Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@koksik2700 to samo, Matrix od razu na myśl przychodzi.
0
@Herato wszyscy uważają się za najlepszych na świecie?
0
@negreanu nikt go na szczęście nie oznaczył, więc może nie dokopie się tutaj jak wróci ze szkoły...
0
@Kgorecki2500 Zawsze mnie to zastanawiało czemu Polska ma "monopol na prawdę historyczną"?
Czemu Niemcy pokazują (nieco)inaczej historię, żydzi inaczej, ruskie (zdecydowanie)inaczej, Ukrana inaczej itd. ale to Polska pokazuje "na pewno" prawdziwą historię.
Jak to jest że każdy kraj ma swoją wersję ale nasza na pewno jest ta prawdziwa.
5
@97ketrab nie, po prostu chciałem uprzedzić kolegę i zaoszczędzić nam czytania byków ortograficznych i składni rodem z przedszkola.
0
@Kgorecki2500 ale to bezsensowna inwestycja
4
@Patrykl145 o, kolejny dawca będzie...
;)
z dystansem prosze, taki czarny humorek
0
@Criss18Barca "Wiem że to sondaż ale POPIS ma się dobrze i nic tego nie zmieni.. 60% mają razem. Nie zapowiada się żeby ktoś ich zdetronizował."
No bo kto ma to zrobić?
Lewica i Konfederacja jako niebezpieczne skrajności nigdy nie osiągną takich wyników. Jest ta Trzecia Droga, ale chyba już swój maks na poziomie tych kilkunstu procent osiągnęła więc jeszcze przez jakiś czas cały czas będziemy się kręcić wokół tych wyników.
W tym kraju nie ma porządnej partii na którą z czystym sumieniem można oddać głos.
Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.
0
@Fabik87 tak mniej więcej wyobrażam sobie że zacznie się koniec świata w przyszłym tygodniu.
0
@Emhyr zgaga to nie choroba.
2
@TonyXin Dla mnie to nic nadzwyczajnego. Przez 8 lat tak TVP wyprało mózgi starszych osób że po prostu po przejęciu przez "innych" TVP poszli za swoim przekazem.
2
W końcu mamy swojego Dżejmsa Bonda:
On wraca!
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/oskar%C5%BCali-go-o-najgorsze-%C5%9Bwi%C5%84stwa-w%C5%82a%C5%9Bnie-wraca-na-wizj%C4%99/ar-BB1mIa95?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=3b778ff5d1b844eebf5d72f6e4345d2c&ei=22
Jakby co to chodzi o Pana Miłosza Kłeczka, zawód "dziennikarz"*, zainteresowania: Donald Tusk.
0
@Transu96 To okej, tak tylko chciałem zaznaczyć, że nie zawsze wydające się ewidentnie wykroczenia są takie podług czasem zawiłych przepisów ruchu drogowego
2
@tbas no i standardowo Konfie do 7% trzeba obniżyć realny wynik ;)
0
@Transu96 Nie wiem czy wymyślasz to czy serio piszesz, ale wiesz że skręcając w lewo na skrzyżowaniu masz obowiązek upewnić się że możesz taki manewr wykonać bezpiecznie, czytaj m.in. spojrzeć w lusterko. Bez znaczenia czy tam jest linia ciągła czy co (ba, na zwykłym skrzyżowaniu też jest zakaz wyprzedzania).
Facet ostro przegiął ale co do winy sprawcy wypadku w takim przypadku nie jest to do końca takie ewidentne jak się wydaje. Oczywiście nic nie przesądzam, tylko zwracam uwagę że z tą oceną różnie może być.
Polecam ten wątek:
https://forumprawne.org/prawo-wykroczen/851511-ustalenie-sprawcy-wypadku.html
To trochę jak byś włączał się do ruchu na drodze jednokierunkowej (upewniasz się tylko z tej strony z której prawidłowo mogłby nadjeźdzać auta) i facet jechał pod prąd i doszłoby do kolizji, wtedy winnym kolizji byś był Ty, a facet jadący już drogą ale pod prąd jedynie sprawcą wykroczenia (jazdy pod prąd).
6
@Trojanek23 nie obraziłA powiadasz?
0
@Messibestplayerintheworld Nie grałem w żadną z ww. gier.
Sam nie wiem czy się chwalę czy żalę.
0
@97ketrab Konfederacja często przed wyborami ma dobre sondaże, ale kończą jak zwykle. Na szczęście.
Jeszcze Lewice wyrzucić i dwie najgorsze skrajności mamy z głowy.
0
@bartekvisca eee tam, było minęło.
2
@WiernyKatalonii A to on w przyszłym sezonie będzie powadzić żeńską drużynę ManC?
0
@Tasde "Yamal dostał owacje na Bernabeu a Guler nie"
Ostatnich ich meczów nie oglądałem, ale obstawiam że jak strzelał bramki ten Turek to jednak owacje na BERNABEU dostał....
0
@bartekvisca dodałem do listy, w weekend sobie zerknę.
2
@AduŚ07 przede wszystkim zacznijmy od początku: Laporta out!
4
@ProMILs to by z tego wszytskiego było chyba najlepsze...
1
@YeastMoss "W Niemczech natomiast zapomnij o wszelkich dowodach elektronicznych itd. Musisz mieć papier w ręku i to się tyczy każdego aspektu życia, także dowodu rejestracyjnego samochodu."
Dokładnie, raz się strachu najadłem przez to. Byłem z żoną i córką na jednodniowym wypadzie do zoo w Berlinie i wracając zatrzymała mnie niemiecka policja na autostradzie (jechałem ok 140 na dopuszczalnej 120), Jadąc za nimi do pierwszego zjazdu żeby się zatrzymać w bezpiecznym miejscu w głowie liczyłem ile euro mandatu będę musiał zapłacić....
Jeszcze zanim podeszli do auta to zacząłem w portfelu szukać papierów i okazało się że nie mam dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia (bo papierek z OC/AC mam włożony w dowód rejestracyjny). Przyzwyczajony że po kraju jeżdżę bez tych papierów i na co dzień leżą w domu w szufladzie, zapomniałem ich zabrać.
Na szczęście okazało się że chcieli tylko dowody osobiste lub paszporty moje i żony i córki bo to była jakaś kontrola dot. ewentualnych przewozów imigrantów.
Ale co się strachu najadłem że mandat w ojro plus to że bez dokumentów jestem to moje...
Od tego czasu jak jeździmy do DE a kilka razy w roku takie wypady, zawsze sprawdzam czy na pewno wziąłem wszystkie papiery.
1
@QQL5 To takie rzeczy jak złożenie wniosku o dowód osobisty trzeba u Cibie umawiać?
U mnie (miasto wojewódzkie) to z ulicy prosto możesz podejść i złożyć (choć umówić wizyte przez neta też można), ale do tego jakiś większych kolejek nigdy nie było (to nie tablice rejestracyjne...).
0
@Lucerfi "Mimo teoretycznego sukcesu w LM (powyżej oczekiwań)"
co????
Wyjście z tej grupy było obowiązkiem, pokonanie słabego w tym sezonie Napolii w 1/8 również. Dopiero przejście PSG i awans do 1/2 byłoby mozna uznać za sukces (powyżej oczekiwań).
Ćwierćfinał jak na rywali to było minimum co ten zespół miał osiągnąć.
1
@MichalZZZ Marquez , bez większych kosztów. Można na rok na niego postawić a za rok spróbować przekonać Kloopa...
3
@FcPortoFan1999 Przecież ten facet się nie zna na trenerce. My potrzebujemy kogoś z DNA Barcy.
0
@RoberDzik Zgadzam się połowicznie bo ja od początku uważałem że to nie jest dobry pomysł. Facet to jedna wielka improwizacja. Zero jakiegoś konkretnego planu długofalowego, jakby sobie jakiś kiosk prowadził i zamawiał towar raz taki raz inny...
Od początku twierdziłem że będą cyrki z nim i się nie pomyliłem.
To nie był najlepszy kandydat na okres po Bartomeu, cyrki z dźwigniami, transfery za grube miliony (biorąc pod uwagę naszą sytuacje finasową) itd.