0

@Stinger_ a Ciebie dalej to boli... Nie mogę...
Na szczęście po problemie i wszyscy będziemy trzymać kciuki za BVB.

A dziś właśnie fajny artykuł w przeglądzie sportowym o Twoim idolu: https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/wykrzykiwal-zabije-cie-wydal-miliardy-stal-sie-posmiewiskiem/pd3m8fw
Jak chcesz komuś takiemu kibicować, nawet przeciwko Realowi, to gratuluję ...

1

@tristan87 na pewno...

3

Nadal boli:


:(((
A tak swoją drogą ma ktoś do odsprzedania telewizor?

0

@tristan87 a wiesz że ten Sinekiewicz jest właśnie prawnukiem Tamtego Sienkiewicza.

0

@Stinger_ z takiego kąta to walnęli że nic tutaj nie pokazali, była dobra powtórka po golu praktycznie prostopadle do boiska i tam się wydawał wysunięty zawodnik

0

@Koorsik no pokazanie że nie było spalonego bo przy główce jeden z zawodników z Wisły był na linii z obrońcą i z pierwszych powtórek hola wydawało się że wysunięte miał kolano, nawet tutaj sporo osób od razu pisało że spalony chyba

0

To jest skandal że nie dali powtórki z wyjaśnieniem spalonego

0

@Koorsik oo krakus z maczetą się odezwał...

0

Ja chcę powtórke nie wierzę tym sędziom krakowskim

0

Kolano wysunięte!!! Spalony będzie.!

1

Nieeeeeeee to niemożliwie...

0

Koniec, sędzia gwiżdż to!

0

@Stinger_ po raz kolejny,.my nie będziemy im (białym) kibicować tylko chcemy by ten szejk sobie na ostatniej prostej ten swój głupi ry. Rozwalił. ;)

2

Ufff.... Było blisko

0

@Stinger_ pisałem już, w przeciwieństwie jak widać do Ciebie ja jestem bardziej kibicem Barcy a ty jesteś bardziej antykibicem Realu.
Taka mała subtelna różnica.

0

@Stinger_ no właśnie ja o tym...
Trzyma to cię jak widzę cały czas ...Ja nie będę kibicował białym w ewentualnym finale LM z PSG tylko będę kibicował żeby Francuzi nie wygrali, lepiej? ;)

1

@Stinger_ ale cię to boli...

3

Sędzia kończ już ten mecz.

1

Jeeeeee!!!!!! Stttt

1

@FCB24 po 10k dostały oba zespoły, reszta w ogólnej sprzedaży przez PZPN

0

@Stinger_ niestety Pogoń na stojąco jak narazie, mam nadzieję że się obudzą w końcu w drugiej połowie.

1

Dobra, co by nie mówić poziom półfinałów LM to to nie jest...

4

Mecz w Warszawie a dziś w Szczecinie pełno ludzi w koszulkach klubowych. Dwie strefy kibica z transmisja z meczu.
Naprawdę musi być ten puchar w końcu.
Po zwycięstwo! Pogoń!

0

@Criss18Barca jeszcze by się podpalił i zarobił dwie żółte i byśmy w 9tke mecz kończyli... Tak by było, nie zmyślam.

1

@Krystian1588 jeśli macie polskie obywatelstwo to też chyba macie obowiazek posiadać aktualny polski dokument tożsamości (dowód osobisty/paszport).

0

@Emhyr lewe, prawe, nie rozróżniam, jestem daltonistą

1

@Emhyr to możemy spokojnie opchnac Yamala szejkowi za te 200 baniek

14

@DLFCB patrząc na strzelców to świetny skład miała wtedy BvB: Kagawa, Sahin, Dembele, Reus, Rzeźniczak.

6

Tak patrząc na oba półfinały LM to z tych 4 ekip dla mnie osobiście najlepiej wyglądał właśnie outsider w tym gronie czyli BVB. Nie o wynik nawet chodzi ale po prostu o to jak się zaprezentowali. Szybka gra, dużo gry na jeden kontakt, świetnie wyglądali fizycznie, intensywność na maksymalnym poziomie. Mam nadzieję że to nie będzie tylko kwestia ich stadionu i powtórzą tą grę w rewanżu w Paryżu i później w finale. Naprawdę to nie jest takie nierealne jeśli tylko utrzymają ten poziom z pierwszego meczu.
Trzymam za nich kciuki. To drużyna której miałem pierwsza w życiu koszulkę piłkarską, Stephana Champuisata jeśli ktoś jeszcze kojarzy tego napadziora.

3

@Visca_barca cała Polska za Pogonią! Na pochybel tym bandytom (pseudokibicom) spod Wawelu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?