1

@joloskyy " bo jak mnie obrażasz zupełnie bez powodu"

????
Gdzie ja Cię obraziłem? Jak w zdaniu:
"Jak ty jesteś lekarzem i sobie z tym nie radzisz i nie umiesz zorganizować sobie pracy to nie w systemie jest błąd..."
widzisz jakąś obrazę a nie zwrócenie uwagi na to że sobie z czymś nie radzisz to ja nie mam pytań...

A jeszcze chwilę wcześniej wypominałeś mi że nie potrafię prowadzić normalnej dyskusji.... znów hipokryzja??

1

@joloskyy "nie wiem po co taki personalny wjazd na mnie, pewnie dlatego że nie umiesz kontrolować emocji i prowadzić zwykłej rozmowy, ale trudno."

fajna hipokryzja... zarzucasz mi personalny wjazd a w kolejnym wersie robisz to samo w drugą stronę...
kogoś emocje ponoszą chyba....

Dobra ale merytorycznie:
"spisanie wywiadu medycznego co zajmie nam więcej niż minutę."
A jak sobie wyobrażasz niezrobienie tego albo zdysponowanie tego na sekretarkę?
przecież lekarz spisuje wywiad medyczny na bieżąco podczas rozmowy z pacjentem, przynajmniej tak moja robi, pyta się np o gorączkę i od razu moją odpowiedź zapisuje w systemie. Zresztą to chyba konieczne by mieć pełne dane na temat pacjenta choćby na kolejne wizyty, zwłaszcza przy jakiś przewlekłych chorobach. Nie mam pojęcia jak miała by to wypełniać sekretarka.

"6 recept podczas wizyty"
zwykle wypisuje się leki na jednej recepcie, choć pewnie czasem trzeba rozdzielić bo niektóre leki można dłużej wybrać z apteki.

Ale w ogóle jakieś kombo podałeś tutaj:
6 recept, L4, wniosek do sanatorium, skierowanie do specjalisty, skierowanie na badania laboratoryjne, diagnostykę obrazową i to na jednej wizycie???

Normalnie full serwis i to pewnie na każdej wizycie...

0

@joloskyy Ja piszę z tego co wiem jak to wygląda w rodzinie lekarzy. Jak ty jesteś lekarzem i sobie z tym nie radzisz i nie umiesz zorganizować sobie pracy to nie w systemie jest błąd...

edit. bez jaj. Moja lekarka wypisuje receptę w minutę może, tak samo L4....
wniosek do sanatorium to nie wiem, bo jeszcze trochę czasu do tego mam..
Ale takich wniosków przecież nie wypisuje się co wizytę.

0

@joloskyy "W 1/10 czasu pracy pracuję z pacjentem."
Totalna bzdura.
Jeśli już to jest mniej więcej 70 do 30 w stosunku pacjent - robota papierkowa.
Akurat w rodzinie mam dwóch lekarzy rodzinnych i nie masz bladego pojęcia ile czasu oni poświęcają na pacjenta w tygodniu. Oni 4 dni siedzą w przychodni praktycznie od rana do wieczora, mając non stop pacjentów co 15 minut poumawianych, a w międzyczasie teleporady jeszcze. W inne dni mają wizyty domowe i właśnie uzupełnianie dokumentacji. wypisanie recepty na komputerze w tym systemie elektronicznym czy też L4 trwa dosłownie chwilę i jest robione na bieżąco podczas wizyty pacjenta.

Oczywiście to jest pod kątem lekarza POZ. Trochę inaczej mają pewnie jacyś specjaliści w szpitalach na przykład. Ale tam przecież np odpisu do wyjścia ze szpitala nie napisze sekretearka. Muszą to być lekarze.

0

@mekston piszemy i ideale, więc jakby był zawodnik o wzroście np 1,9 m i miał tak samo silne odbicie i ważył tyle samo co zawodnicy o wzroście 1,7-1,8. to by chyba miał jednak lepiej w powietrzu (Hanavalld miał chyba 1,84).
Ale jak wskazałem ideałów nie ma.

0

@mekston dlatego napisałem że "Nie ma zatem ideału wśród skoczków."
Bo napisałem że przy tym wzroście musiałby być też silne nogi, żeby mieć mocne wybicie.

0

@MesQueUnClub96 foliarz

;)))) z przymrużeniem oka proszę traktować tą odpowiedź.

0

@Luciano99 bo to jest powiązane z waga, im wyższy wzrost tym waga automatycznie musi być większa. Na dużych skoczniach, a przede wszystkim na mamutach liczy się powierzchnia noszenia, więc wyższy wzrost pomaga. Kwestia żeby znów wagowo nie było za dużo, więc wysoki anorektyk jest jak najbardziej pożądany plus silne nogi. Nie ma zatem ideału wśród skoczków.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Więdłocha czy jak jej tam.

3

@FCB_dimiC wzrost jak najwyższy, waga jak najmniejsza. Najlepiej być wysokim anorektykiem.

0

@Rastafarnianin nie ma sprawy, zaraz wpadnę, rzuć tylko adresem.

1

@Polaco9 kiedyś podobnie się telegramy pisało...

0

@ProMILs Przecież ta idotyczna akcja była powszechnie komentowana w prasie międzynarodowej gdzie była jednoznacznie krytykowana, jedni ze względu na podłoże antysemickie, drudzy za samą głupotę tej akcji.. a jeszcze iinni za obie te rzeczy naraz.
A że zaimponowało to jakimś randomowym idiotom z tweetera to już inna sprawa... ale żeby pisać takie bzdury: "Na całym świecie SAME wyrazy po parcia" trzeba być naprawdę odklejonym i zapatrzonym maniakiem Konfederacji...

edit, i jeszcze ta odpowiedź: "jajco"... ehhh

1

@ProMILs "Wystarczy popatrzeć na akcje z gaśnicą. Na całym świecie same wyrazy po parcia..."

że co????

0

@Popitek12 Smoleńsk i koniec dyskusji.

0

@LukaszFan to dalej jest bez sensu, nie chce mi się po raz kolejny tego wyjaśniać. W skrócie to miałoby sens gdyby to były ostatnie akcje w meczu. W każdym innym przypadku takie zmienne powodują zmiany nastawienia drużyn w meczu i teoretycznie wszystko może się potoczyć inaczej. Dlatego takie coś nie ma żadnego sensu.

1

@Kamiloza91 a później robimy remis z jakąś Almeria albo innym Getafe...
I tak to się kręci w tym sezonie.

1

@Visca_barca po raz kolejny to jest kompletnie pozbawione jakiegokolwiek sensu.

0

@Coutinho007 akurat machanie łapami to chyba domena całej Hiszpanii, Sam Xavi jest tego najlepszym przykładem

0

@Sinirsey to źle coś szukałeś, musisz wejść w zakładkę tv na żywo i potem sport, a nie ten sport co jest na głównej bo tam są różne retransmisje.

2

@Sinirsey na stronie głównej - najbliższe wydarzenia sportowe i masz jako 3 Barce lub wchodzisz zakładkę tv na żywo, potem kategoria Sport i masz mecze Barcy.
A.platforma jest genialna. Najlepsza z dostępnych związanych ze sportem u nas. @CyPeK

1

@Rl9k1nG u mnie już ponad 14 lat bez alkoholu. Jak przestałem to całkowicie i jestem z tego bardzo zadowolony.

2

@cules100pro to było odnośnie fanów ManU, tutaj to jest bez sensu.

0

@mrboom no, tak samo jak kibicem legii tylko w ten jeden dzień gdy gra w europejskich pucharach ;)

3

@kondziu88 chodzi o historyczną konotację słowa małpa względem osób czarnoskórych.

0

@misterio Tak bo w każdym meczu nie będziemy oddawać celnych strzałów....
Walia wg bukmacherów też byla na papierze lepszą drużyną niż my.
Kiedy nauczycie się że to jest sport i nie zawsze faworyt wygrywa...

0

@misterio tak pomylił się, bo twierdził że Walia jest lepszą drużyną i na pewno awansują. A w meczu tego kompletnie nie było widać, ba w końcówce dogrywki to nam nawet bardziej zależało na strzeleniu gola niż Walijczykom.

Ale co wyście się przypier... do tych celnych strzałów to wasze...
Mieliśmy większe posiadanie piłki, oddaliśmy więcej strzałów ogólnie, mieliśmy 2x więcej rzutów rożnych, ale wy "ale celny strzał"...
Brawo Wy!

0

@VegetaPolska w podobnym tonie mówili Walijczycy, w tym ich trener, przed meczem z Polską...

6

@NeroTFP1 i to jest idealne rozwiązanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?