1

@mrboom "że został bohaterem słynnej piosenki (WTF)"
Ale to chyba jego żona została a nie on...
Zawsze mnie zastanawia czy takie historie naprawdę się zdarzyły, czy zostały wymyślone żeby dorobić do zwykłej piosenki własnie jakąś "prawdziwą" historię...

2

@BorzyKrzys kto to na tym zdjęciu?

1

@LambiPL Okej, rozumiem podejście, ale też takim tokiem możemy wykluczyć z np. knajp kogo tylko nam się żywnie podoba?
W sensie naprawdę mogę sobie otworzyć lokal i postawić tabliczkę że nie wpuszczam np blondynek, rudych, facetów w rurkach, Pań z dużymi torebkami, Panów z wąsem itd?
Kurcze fajna opcja, tylko klientów bym chyba nie miał ;)

3

@MichuZ44 Nie porównujmy wchodzenia gdzieś ze zwierzęciem a z dzieckiem... To są "rzeczy" nieporównywalne.

" oczywiście że mogą takich wyprosić" ... " i tutaj nie ma nic związanego z dyskryminacja"
No jak nie ma jak jest...

4

@MichuZ44 Ale w ogóle to tak działa, że mogą sobie od tak wyprosić dorosłych którzy weszli tam z dziećmi?
To ja mogę sobie otworzyć lokal i napisać że np rudych nie obsługujemy albo gości w śmiesznych sweterkach jak na obrazku wyżej????
To pod jakieś paragrafy o dyskryminacji nie podchodzi?

0

@Rl9k1nG żadna, woda nie ma smaku. To jakby człowiek żywił się powietrzem... Bez sensu. Trzeba korzystać z życia by miało ono SMAK.

2

@lucca87 To już spieranie się o szczegóły. Dla mnie mecz wyrównany, a na pewno nie jak wyżej było napisane, że DUŻO lepszy z naszej strony (podług rywala).

0

@Zoker ale z drugiej strony to za kadencji Bartomeu zdobyliśmy tryplet.
I to jak, w styczniu 2014 roku, po rezygnacji Rosella, Bartomeu został prezydentem klubu. Wtedy to nastąpił pamiętny przełom w krytykowanej drużynie Lucho i własnie od stycznie (mecz z RSSS) zaczęli grać jak z bajki, krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa, kończąc sezon z wygraniem mistrzostwa, PK i Ligi Mistrzów.
Dziękujemy Bartomeu, nie zapomnimy Twoich zasług w tym jakże historycznym wydarzeniu.

0

@bartekvisca ja mam też skromny silnik 1.6 i 109KM i w mieście robię 9/10, na trasie koło 8. Ale mam dość ciężką stopę...

3

@Popitek12 wincyj tych od szejków, wincyj...

0

@bartekvisca Tego się nie da tak ubrać w liczby bo wszystko zależy po prostu od auta. W takim np amerykańskim muscle car jak spalisz 12/14 l na 100 km to będzie bardzo niskie spalanie, a w jakiejś japońskiej hybrydzie niskim spalaniem będzie np 4/5 l.

1

@kocieek Na luzie, co ma być to będzie. Już się tym tak nie przejmuje, to tylko sport.

1

@Krystian1588 Nie.
To mówił ja ekspert ;)

5

@Kinginiesta Posiadanie piłki 56 do 44 na niekorzyść drużyny Xaviego, XAVIEGO, dla którego jak dobrze wiemy jak ważne jest ten walor.
Poza tym poza samymi interwencjami były chyba ze 3 kiedy nasi obrońcy (Arauju, Kounde czy Cubrasi) wybijali piłkę w ostatniej chwili przed bramkarzem.
Naprawdę nie uważam że mieliśmy ten mecz pod kontrolą. To był mecz wyrównany gdzie raz jedna, raz druga drużyna zyskiwała przewagę. Moim zdaniem wygraliśmy m.in. dlatego że mieliśmy bramkarza w pełni skoncentrowanego i w lepszej formie niż rywal. Nie mówię że głównie dzięki temu ale TEŻ dzięki temu.
Raz jeszcze to był bardzo wyrównany mecz, gdzie wynik mógł być w każdą stronę, dlatego też zwróciłem uwagę że stwierdzenie że "byliśmy DUŻO lepszą drużyną" w mojej ocenie nie oddaje tego co się działo na boisku.

1

@Miszak Bo niestety ta poprawność polityczna przeszła juz na wszystkie aspekty życia. Trzeba mieć naprawdę nierówno pod kopułą żeby wyzywać zawodnika bo po prostu okazał zdrowe, ludzkie i jak najbardziej naturalne w takim momencie emocje...

7

@bartekvisca "Byliśmy dużo lepszą drużyną i to na wyjeździe."
Nie no, teraz Ty przesadzasz w drugą stronę. Mecz był wyrównany. Widać to po wszystkich statystykach. Ba, to ter Stegen miał nieznacznie więcej interwencji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Szklaner masz ból tyłka o słuszną decyzję ???
Nie wiem jak wyglądała sytuacja Correi bo nie widziałem ale jeśli nie robił ewidentnego ruchu do piłki jak Ferran to może słusznie tu nie zagwizdali spalonego.
Sytuacja z Ferranem prawidłowa decyzja sędziego. Co z tego że jej nie sięgnął czy nawet nie mógł sięgnąć, obrońca który go krył czy nawet bramkarz nie mogli tego wiedzieć przed podaniem. Zrobił ewidentny wyskok żeby sięgnąć piłkę i przez to sędziowie gwizdneli jak gwizdneli.
Tyle razy już to było wałkowane.

1

@abram3k przecież to taki sam przypadek jak PSG, szejki myślą że mogą sobie kupić wszytsko ... A pfuu na ten klub.
W tym dwumeczu mają przegrać obie drużyny.

0

@RysiuBaza filmiki o sędziach z real Madryt TV...
A tak poważnie fajnie się ogląda serial sędziowie na c+online dostępny.

1

@MOLESTA w meczu Pogoń - Ruch wczoraj był wynik 5:0. Po meczu pokazali statystykę xG i Pogoń miała ok 0.90...
Tak pokazali przynajmniej w transmisji na koniec meczu, bo w ekstraklasie zawsze pokazują razem z końcowym wynikiem tuż po ostatnim gwizdku.
@Kazragore coś chyba nie tak, aż tak niska nie mogła być. Tam oprócz bramek Pogoń miała ze dwie setki jeszcze.
Ale faktycznie to xG jest często absurdalne.

0

@partymaker dokładnie, moim zdaniem lepsze zawody w wykonaniu naszego wychowanka od choćby de Jonga.

13

@sokot czemu mamy zniżać się do ich poziomu? Szanujmy się

0

@VeB 1899 Ancelotti chyba jest zagrożony.

0

@Rl9k1nG jeśli te dane są prawdziwe to w 2022 r. Kiedy już trwała wojna na Ukrainie, Rosja która ta wojnę prowadziła wydała na wojsko 10 razy mniej niż USA...
Z czym do ludzi Putinie...

0

@partymaker nie narzekam tylko stwierdzam fakt że Cubrasi praktycznie nie walczył z Mbappe.
Ale fakt nie pasuje pod narrację co...

0

@mekston też tak może być, choć ciężko sobie wyobrazić żeby bardziej nam szkodzili

0

@ranger3120 a my nie wychodzimy na frajerów? Płacimy a i tak nas robią jak chcą...

2

@Emhyr czyli zapłaciliśmy a i tak nas wyruch...

0

@Aragorn33 ale do filmików o sędziach wiadomo kogo to jeszcze im sporo brakuje ;))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?