0

@Krzysztof1987 ale to nie to samo, nie ta atmosfera.

0

@sevs 25k, ale i tak robi kolosalne wrażenie.

2

Ta żółta ściana na stadionie BVB wygląda nieziemsko, nie ma czegoś takiego podobnego w całej Europie.
Żałuję bo miałem szansę być na jednym z meczów ligowych BVB, jeszcze za czasów naszego polskiego trio, miałem nawet bilet kupiony i juz wyjzad z kumplami zaklepany, ale niestety sprawy rodzinne uniemożliwiły mi wtedy ten wypad.
Szkoda, bo z tego co koledzy opowiadali to nigdy czegoś podobnego nie widzieli, a parę dobrych stadionów część z nich objechała.

2

@Pogba Czechosłowację bym chętnie odwiedził.

2

@Pogba o fajnie, że o mnie pomyśleliście. Nie sądzę że będzie z tym problem jak będą jeszcze miejsca. Nowa umowa na mnie lub aneksik i po problemie.
A gdzie lecimy?

4

@Stinger_ pełna zgoda. Ronaldinho to czysta magia, Leo bym określił bardziej jako "magię bardziej użytkową".
Coś jak mówią o technice użytkowej. Ale największe spektakle to tworzył Roni.

0

@Stinger_
"Jakby tak zapytać ludzie blisko powiązanych z Barcą to nie wierzę, że mówiliby, że największym rywalem w historii jest PSG, weź serio bo nawet to nie jest śmieszne."
No ale tu nie chodzi o wybór największego rywala w historii bo to wiadomo że Real. Tutaj chodzi o wybór który nie ma bezpośredniej rywalizacji z Barceloną, bo nie gramy w tym finale. Tu chodzi o wybór mniejszego zła bo to mogą być dwie ekipy nielubiane.

jeśli zwycięstwo Realu zwiększa prestiż ligi hiszpańskiej a tym samym przekłada się to na większe zainteresowanie sponsorów, większe liczby $ za prawa telewizyjne itd. to czy Laporta jako prezes hiszpańskiego futbolu ma być przeciwko? I to jeszcze w drugim wyborze mamy klub który nam pośrednio rozwalił drużyne i robił wszystko żebyśmy nie mogli np kupić Veratiego itd.
Trzeba by Laporty zapytać. W sumie ciekaw bym był tej odpowiedzi.

0

@Stinger_ zresztą jestem kibicem Barcy a nie antyfanem Realu. To nie musi oznaczać tego samego.
Weźmy nasze podwórko, jestem ze Szczecina, jestem kibicem Pogoni Szczecin od dziecka, wiadomo że największym naszym rywalem, czytaj tym "znienawidzonym" jest Lech Poznań, ale wiesz co jak grali ostatnio w europejskich pucharach i zaszli daleko to chciałem żeby wygrywali, żeby zaszli jeszcze dalej.
Czy to coś strasznego, dziwnego?
To jest po prostu sport, rywalizacja, emocje, zabawa (dla kibiców).
Dlatego tak, mimo że nie lubię Realu (ale nie mam do nich uczucia nienawiści bo to wg mnie dziecinne) to w teoretycznym finale z PSG wybieram właśnie to mniejsze zło dla mnie i dla Barcy, a nim jest zwycięstwo hiszpańskiej ekipy.

A najlepiej niech lige mistrzów zgarnie BVB... i wszyscy będą zadowoleni.

0

@Stinger_ "City też jest przeklęte?"
Tak, dokładnie. To jest ten sam przypadek, niczym te pseudo kluby się nie różnią. Myślą że $$$ kupią sobie wszytsko.
Ale to nie jest tak że będę kibicował Realowi, po prostu nie chce by ta LM wygrał ten szejk. Po prostu nie, dla mnie to wybór mniejszego zła.
A jakieś farmazony o ściganiu się na zwycięstwa w LM? Kto w normalnej codziennej rywalizacji sportowej na to patrzy???
Poza tym zwycięstwo hiszpańskiej drużyny zawsze daje jakis większy prestiż samej lidze co przekłada się też na jakieś korzyści dla Barcy.
Poza tym mam naprawdę duża niechęć do tego klubu za cyrki z Veratiim, Neymarem itd.
Więc tak jak pisałem, mniejsze zło. Dla mnie większym złem jest wygrana $$$ nad sportem.
A i jeszcze jedno, nie nawidzę hipokryzji i jak mi ten szejk wyskakuje i mówi że jest ostatnim obrońcą romantycznego futbolu (w kontekście Superligi to mówił) to mnie aż skręca.
Nie trawie tego gościa, po prostu nie i nie chce by on w końcu wygrał tą LM.

3

@Stinger_
"Dlatego z całym szacunkiem do BVB, uwielbiam ich i chciałbym żeby Marco Reus wygrał LM ale chyba tylko Kylian Mbappe może ich pokonać więc trzeba kibicować PSG."

dla mnie niech wygra LM każdy, nawet Real, tylko nie to przeklęte PSG.
Ja po prostu nie trawie tego gościa szejka który robi z siebie obrońcę romantycznego futbolu.
Poważnie wolę żeby Real wygrał LM niż te brudne petrodolary, a pfuuu.
Najlepiej z tej 4 to byłoby BVB, później niech będzie to Bayern, a potem niestety Real, bo Paryż to najgorsza z najgorszych opcji.

1

@kaamil1910
1984 Liverpool

2

@Kuba_1 gość przy bramce Bayernu z karnego krzycząc Kane obudził mi córkę śpiącą w drugim pokoju...

7

@natanvip porównać piłkarzy do zbrodniarza wojennego...

1

Bożydar mnie przestraszył...

3

@Bilon87 "Może to brzmi jak teoria spiskowa..."
No dokładnie. ;)

0

@AlphaNumeric Jak wygramy z Gironą to ok. Ale to ważny mecz i nie ma tu miejsca na zabawy z dzieciakami.

2

@Kozinho. cały czas trzymam równy niski poziom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 Połączenie dwóch najbardziej niebezpiecznych skrajności, lewicy i konfederacji... brryyy, aż mnie zmroziło tą freudowską pomyłką.

1

@FcPortoFan1999 boją się że jak jakiś policjant ich wymaca to się okaże że nie mają jaj...

1

@tristan87 Mnie pytasz? Ja nie zaliczam się do tych imbec...
Jeden wie co oni tam odwalą. Jedno jest pewne inteligencją to oni nie grzeszą.
Nie wejdziemy na stadion jak bedzie przed nim policja...
No bez jaj...

6

@tristan87 kretyni, no kretyni, z mojego miasta ale to dalej kretyni.
Nie wejdą na stadion bo będzie policja...
Czemu w tych stowarzyszeniach nie ma ludzi co mieliby choć jedną sprawną półkule mózgową?

0

@MOLESTA Więc od tak gość podszedł do niego i mu rzekomo strzelił w twarz? Pewnie jego fryzura mu się nie spodobała...

A tak serio, jak było naprawdę nigdy się nie dowiemy. Jest słowo przeciwko słowu i tyle.

0

@Czajka90 Nie kojarzę, ale niech spoczywa w spokoju.

0

To ten co napierw obraził żone czy tam dziecko pewnego gościa, a gdy ten wylepił mu za to strzała to się popłakał i poszedł się poskarżyć?
Fakt, takich ludzi z "mocnym charakterem" nam na pewno potrzeba. Na pewno nie pęknie w kluczowych momentach i pociągną swoją "charyzmą" zespół do przodu...

3

@MesQueUnClub_87 to przynajmniej ma jakieś sensowne uzasadnienie w przeciwieństwie do określania jak krzywe banany mogą być sprowadzane do UE...

1

@Mixtape coś koło 6 baniek chyba.

0

@Kamiloza91 jego idolem ponoć jest Roque więc wszytsko jest możliwe

1

@FcPortoFan1999 w sensie w tunelu i nie pozwoli im wyjść na boisko?

0

@RysiuBaza pewnie że tak, uwielbiam oglądać kolarstwo a nawet nie umiem jeździć na rowerze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?