0

@4drian0 ale wiedźmin w przeciwieństwie do 3 pozostałych tytułów był na podstawie literatury (wiem, że luźna adaptacja) a nie gry...
Fakt że kiepski serial ale tutaj on nie pasuje do tego zestawienia.

0

@Mow_mi_Douglas Ale Mbappe to po swojej lewej stronie w większości biegał, więc po stronie Kounde i Araujo u nas. Naciagnales to strasznie.

4

@Popitek12 ja już mam, więc mogą nawet utrudnić.

0

@Worny fajnie się taki obrazki ogląda, a potem do człowieka dochodzi że to taki sam klub jak PSG....
ahh te szejki ze swoją brudną kasą...

0

@Popitek12 znowu mam się powatarzać? wszyscy są beee.
TeamBrazil only!

3

@Bulbulator Zgadzam się że Raphinia miał trudniej, ale to jego uderzenie było bardziej szczęśliwe aniżeli dobre piłkarsko, w sensie źle trafił w piłkę (na szczęscie w sumie).
Valverde miał łatwiej bo piłka leciała z boku a nie zza pleców ale za to jak się złożył i przymierzył to jego bramka dla mnie ładniejsza.

0

@FcPortoFan1999 to kit a nie hit. Hit jest dziś wieczorem.

0

@JohnnySilverhand ehh dzieciaku... Bardziej o Mbappe mi chodziło.
80 dni w serwisie, ale pewnie Barcelonie kibicujesz od dawna i czytasz to forum również od lat a dopiero niedawno postanowiłeś się zarejestrować....
Skąd my to znamy...
Dobra, bez sensu to jest.

0

@joloskyy Gdyby nie ostatnie zdanie to pomyślałbym że piszesz o Neymarze.

1

@Popitek12 wszystkich nie lubię.
TeamBrazil!

0

@JohnnySilverhand to w takim razie nie rozumiem Twoich bzdur.

0

@JohnnySilverhand kibic PSG? czy co?

1

@beren Raczej nie powinno być żadnych problemów.

2

@mleczkoo z tego co czytałem jakiś czas temu Chiny odeszły już od polityki 1 dziecka bo zaczął się robić problem ze starzejącym się społeczeństwem i związanym z tym problemami m.in. systemem emerytalnym.
Moim zdaniem kwestia demografi/dzietności zależy bardziej od kwestii rozwinięcia kraju (dostępu do wiedzy i materiałów) i zamożności jego obywateli (patrz kraje np Afryki). Taką bardziej zależność bym widział aniżeli kwestia ustroju państwa.

1

@Kgorecki2500 Tylko ten agent Smith jakiś taki... byle jaki... gdzie garnitur?

0

@DamianBarcaCule a nasz ktoś dziś porównał do filtra od odkurzacza...

1

@Comentateiro I właściwie do tego wszystko się sprowadza.

3

@macio_944 A mi jakoś ten nasz przypomina praktycznie każdy inny stadion, taki jak wiele innych, nie specjalnie się wyróżnia i przyciaga oko. Jakiś taki po prostu zwykły...

W Madrycie jednak jest coś nowego, coś unikatowego, praktycznie nie ma podobnych stadionów.
Ale to kwestia gustu, ja po prostu lubię nowoczesne formy/bryły.

5

@jacobFCB wiadomo, pozytywnie.

0

@Kinginiesta
@Rust_Cohle zapalenie spojówek czy co?

1

@michal26 mi chodziło o spadek do drugiej ligi ;)

1

@Kinginiesta a gdzie tam...

0

Sprawdzam sobie rano wyniki spotkań ligi Europy i patrzę bez niespodzianek tam rozstrzygnięcia.

1

@MesQueUnClub96 10 miejsce? a które jest zagrożone spadkiem?

0

@FcPortoFan1999 i od razu w piątkowy wieczór (20:30) hit tej kolejki ekstraklasy.

2

@aldewir chyba chciałeś napisać curling ale Ci się palce omsknęły na klawiaturze.

0

@LioMessi10 to szerszy temat, możesz spokojnie poczytać o tym w necie, sporo tego tam jest. W skrócie rękojmia wynika po prostu z przepisów prawa i jest taka sama wobec wszystkich sprzedawców. Gwarancja to są warunku ustanowione przez producenta i każda może być inna (może być udzielona np na 6 miesięcy - często na baterie w różnych sprzętach, 12 miesięcy, 24 a czasem dłużej). Przed reklamacją w takim wypadku dobrze jest się z warunkami gwarancji zapoznać. Poza tym gwarantem zwykle jest producent więc sklep w którym kupiłeś się teoretycznie zbytnio tym nie przejmuje bo jak oddajesz na gwarancję to oni odsyłają do producenta i to niech on się martwi...
Natomiast za rękojmie (do 24 miesięcy) odpowiada sprzedawca, czyli w tym przypadku ten konkretny sklep w którym kupiłeś towar. I obowiązują go sztywne ramy czasowe zawarte w ustawie. Ma 14 dni na ustosunkowanie się do Twojego roszczenia. Więc jeśli w ciągu 14 dni nie masz żadnej odpowiedzi ze sklepu to Twoje roszczenie zgodnie z ustawą musi zostać za uznane. Masz wtedy prawo żądać naprawy, wymiany na sprzęt nowy zgodny z umową (sprawny) lub zwrot pieniędzy poniesionych na zakup.

To tak w skrócie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AlexDark00 dla mnie tak samo zachowują się politycy każdej partii. Tusk niczym się nie różni od innych liderów innych partii. Wszyscy to hipokryci i oszuści bo w kampanii jak nie rządzą to co oni by nie zrobili, zlikwidowali podatki, ZUSy, załatwili dla każdego dom i dwa samochody ;)
A potem przychodzi do rządzenia i ogarniają że jest coś takiego jak budżet i już inaczej gadają.
Wszyscy są pod tym katem TACY SAMI.

0

@blakkudium czyli jednak odpuszczamy ligę? Poczekalbym jednak z tym do klasyku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?