patrz mecze z Lipskiem chociażby).
Moim zdaniem Real w finale z BVB bedzie miał trudniej niż jeśli ich rywalem byłoby PSG. Takie jest moje zdanie.
2
@Coutinho007 tutaj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14463288#comment-14463288
0
Laporta wypad, Bartomeu wróć?
Marzenie.
3
A może by tak Neymara na to nasze lewe skrzydło ściągnąć... ?
0
@okiemtypera_lucaxx95 olać kursy, co tam na koleji, nic się nie dzieje że już nic nie wrzucasz?
3
@DonAndrzejos Prędzej Serene Williams dostaniemy.
5
@ranger3120 ale co ma udowoidnić?, dopiero reflektory kupuje, a potem całą resztę i dopiero wtedy złoży auto do kupy i będzie mógł wrzucić zdjęcie że jego.
1
@Foro fajnie.... wziąłeś dwie czy od razu 4 żeby na zapas było? ;)))
0
@Foro 7 koła i 15 znaków...
3
@damianex10 jeśli nie będzie tej infomracji na geoportalu to raczej bez opłaty się nie obędzie, przynajmniej w internecie, bo w urzędzie miasta i gminy powinni podac Ci taką informację również.
1
@Transu96 Nie grał rok, a potem zagrał w 4 meczech i zachował 4 czyste konta i pokzał świetne interwencje, a do tego na bank zagra w finale LM.
Więc na finał LM może być ale na granie z Rumunią, Słowoacją, Ukrainą już nie....
Jeszcze bym zrozumiał gdyby mieli innego goolkipera ze światowego topu, ale te 3 nazwiska to szału nie robią... Dla mnie idiotyczna decyzje, ale nie moja sprawa.
0
@Kubsoleon Podobne mieli osiągnięcia. Indywidualnie w kanadyjce też niemal równo (Esposito jednym pkt tylko lepiej). Za króla strzelców dostał osobną nagrodę (tym ardziej że ta liczba goli na króla strzelców w tym sezonie nie powala, to chyba jedne z najmniejszych liczb z ostatnich lat). więc chyba nie ma tu jakieś dużej kontrowersji, a mówienie o okradzeniu to jakieś nieporozumienie.
Wybrali tak wpierw dziennikarze, a potem sami piłkarze. Chyba lepiej wiedzą z jakim rywalem się mierzyli.
0
@Kubsoleon Ale o czym tu dyskutować. Dziennikarze i pilkarze tak zdecydowali więc tak wyszło. Albo Grosik albo Esposito. Innej opcji nie było.
Zasłużenie więc.
2
@NeroTFP1 trzeba było do finału zostawić, żeby potem świętować.
2
@ToWinaSedziego juz lece i bierę, tylko PS5 nie mam, ale to nie ważne.
0
@FcPortoFan1999 "wicemistrzostwo Polski to nic"?
A udział w finale Pucharu Polski to nic?
0
@FcPortoFan1999 Ale ten ktoś musi mieć też za sobą liczby. Jedyne Esposito równał się z Kamilem a też nic nie zdobył z drużyną. Ba, też frajersko, kiedy Jagelonnia zaczęła w końcówce sezonu tracić punnkty, zamiast puktować to Śląsk robił to samo....
0
@FcPortoFan1999 kolejny raz: Randomi z internetów < dziennikarze/piłkarze.
Tyle w tym temacie.
Boli? niech boli.
Kamil najlepszym zawodnikiem ekstraklasy po raz kolejny!
0
@FcPortoFan1999 "ale za taki sezon zwyczajnie nie zasłużył."
Dziennikarze na codzień zajmujący się tym tematem i piłkarze na codzień grający w ekstraklasie mieli inne zdanie i to słuszne jak najbardziej.
Sorry ale dziennikarze/piłkarze > anonim z internetu.
Trofeum indywidualne w rękach Kamila to fakt. A z faktami się nie dyskutuje.
0
@FcPortoFan1999 To nagroda indywidualna czy zespołowa? No własnie.
Koledze coś chyba nie pykło. W takim razie od teraz trzeba zawsze przyznawać nagrodę najlepszego piłkarza z drużyny która wygra mistrzostwo... bo inaczej wg FcPortoFan1999 to bez sensu...
@Iniesta8i @takisobiektos
Na szczęście piłkarze ekstraklasy, którzy na co dzień zajmują się zawodowo piłką nożną lepiej się znają jak widać niż jakieś randomy z internetów....
Brawo Kamil! Zasłużenie w pełni jak rok temu. Najlepszy zawodnik polskiej ligi ostatnimi czasy bez dwóch zdań.
1
@misterio ja sądzę że nawet Bosak zaczął odpalać protokół "maks. 7%".
W sumie mi to pasuje. Jak najmniej skrajności.
0
@FcPortoFan1999 widać że nie oglądasz w ogóle wkstraklasy. Nagroda jak najbardziej zasłużona, tak jak w zeszłym roku.