0

@tristan87 pasterowanie popłaca ;)

0

@tristan87 a ja nie mam pojęcia nawet kto to jest.

1

@kanver_ Anka zrobiła bezglutenowe szamanko i od razu inaczej grają chopaki.

6

@Safrani ten świat zmierza w złą stronę...

0

@Radzio_94 do tej pory było jak miałeś pakiet sport to miałeś dostęp do całej ich oferty sportowej. Nie sądzę by coś się miało zmienić w tej materii, a jestem u nich od czasów Nki, jakiegos 2012 roku.

5

@FcPortoFan1999 do Madrytu zapewne.

0

@Dari0G dzięki. Jutro jak znajdę czas to spróbuję się tym pobawić, mam nadzieję tylko że nie rozwalę sobie wifi na aktualnym routerze ;)

1

@darek60 bo dekoder od canal+ mam w salonie podpięty pod normalny tv, a projektor chciałem wykorzystać jako taka dodatkową rozrywkę w sypialni, bez skojarzeń ;)

2

@AlexDark00 kazda partia ma gdzieś Polaków, Konfa nie jest tu wyjątkiem. są tacy sami jak wszyscy. Hipokryzja i oszustwo.

0

@reakwon dopiero co rok czy nieco ponad zmienialem router, obecnie ten model u mnie śmiga:
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/routery/router-d-link-dir-2150-ee-ac2100
I do tej pory nie narzekalem tylko to jedno miejsce w sypialni za ścianą i szafą widać jakieś słabsze ma pokrycie. Też jak na telefonie sprawdzałem w jakiś aplikacjach do wifi to tam mi nieco spada zasięg i sporo sieci sąsiadów się nakłada...

0

@Dari0G mam taki stary:
https://www.euro.com.pl/routery/tp-link-tl-wr841n.bhtml?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwwr6wBhBcEiwAfMEQs97T1_TBvttAYE-2O6yDavWSvlH9r3Ys7fe5ayfBxl_PJXglhlBIchoCSvcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Nada się do tego czy nie ma jakiś opcji by bez kabla ethernet łapał sygnał wifi z mojego głównego routera i przekazywał dalej za pomocą swojej anteny? Co prawda tylko pasmo 2.4 Ghz, ale chyba projektor na niej właśnie działa. Główny router robi dwa pasma naraz 2.4 i 5GHz.

0

@Dari0G w projektorze nie ma takich opcji by sobie wybierać sygnał konkretnego routera (a przynajmniej ja nie ogarniam czegoś takiego). Jednie standardowe wifi które mogę połączyć z dostępnymi w zasięgu sieciami. Właśnie te wzmacniacze sygnał jak np
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/wzmacniacze-wi-fi/wzmacniacz-sieci-d-link-dap-1620?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwwr6wBhBcEiwAfMEQs2XVNYGTDtMUkfywXLemygj1hZEFH-An8I09jIRocnsJuqdJ89ekDRoCsdcQAvD_BwE
Nie działają na podobnej zasadzie jak piszesz tyle że nie jest konieczne (choć i taka możliwość jest) podłączanie ich do sieci kablem ethernet?

Myślałem żeby właśnie taki wzmacniać sygnalu podłączc mniej więcej w miejscu gdzie wcześniej stał projektor i sygnał był ok i wtedy niby on (wzmacniacz) ten sygnał łapie i przekazuje dalej przez swoją antenę, w ten sposób myslame że ominę przeszkodę w postaci tej ściany i szafy.

1

@pikass14 zenwire e520h
https://zenwire.eu/pl/p/Projektor-Rzutnik-Full-HD-4K-9000lm-300ansi-20001-WiFi-2.45-GHz-Android-9-Bluetooth-5.0-HDMI-USB-Zenwire-e520h/304

Nie jest to najwyższa półka ale to miał być tylko do sypialni by seriale na Netflixach, HBO itd pooglądać i właśnie jakiś meczyk odpalić.

0

Wzmacniacze sygnału wifi, ktoś coś?
Zamontowałem zakupiony projektor w sypialni w docelowym miejscu i okazało się że strasznie mi wifi teraz na nim rwie. Wcześniej stał przez chwilę na komodzie w drugiej części pokoju (jakieś 2m dalej) i nie było problemu z internetem. Specjalnie dziś wierciłem i wieszałem półkę pod niego, a teraz jest problem. Najśmieszniejsze że router jest w linii prostej od projektora jakieś 3m, tyle że dzieli je gruba betonowa ściana i szafa przesuwna (z lustrami).
Stąd pytanie czy ktoś z was używa i może coś powiedzieć o tych wzmacniaczach sieci wifi podłączanych do gniazdka elektrycznego. Nie bardzo mam możliwość puszczenia kabla ethernet od routera z salonu do sypialni. Więc chciałem sprawdzić takie rozwiązanie.

Już się nastawiłem na mecz LM z PSG na 100 calowym ekranie leżąc wygodnie w sypialni a jak tak ma mi zrywać internet co chwila to to nie ma sensu. Co prawda mogę jeszcze laptopa podpiąć do projektora po kablu HDMI ale to prowizoryczne rozwiązanie, a ja bym wolał tak na stałe korzystać z projektora przez wifi i system android na nim zainstalowany (jak w niektórych Smart TV). Z tą myślą go zakupiłem.

0

@Lanosss Jam ze Szczecina, więc nie jest ;)

0

@Kgorecki2500 DLatego mówię że trzeba też dobrej woli drugiej strony, ale znając ich podejście to wydalenie ich ambasadora w tym momencie zakończyło by całkowicie nasze starania by wyjaśnić tą tragedię. Bo chyba nie wyobrażasz sobie że wydalamy ich człowieka a potem rozmawiamy o śledztwie...?
Dlatego dyplomacji nie mozna opierać na emocjach, tylko na rozsądku i rozwadze. Szkoda że Izrael tego nie ogarnia...

16

@Pedri16Future w takim razie niech będą dwa remisy i awans Barcy po karnych. Niech swoję serię utrzymają, taki jestem dla nich łaskawy.

2

@MesQueUnClub_87 Polska-Rosja*, ale by się działo wokół tego meczu....

*tak wiem Rosja nie gra na Euro.

5

@VamosRakieta są też tam duże tylko specjalnie nazwę zmieniają na cukinie żeby zmylić, ale to własnie te dryblasy.

1

@Popitek12 Hiszpania-Polska, a na Copa Brazylia-Argentyna i wysokie zwycięstwo Canarinhios.

0

@Azi rację????

"a więc sprawa załatwiona!"

ale że co? Przecież było że domagamy się śledztwa i to w oparciu o przepisy karne a nie jakieś tam dyscyplinarki urzędnicze. Do tego mamy być stroną w tej sprawie, oraz pełna dostępność do wszelkich informacji. Do tego odszkodowanie dla rodzin ofiar (ofiary w przypadku obywatela Polski).

Także co to za spłycenie tej sprawy do jakiś przeprosin i pisanie bzdur że MSZ uznaje sprawę za zakończoną?


Jest oficjalna nota protestacyjna gdzie domagamy się ww. rzeczy. I właśnie dzięki taki postępowaniom możemy coś w tej sprawie zadziałać, albo przynajmniej spróbować (bo do tego musi być niestety wola drugiej strony). A jeśli miało by być tak jak chciał @Kgorecki2500 czyli wydalenie ambasadora Izreala z naszego kraju, co oznaczałoby zerwanie aktualnie stosunków dyplomotaycznych z Izrealem i już nic w tej sprawie Polska by zrobić nie mogła.

1

@Safrani Brazylia wygrywa? Biorę w ciemno.

0

@Lanosss jeszcze PSG, ManC, Realu, Legii, Lecha...

2

@blakkudium i oby na tym koniec. Niech to zniknie z naszego rynku jak zapowiadają i będzie lepiej.

0

@Sulimo ale co Tobie znów nie pasuje? Nie chcesz, nie oglądaj. Ktoś kto lubi tę serię z chęcią obejrzy kolejną część nawet jak będzie (a na pewno będzie) słabsza.
Naprawdę nie kumam takiego czepiania się, że coś kręcą.
Ja sobie pewnie w wolnej chwili obejrzę bez żadnych oczekiwań, po prostu jako film akcji/rozrywkowy.
To tak jak ze Shrekiem, Pierwsza część świetna, świeża, nowa, a każda kolejna coraz słabsza. Ale czy to znaczy że źle że je nakręcili, no nie nawet na tych słabszych mozna było się pośmiać.
A jak wyjdzie kicha to po prostu będzie to hejtowane w internetach i tyle.
Ale jakieś marudzenie że kręcą kolejne części czegoś jest dla mnie niezrozumiałe. Zawsze przecież lepiej mieć wybór czy to obejrzeć czy nie.


Równie dobrze mogli nie ruszać gwiezdnych wojen po tej starej trylogii...

1

@Sulimo "Po cholere to było ruszac w ogóle?"
Gdyby filmowi twórcy mieli takie podejście to by nam mnóstwo fajnych filmów przepadło.

0

@ObiwanKenobi to by taka filia zamiejscowa była.

15

@MOLESTA Ja w ogóle bym przeniósł stolicę z Warszawy np do Szczecina. W sumie same plusy, dalej od wschodniego agresora, a bliżej kochanych Niemiec.

1

@Popitek12 zdecydowanie TAK.

1

@maroon Czyli to określenie znaczy coś w stylu "odejdź/spadaj głupku"?

bobo25 = głupek25?
W sumie by się zgadzało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?