0

@Popitek12 papużka? Nie, zbytnio hałasuje.

0

@Joe_Barbaro okej, ale PSG też musi odpaść, więc w sumie przyznajmy tytuł już teraz.

1

@Gav1Krul przez sąsiada wujka i jego przyjaciela, który zna się z takim jednym co ma znajomego i ten kuzyn tego znajomego ma psa, tego psa którego kupił od jednego gościa, który mieszkała za granicą, i tam poznał dzieciaka który chodził do szkoły z kolegą znajomego syna Messiego

Chyba to jest to powiązanie.

0

@oleoleole lepsza okazja to np zremisować w niedzielę a potem wygrać mistrzostwo w ostatniej kolejce.

0

Obejrzałem sobie Fuks 2 i powiem szczerze że nawet miło się zaskoczyłem. Myślałem że nic z tego nie będzie a tu nie było źle. Nie jest to poziom pierwszej części ale ogólnie oglądało się przyjemnie. Fajne rozrywkowe kino.

4

@wojopancer ale co mają biali do mundialu na którym grają reprezentacje?

0

@tristan87 to nie do Ciebie konkretnie ale tak ogólnie, jak rolnicy blokuja drogi to jest ok, ale jak inni to już nie. Jak rolników (czy bardziej wandali/bandytów pośród nich) policja wyłapuje to jest wyzywana od ZOMO itd. ale jak takich delikwentów jak wyżej to bardzo dobrze...
Ja podobnie, nie popieram blokowania ulic czy to przez tych pseudo ekologów czy też rolników.

0

@tristan87 a jak tak z "rolnikami" to wielkie oburzenie...jakieś podwójne standardy?

0

@Stinger_ "Ale dobrze wiesz, że dwie drużyny, które razem grają nie mogę odpaść także wybacz ale to bez sensu."

No co ty? Nie wiedziałem ;)
Przez ten wpis chcialem tylko pokazać że obu ekip nie lubię (z różnych względów).

0

@Zoker tak, to było w 1936 r. bodajże

0

@wojopancer a już się bałem że Najmanem...

4

@Gaucho a mi się śniło że poprzednią edycję LM wygrało City.

0

@Stinger_ pisałem już wcześniej parę razy, dziś chciałem żeby obie drużyny odpadły. Ale chciałem też to i się spełniło:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14322230#comment-14322230
To gdzieś na 10 minut przed rozpoczęciem meczu.

1

@Stinger_ a ja powiedziałem że nie? Dla mnie PSG=ManC i oba kluby są do utylizacji, przynajmniej w tej formie właścicielskiej.
Liczę że w końcu do City się w Anglii dobiorą za oszukiwanie z finansami. Ponad 100 zarzutów niby mają.

0

@oper21 moglbum spokojnie się tak powstydzc gdyby okazało się że to my byśmy grali półfinał LM z BVB

0

@Volk no stabilnie....

0

@Stinger_ tak, ja równiez. Każdy byle nie to PSG. To oni psują futbol.

0

@JohnnyBarca z tego 15 niesprawiedliwe

0

@kampe chociaż to... Plus że szejki odpadły, szkoda że te drugie niestety przeszły.

5

@pomi11 Borussii a jak nie to w tej kolejności Bayern, Real i pfuuu PSG.

3

Na pocieszenie przynajmej liga angielska poległa a liga hiszpańska gra dalej.
Szkoda tylko że jedne szejki awansowały...
Naprawdę realny był finał Barca-Real.

2

@usztafik nie, ale wierzę że na końcu tęczy jest skrzat z garnkiem złota.

2

@Mafiutto pamiętam kiedyś Oblaka,.który musiał mieć wielkie jaja bo stał i nie rzucał się praktycznie w ogóle w jakieś serii karnych (oczywiście przegrała karne jego drużyna...).

0

@usztafik to że po klasyku Real gra na wyjeździe z RSSS i też może przegrać a wtedy przy naszej wygranej byłoby tylko -2 na 5 kolejek do końca.
Dlatego najbliższe dwie kolejki (chyba że Real jednak wygra klasyk to wtedy już koniec) mogą przesadzić o naszym sezonie jak straconym lub nie.

0

@Tasde A kiedy my stawialiśmy? My nie umiemy, a może czasem gdybyśmy umieli (choć nie chciałbym tego oglądać) to może coś więcej udało by się ugrać w pucharach.

0

@A4ron może jeszcze 8:2... Wygramy w niedzielę.

2

@Chaoss to nie jest kwestia "umienia" dla mnie tutaj było poprostu mnóstwo ich szczęścia i pecha City.

1

@oper21 no nie bo na końcu okazali się lepsi bo awansowali.

1

Dobra, przynajmniej klasyk w niedzielę jest nasz. Wypompowany Real nie da rady.

0

I na konferencji prasowej Ancelottiego znów będzie główne ich hasło: cierpienie...
Cierpienie to mieli chyba ich kibice oglądający ten mecz, obrona Częstochowy przez większość meczu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?