1

@Sulimo kolejny maruda...

3

@Emhyr zdecydowanie Rivaldo, nie ma innej opcji.

2

@Rust_Cohle jak oni nie będą razem to ja nie wierzę w miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TR3YWAY ;)))

1

@MesQueUnClub96 Adam Sandler

1

@maroon tylko wiesz że nie możesz za mocno się cieszyć...

0

@tomcias10 "Ja bym nie zniósł tego, że ktoś próbuje mi coś zabrać/zrobić coś moim bliskim."

No właśnie żeby "ten ktoś" nie zrobił czegoś moim bliskim zabieram rodzinę i wyjeżdżam jak najdalej na zachód, może być nawet Portugalia.
A że ktoś próbowałby mi zabrać "coś" to nie ma dla mnie znaczenia w obliczu zapewnienia bezpieczeństwa mojej rodziny.
To tak jakbym miał zostać z rodziną i narażać ją na niebezpieczeństwo bo mam tu mieszkanie własnościowe... Bez jaj, trzeba mieć w życiu priorytety. Życie ludzkie, zwłaszcza najbliższych nie ma ceny. Oddałbym wszystkie swoje rzeczy żeby zapewnić im bezpieczeństwo.

2

@speed1 "nie dotyczy to mnie, ale patrząc obiektywnie to dlaczego z jednej strony wymusza się na katolikach tak duże zmiany i to Oni maja się dopasować do panujących reguł, podczas gdy środowiska LGBT mają wręcz odwrotnie i wymuszają zmiany prawa pod siebie "

Nie rozumiem coś Ty tu wymyślił.
Przecież prawa dla środowiska LGBT nie uderzają w katolików, jeśli przeforsują swoje postulaty to katolik tego nie odczuje. W sensie nic dla heteroseksualnego katolika się nie zmieni. Dalej będzie współżył dopiero po ślubie ze swoją żoną. Dalej będzie wychowywał dziecko w swojej wierze. Przecież prawa dla społeczności LGBT go nie dotyczą co zatem się na katolikach wymusza? Do jakich reguł muszą się dopasować katolicy?

1

@Kengo tylko żeby się nie pomylić bo jedna literówka i wydzie nam:
https://www.transfermarkt.pl/neco-williams/profil/spieler/503680
A wczoraj w meczu z Polakami szału nie zrobił.

1

@Arden ale ciacho

7

@Trojanek23 Niech się cieszą jak chcą.
A mentalność sporej części Polaków jest straszna.
Naprawdę pod tym kątem to jesteśmy narodem maruderów, wiecznie niezadowolonych, nawet w przy sukcesie szukacie dziury w całym, żeby tylko umniejszyć. Straszne to jest. Smutne życie trzeba mieć jeśli ma się takie podejście do wszystkiego.

0

@Mixtape czytałem że mają czkawkę.

53

@Mow_mi_Douglas a pier... już nawet z wygrania meczu i awansu na wielki turniej nie można się cieszyć...

0

@qbuteq nura dał i tyle.

0

@P33ck ale o co wam chodzi z tym pompowaniem balonika czy przez to piłkarze inaczej grają na boisku, krzywo biegają czy co?
Presja wielkiego turnieju jak była tak jest i tyle. Ten mityczny balonik nic nie zmienia w tej kwestii.

1

@Rust_Cohle okej, to pozdrów go również ode mnie i życz mu zdrowia i sukcesów.
Trzymaj się ciepło.

2

Ale co wczoraj Yamal nura dał przy karnym to jego... Nawet Neymar czy CR by się nie powstydzili...
Świetny piłkarz się z niego zapowiada (nawet już jest) ale niech nie idzie tą drogą.

2

@jacobFCB czy ja wiem, szału nie ma.

0

@TheNekro94 mi nie. Ale ja kibic Brazyli, poza Polską oczywiście.

3

Tylko drużyna narodowa może dać takie emocje. Pięknie. Pięknie. Polska na Euro!!! Jedziemy, będziemy walczyć!.
Brawo chłopaki, brawo. Była walka, było zaangażowanie, było serducho.
Dziękujemy

0

@Faro właśnie, nikt nie miał strzelby????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MOLESTA wszyscy za dużo, zresztą Ci z czołówki też za dużo. Poparcie polityków (zaufanie) powinno mieć maks 12% ;)))

0

@Zoker Widać jesteśmy dla Walii kims takim jak Słowenia dla nas w siatkę...
I oby to się dziś utrzymało. Niech nawet będzie 0:1 po murowaniu przez 80 minut ale po prostu niech to nasi wygrają.

0

@MOLESTA a gdzie Pan Mentzen czy Pan Bosak albo ktoś z Lewicy?
Jak w tym kraju ma być dobrze jak w czołówce nie ma takich "znakomitości"...

7

@marcin62 Mój bohater!
Team mięso.

0

@Transu96 nie prawda to Voldemorth go skusił.

1

@bari_94 "Powołał Wszolka żeby odesłać go na trybuny"
A to chyba związane jest z tym że Frankowski będzie mógł zagrać. Po meczu z Estonią wypadł Cash i nie wiadomo co z Frankowskim, więc powołał Wszołka bo ten na prawym wahadle może grać (tak w Legii już grywał). Teraz przed meczem okazuje się że uraz Frankowskiego nie jest poważny więc Wszołek nie musi być włączony do 23 osobowej kadry.
To się wydaje normalne i logiczne, nie szukaj dziury w całym.

0

@QQL5 chyba nie taki ch.. skoro napisałeś go z wielkiej litery ;)

7

@QQL5 a to ty pod namiotem śpisz?

0

@Transu96 on zdradził drużynę pierścienia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?