Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Już nie pierwszy raz. O co w ogóle chodzi z tym "Que Mira Bobo"?
@zodiak_10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN no musi, szkoda że nie jest za darmo.
0
@Commando prywatni inwestorzy? I będziemy bulić wszyscy dodatkowo jak na płatnych autostradach wybudowanych wspólnie z inwestorami. Fajnie.
Nie krytykuje cpk jako samego, zwracam tylko uwagę na koszty dla i tak mocno napiętego w ostatnich latach budżetu.
2
@Monegros wierzyć politykowi??? Żartujesz.
0
@notte_amante nie, po prostu kosztuje bardzo dużo jak na polskie inwestycje. Tylko to stwierdzam. Nie odpowiadaj sobie historii.
0
@July_6_BcN poza kosztem budowy....
2
@koksik2700 ja kiedyś kupowałem praktycznie co miesiąc i tak że 4 lata lub więcej ciągnąłem. Nawet nie dla samych gier bo te były różne, raz coś konkretnego raz jakieś badziew, ale lubiłem czytać samo czasopismo plus ten zapach ;)
Ale to wszystko było gdzieś na przełomie wieków...
0
@Rhaan ja o jednym ty o drugim. Ty mieszasz całkiem inny temat i mówisz że nie znam tematu...
Kwestia zakazu wyjazdów kibiców na finał jest wynikiem TYLKO I WYLACZNIE kary która Wisła dostała w zeszłym sezonie. Tylko i wyłącznie. To że z jakiś innych względów kluby w rozgrywkach ligowych nie chcą przyjmować kibiców gości ze względu bezpieczeństwa jest inną sprawą. Tutaj był temat o FINALE pucharu Polski i dlaczego kibice Wisły mogą nie obejrzeć tego meczu na żywo. Przyczyną tego jest nałożona kara na Wiśle a nie jakieś wymyślone animozje.
To ty mylisz problemy.
Nawet większościowy udziałowiec spółki akcyjnej odpowiada karnie za jawne działanie na szkodę spółki a tym samym pozostałych akcjonariuszy.
To jest kwestia prawna.
2
@JimMorrisonFCB a ja nie. to już dawno przestał być TEN paprykarz...
TAMTEN paprykarz to za dzieciaka łyżeczkami z puszki wyjadałem a to co jest teraz to nie wiem co to...
1
@Antimadridista_WR a jakżeby inaczej... Normalnie jak politycy...
1
@Antimadridista_WR taaa meczową...
To jakaś pamiątkowa ma być...
Pewnie jakaś szmatka jak tutaj czasami były przez redakcję wciskane.....
3
@HighestInTheRoom swoi, i to jeszcze chyba tylko/lub pierwszeństwo karnetowicze. 10 tys. takich "pakietów" ma być.
Osobno (dla "innych") to chyba sam PZPN będzie sprzedawał.
0
Pogoń dziś rozpoczyna sprzedaż biletów na finał PP. Bilet w pakiecie z koszulką i szalikiem 200 zł. Nie ma możliwości zakupu samego biletu...
15
@Antimadridista_WR "zalali się pianą"
Chyba bardziej zalali się salwą śmiechu...
5
@Ojciec5tkidzieci z jednej strony ogromnej ale z drugiej to były dość wąskie dziedziny bo z tego co pamiętam to tam były odcinki o określonej tematyce.
Ale przyznaje rację że bardzo szczegółową wiedze trzeba tam było mieć z tej danej dziedziny.
20
@NeroTFP1 "@Criss18Barca Bardzo mi przykro, że nie zrozumiałeś."
aż ciśnie się na usta by powiedzieć typowy wyborca Konfederacji, ale nie powiem tego głośno...
0
@Rhaan czyli jednak nie ma to żadnego związku z jakimś kibicem i kibolami Legii...
Mecz w Krakowie na ich stadionie nie wchodzi w ogóle w grę. To jeszcze większy skandal niż brak kibiców na Narodowym. To zbyt duży hendicap dla jednej z drużyn gdzie mecz ma sie zgodnie z regulaminem odbyć na stadionie neutralnym.
Skończy się pewnie na zawieszeniu kary na ten mecz, choć mi osobiście nie podoba się forma szantażu jaki stosuje prezes Wisły.
Poza tym gdyby Pzpn utrzymał swoją decyzję w mocy i prezes Wisły podjął decyzję o nie pojechaniu piłkarzy na mecz to z automatu powinien zostać zdymisjonowany/odwołany ze względu na jawne działanie na szkodę klubu/spółki.
Podkreślam raz jeszcze jestem za zawieszeniem kary na ten jeden mecz ale równiez nie podoba mi się takie szantażowanie ze strony władz Wisły.
1
@kosiarz92 Radek bedzie sprzedawał tego liścia odklejonemu ambasadorowi "najlepszego pańswa świata"*
*Izraela, i ten wpis to sarkazm/ironia.
0
@damianex10 Wszystko zależy jak jest zrobiony, jak dopasowano głosy itd. Jak wyżej kolega pisał np dubbing w Harrym Potterze wyszedł bardzo dobrze. W animacjach to już w ogóle polski duubing robi genialną robotę. Ale często w filmach fabularnych po prostu to coś nie zgrywa się i sta taka opinia że duubing tylko do animacji.
Jak jest dobrze i profesjonalnie zrobiony to mi absoltnie nie przeszkadza.
0
@TR3YWAY nie, z liścia dostanie.
1
@barcelonaLM Zgadzam się. Nawet jako kibic Pogoni jestem za tym by kibice Wisły mogli być na finale. Aczkolwiek nie podoba mi się forma szantażu którą stosuje prezes Wisły, że bez kibiców oni nie przyjadą i oddadzą mecz walkowerem.
5
@kanver_ Balonik...
1
@Rhaan No nie, kwestia zakazu ich wyjazdu związana jest poprostu z karą zakazu stadionowego, który w PK do tej pory Wisła nie zrealizowała bo grała cały czas u siebie.
To że Prezes Wisły rozmawiał z Kuleszą to znaczy że tylko rozmawiał ale żadne decyzje formalnie nie zapadły, więc teraz Wisła chce wywrzec presje na PZPNie. Sytuacja którą podałeś z jakimś zamachem na kibica i stosunkiem kiboli Legii nie ma tutaj z tym nic wspólnego.
Chodzi tylko i wyłącznie o kwestie wyegzekwowania nałożonej kary lub jej "amnestii" jak kiedyś zrobili dla Lechii.
"Jeśli kibice Wisły nie będą mogli wejść na narodowy to albo mecz powinien odbyć się w Krakowie..."
A do takiego wniosku to jakim cudem doszedłeś???? Już widze jak Pogoń się zgadza na taki hendicap dla jednej strony. Nie ma takiej opcji.
Gdyby mecz miał odbyć się w Krakowie na ich stadionie to byłby większy skandal niż wyegzekwowanie nałożonej na Wisłę kary i nie pozwolenie na wyjazd ich kibiców na Narodowy.
0
@Rhaan "Nie, nie chodzi o żaden zakaz stadionowy na wyjazdy bo mecz na neutralnym terenie to nie jest wyjazd. "
Tak, właśnie chodzi o zakaz wyjazdu kibiców Wisły. Mecz na neutralnym stadionie też jest wyjazdem kibiców.
"...Tego samego nie mogą powiedzieć kibice Wisły Kraków, na których ciąży w pucharach wyjazdowy zakaz stadionowy.
Kara na dwa mecze została nałożona na Wisłę Kraków w poprzednim sezonie. Klub ze stolicy Małopolski jeszcze jej nie wykonał, a więc teoretycznie kibice Wisły Kraków nie powinni przyjeżdżać do Warszawy."
https://wszczecinie.pl/wisla-krakow-odda-final-z-pogonia-walkowerem-tak-grozi-prezes-bialej-gwiazdy/47500
i inne:
https://polskieradio24.pl/artykul/3359388,puchar-polski-skandal-zamiast-finalu-prezes-wisly-krakow-grozi-walkowerem
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2024-04-04/wisla-awansowala-do-finalu-a-krolewski-grozi-bojkotem-stawia-jasny-warunek/
https://www.sport.pl/pilka/7,65045,30855305,dramat-wisly-krakow-kibice-nie-wejda-na-narodowy-jest-odpowiedz.html
Wszędzie masz to podane. Kwestia tylko czy PZPN się ugnie bo już x lat temu zrobili taki precedens dla Lechii chyba i ich kibice pomimo zakazu wyjazdu mogli przyjechać na finał PP.
1
@AFA 5 piąte 15 znaków
0
@Borneo wg rozumowania powyższych jegomości w tym momencie UE nie może zajmować się innymi sprawami jak choćby te związane z ograniczeniem CO2...
Po prostu spłycili strasznie temat do tego że UE zajmuje się elektrykami gdy tam giną ludzie....
3
@mrboom "Ciekaw jestem, czy się szantaż uda."
A mi się właśnie taka forma szantażu bardzo nie podoba. Po czymś takim wydałbym na miejscu PZPN jakieś oświadczenie, że nie będzie żadnych ustępstw w karaniu kiboli zwłaszcza pod formą takiego szantażu. Plus jakieś rozszerzenie oświadczenia, że związek był gotów do rozmów w tej sprawie, ale stanowcze działanie władz Wisły Kraków, stanowiące znamiona szantażu nie pozwalją na konstruktywny dialog i wszelkie decyzje sankcyjne zostają podtrzymane.
Jesli po tym Wisła (jej przedstawiciele) by zmienili podejście to bym rozważył tą kwestię ponownie i być moze w jakimś ograniczonym zakreesie pozwolił na wyjazd kibiców.
Poza tym nie wierzę że te słowa ten człowiek mówi na poważnie. Jeśli rzeczywiście PZPN podtrzymał by ten zakaz nie puszczenie drużyny na ten mecz byłoby po prostu jawnym działaniem na szkodę klubu/spółki.
0
@sokot dziękuje za jakże merytoryczną dyskusję...
"przestan juz się pogrążać"
jakże bawią mnie takie teksty gdy brak argumentów...
0
@sokot " Teraz ważniejsze jest abyś jeździł elektrykiem."
Ale kto powiedział że ważniejsze?? W sensie czego człowieku oczekujesz? Ze UE porzuci teraz wszytskie plany które ralizuje od lat kilku czy kilkunastu?? Mają teraz przestać mówić o elektrykach, CO2 itd. Bo gdzieś na świecie wydarzyła się tragedia?
No ludzie, wyście się wczoraj urodzili że nie wiecie jak świat funkcjonuje???