7

@LM10GOAT tego typa należy wywalić przy pierwszej lepszej okazji,....
On jest niereformowalny.

0

@madryt91 "ukrywanie rozmów i wideo z varu uważam za przyznawanie się do błędu"
Ale przecież został podany do publicznej wiadomości stenogram z rozmów pomiędzy VARem a sedzią głównym w czasie tej sytuacji z golem widmo.
Był artykuł tutaj nawet o tym.

1

@Pedri16Future przecież ten gość ma powarzanie pewnie jedynie wśród nastolatków i to tych bez praw wyborczych, więc opinia z du..

1

@MichalZZZ hahaha, dosłownie przed chwilą oglądałem to:


Połączenie Wisły i Barcy.

2

@barcanawieki jeśli lubisz pierogi to polecam " Na wypasie"
Pierogarnia/naleśnikarnia.
Górskie pierogi z chrzanem to mają wyśmienite.

0

@tristan87 :))))) dokładnie, srają tylko pod autami i rysują tymi pazurami lakier, a pfuu.

1

@tristan87 zgadzam się, jak wszystkie koty.

0

@lntrowertyk litera prawa?? Przecież to zwykły regulamin ligi hiszańskiej a nie ustawa zasadnicza...
Nie wszystko da się ubrać w ramy paragrafów, zawsze będą jakieś kwestie interpretacyjne, które rozstrzyga powiedzmy "zarządca".

0

@Arden Jakim przekręcie??? To była po prostu decyzja uznaniowa Tebasa że wszystkie dźwignie Laporty uznawał do wyniku finansowego w ramach limitów płac.

0

@Pedri16Future Widziałem, ale mam nadzieje że człowiek jednak się ogarnie i zacznie działać dla dobra tej ligi w końcu...

0

@Arden Ale uznanie ich do limitu płac było później i miało wpływ m.in. na to głosowanie.
Stary, no co ja Ci będę jak dziecku tłumaczył, dogadały się chłopy i tyle.

0

Takie coś mi się przypadkiem znalazło:
https://www.fcbarca.com/110477-javier-tebas-nie-zainwestuje-w-technologie-goal-line.html

Jak Tebas po sytuacji z klasyku nie wyciągnie wniosków to będzie po prostu kret...

0

@Derean A Neymar to już nie? :(((((

0

@Arden obniżenie limitów to jedno, za to uwzględnienie dźwigni finansowych (chocby tych chochlików podwójnych w przypadku chyba Barca studio) to co innego. To było kwestia uznania przez władzę ligi (czytaj Tebasa).
Jeśli dobrze pamiętam to chyba nawet artykuł tutaj był na ten temat.

0

@Zoker a szkoda, bo umiem się kłócić. Żona mnie w tym ćwiczy każdego dnia.

0

@Zoker Ja nie napisałem że się z tym zgadzam, czy też pochwalam, tylko napisałem dlaczego zapewne tak zrobił.

0

@Kazragore tu potrzeba eksperta od analizy ekstraklasy: @FcPortoFan1999

9

@Salchent Laporta zrobił to w zamian za przychylność Tebasa w kwetstii uwzględnienia dźwigni i rejestracji piłkarzy.

1

@FrankliN7 zależy z czego robisz np panierkę drogi kolego.
;)
Ale wiem o co Ci chodzi i dlatego w swoim poście napisałem te dwa słowa (mięso bezgutenowe) w cudzysłowie.

2

@TR3YWAY to ja wpadne, jak zostaną wolne miejsca, ale w sumie jak "mięso" będzie "bezglutenowe" to chyba jednak podziękuje...

1

@Radioactive9705 ciut za wcześnie dla mnie, ja zaczynałem od pegazusa i commodore 64, potem jeszcze amiga1200 - to był sprzęcior dopiero.

2

@TR3YWAY Nie no chociaż jakiegoś grilla zorganizują...

2

@NeroTFP1 Dziady jak to dziady... ale za to Pan Tadeusz to jest dla mnie abstrakcjonizm... Kilka podejść a i tak wymiękałem za każdym razem, ten język to nie moja bajka.
A co śmieszniejsze to w podstawówce wygrałem szkolny konkurs (wzorowany na schemacie programu "1 z 10"), gdzie moim przygotowaniem do niego było przeczytanie w dzień konkursu z samego rana w domu biografii Mickiewicza zawartej w encyklopedii PWN (wtedy nie było tak powszechnego dostępu do internetu), żeby się całkowicie nie zbłaźnić, nic o wieszczu nie wiedząc.
A w ogóle to zgłosiłem się na ten konkurs dwa dni wcześniej bo dzięki niemu zwolniony byłem wtedy z 3 lekcji w tym jednej z polskiego, na której mieliśmy recytować z pamięci jakiś długi wiersz...
W sumie może ten Mickiewicz nie był dla mnie taki zły...

0

@NeroTFP1 "Mickiewicz to nie nudziarz, który pisał bzdety prześladujące szkolną młodzież, ale człowiek z ciekawym życiorysem."
Jedno nie wyklucza drugiego. Może był człowiekiem z ciekawym życiorysem ale to że prześladował (w przyszłości) szkolną młodzież (w tym mnie) to po prostu fakt.
;)

0

@Kidd "będzie to kara finansowa, a nie punktowa."
To będzie kpina z futbolu, jak tak ma to wyglądać to te całe procedury związane z finansami klubów są bez sensu.

Ja liczę minimum na degradację, jak z Juventusem zrobili.

0

@Kidd Ciekaw jestem czy coś z City zrobią czy szejk znów się wywinie (czytaj zapłaci komu trzeba).

5

@joloskyy nic, jak całkowicie zdrętwieje to przestaje boleć.
To mówił ja, pantoflarz,.

2

@Szakalaka12369 jakiej bramce?
;)))

2

@Popitek12 biorę w ciemno i jak wiem to po prostu klasyków nie oglądam by się nie denerwować.

0

@Pawci023x w momencie faulu Yamal by gdzieś z boku pola karnego... W momencie faulu nic z tej pozycji by nie zrobił jak chcesz oceniać to w momencie faulu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?