Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/przewodnicz%C4%85cy-krrit-ukara%C5%82-likwidatora-tvp-uporczywe-odmowy-wype%C5%82nienia-obowi%C4%85zk%C3%B3w/ar-BB1kvzal?ocid=msedgntp&pc=HCTS&cvid=74aa3886f6014da8871c5fefe6e3d411&ei=8
Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji nałozył karę pieniężną na likwidatora TVP, którego uznaje ZA NIELEGALNEGO za niewypełnianie obowiązków przewidzianych w ustawie o radiofonii i telewizji wobec nadawcy telewizyjnego.
Czego nie rozumiecie...
0
@Hellrider Moja ulubiona postać z Władycy Pierścieni jest kibicem Realu???!?!?!
Zepsułeś mi wtorek.
1
@leszeq ja bym wykluczył wszystkich, większa szansa dla nas ;)
0
@JimMorrisonFCB podziwiam, ja mam jedną, aktualnie 7 latkę i już z półtora roku temu wymiękłem, nie miałem już siły i dałem jej tablet...
2
@MOLESTA Girona tym bardziej na majstra!
0
@tristan87 a ja nie ufam żadnemu i jak i pozostałym politykom z każdej partii.
Wszyscy to hipokryci i oszuści.
0
@TR3YWAY piekło "męszczyzn"
0
@TR3YWAY dziura w ziemi 90x90 cm i od razu basen...
0
@Polaco9 ja tam cole jeszcze twixem zagryzam.
Z życia trzeba korzystać.
Cukier w normie, pozdrawiam.
2
@caadye tylko uważaj żebyś kupił bilet na dobry mecz:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14248243#comment-14248243
...
2
@Polaco9 woda to świństwo bez smaku.
1
@Kgorecki2500 jesli pytasz poważnie, ja nie mam przeciwskazań. Lepszy dom z kochającym dwojgiem tautusiów/mam niż dom dziecka.
17
@Maviux jak można kupić bilety nie na ten mecz co chcesz?????????????
0
@RomanHoffer Kevin sam w domu.
1
@Kengo ty jeden z tych co każdy dowcip musi wytłumaczyć?
;)
0
@norbi77 "Nie odkryję przed wami Mbappé. Znacie moje zdanie na jego temat. To numer 1 na świecie. Będzie strzelać po 50 goli i zaliczać 25 asyst na sezon z każdym trenerem i w każdej drużynie. Niestety nie będzie go z nami w najbliższej przyszłości i to normalne, że będziemy musieli testować innych jego kolegów"
Lucho po meczu z RSSS.
To chyba jest dość jasny przekaz...
Oficjalne stanowisko klubu i samego zawodnika ma być ogłoszone po zakończeniu występów PSG w lidze mistrzów, a więc po meczu w Barcelonie ;))))
0
@VegetaPolska "pensja na poziomie Viniciusa i Bellinghama ale premia za podpis 100 mln "
to dalej tylko jakieś nie potwierdzone info pismaków. Jedno jest pewne, że nie przedłuży kontraktu i odchodzi z PSG. Czy to będzie Real czy jakiś klub z Anglii nie wiadomo, choć wydaje się że Madryt najbardziej prawdopodobny. Ale co do kwot to bym nie wierzył, że gość nie dostanie najlepszego kontraktu, to się wydaje oczywiste że przebije Viniciusa i Bellinghama. Wszak przychodzi jako chyba aktualnie najleszy piłkarz świata.
0
@norbi77 To Lucho kłamał na konferencjach o tym że Mbappe po sezonie odchodzi????
5
@norbi77 ale ze odchodzi to jest pewne, mówił o tym dyrektor PSG, mówił przecież sam Lucho na konferencjach prasowych, z tego względu przecież też go zdejmuje ostatnio wcześniej.
Kwestia tego gdzie idzie (chyba jednak będzie to Real) i ile będzie kosić hajsu, tego nie wiadomo.
0
@AFA ale ta moja kochana Brazylia nazwiskami zjechała w dół w ostatnich latach. Kiedyś to można było z 11tki Brazylii zrobić z pół składu najlepszej 11tki świata, a teraz jak patrzę na tę pomoc i obronę to jest po prosu kiepściutko...
1
@michal26 spoko, zdarza się najlepszym ;)
0
@JohnnySilverhand nie twierdzę że to był joga bonito, ale ty napisałeś że graliśmy obrzydliwie...
0
@JohnnySilverhand zacytuje Ciebie z wczoraj:
"ty trollujesz czy tak poważnie? "
0
@AFA i dalej dla mnie to jest głupotą.
2
"Co za zwrot akcji! Finałowy baraż o EURO jednak odbędzie się w Polsce"
https://sport.fakt.pl/pilka-nozna/polska-gospodarzem-finalowego-barazu-o-euro-mecz-odbedzie-sie-we-wroclawiu/3kdshk5
...
3
@Emhyr hot dog i mała cola - 40 dychy i jeszcze napis "w zestawie taniej"... xd
2
@esem91 I żeby po meczu polscy dziennikarze na konferencji z wielką satysfakcją wypomnieli mu te słowa. Czego Tobie, sobie i nam wszystkim serdecznie życzę.
0
@Matan_Zajcev ale on o tych całych obłożeniach na przedsiębiorców w taki sposób mówi/pisze już przecież od dawna. To nie jest nic nowego u niego.
0
@T^L mi bardziej chodzi o to że na meczu AM z Barcą kibice skandują przyśpiewki o innej drużynie, ktora tam nie gra i na stadionie nie ma ich kibiców.
To jest bez sensu jak dla mnie.
0
@blaugrana900 niestety, płacić trzeba.