Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@maroon W dzisiejszym transkrypcie zdziesiątkować oznacza złoienie PSG w Paryżu przez Barcelonę.
0
@ArcziArtt ja mam 7letnią córkę i chyba wchodzi już w okres dojrzewania bo takie humorki już ma ostatnio...
4
@Kinginiesta Zgadzam się że błąd, ale też podzielam zdanie sedziego że to by naprawdę było zbyt rygorystyczne żeby dawać za takie coś karnego. Pewnie że by się przepisami wybronił ale to by dla mnie było wypaczanie sportowej rywalizacji.
1
@Zoker widzsz @Benz jakiego bałaganu narobiłeś ;)))
2
@ArcziArtt a jeszcze do tego masz nowe auto ;) Nic tylko się cieszyć :)
1
@Zoker wiem, ale z drugiej strony czytając pierwszy post a potem nagle Twoją odpowiedź "Karny" to od razu przychodzi wtf???
Gdybyś napisał Karny i opisał tę sytuację to okej, ale tak wyszło po prostu dziwnie.
Ale nieważne, wszystko wyjaśnione.
0
@Zoker Oglądałem skrót tego meczu w studiu polsatu po meczu, bo oglądałem na zywo Real City i nie przypominam tam sobie tej sytuacji.
Wiem, że to uwaga do Benz.
3
@Kinginiesta a okej, nic wielkiego się nie stało i podzielam w tej kwestii jak najbardziej zdanie sędziego.
1
@zadafcb ale sugerujesz że coś tam się wydarzyło od tyłu...? ;)
12
@Zoker No to opis kolegi z pierwszego postu jest zgoła inny....
4
@Zoker Nie widziałem sytuacji, a z opisu w pierwszym poście:
" po tym jak bramkarz Arsenalu złapał piłkę w ręce po podaniu od swojego piłkarza."
wynikało że to było po prostu podanie od swojego do bramkarza.
Nie wiem czy jest zbyt wcześnie czy coś się nie zrozumieliśmy. Ale podanie od swojego zawodnika do bramkarza i gdy ten łapie wtedy piłkę w ręce zawsze odkąd pamiętam kończyło się rzutem wolnym pośrednim.
1
@ranger3120 Szczecin ok. stówki (+/- 20 zł w zależności od zakładu).
6
@Zoker a nie pośredni? przepisy się zmieniły w tej kwestii?
0
@Dari0G "Dlatego od przeszło czternastu lat nie tykam alko."
Chyba znalazłem bratnią duszę.
0
@Kinginiesta jestem w stanie to zrozumieć choć nie podzielam nienawiści. Mnie on po prostu irytuje.
1
@Lewy952468xx xDDDD
dobre, dobre.
1
@tbas dokładnie, znów sraczki dostanie tuż przed meczem i zonk.
4
@Foton to chyba bardziej żeby politycznie upokorzyć rywala. Bo te komisje wszystkie o kant du.. rozbić...
1
@Foton @Kinginiesta to żeby być sprawiedliwym Akanji czy jak mu tam powinien w tym meczu wylecieć z boiska bo mając na koncie już żółtą kartkę, najpierw z łokcia traktuje Rodrygo a potem jakiś dość ostry faul na Belinghamie bodajże.
0
@FCB_dimiC teraz obracamy to w żart... Jakże to wymowne.
2
@FCB_dimiC nie nick/imię świadczy o człowieku a jego słowa/czyny
2
@norbi77 i znów ktoś szybszy ode mnie... Ehhh starzeje się..
4
@Pedri16Future a mi się wydaje że to jednak nie było celowe podanie do Valverde... Wątpie żeby go widział, to było chyba bardziej do tego Brahima
4
@FCB_dimiC ehhh i znowu te bzdury o dochodzeniu komentatorów... Kiedy wy dorośnięcie?
1
@Peciak w sumie też Ake że skończył tylko z jedną kartka, jak mógł jeszcze dwie kolejne wyłapać (łokieć na Rodrygo i dość ostry faul chyba na Belinghamie).
Sędziego bym się w tym meczu nie czepiał.
2
Wynik 3:3 a te słynne xG 0.68 do 0.83.
1
@suszini powrót do starych dobrych czasów...
1
@supraomnes1 z drugiej strony ten Mbappe nie pracuje zbytnio w defensywie, gdzie tu Vinicius parę razy na sprincie wrócił do obrony, więc I City może by miało więcej sytuacji i by coś wpadło.
0
@Czajka90 a co to?
3
Nie dość że City mieli mecze, a Real odpoczywał półtora tygodnia to jeszcze przy posiadaniu piłki 68% przebiegli (City) dwa kilometry więcej....