2

Powiedzieć że to sprawiedliwe zwyciestwo to jak powiedzieć że ziemia kręci się wokół słońca...
Futbol jest przedziwny...

1

Co to było????? Silva???

3

Real w tym sezonie jest tragiczny w karnych... Coś jednak CR im dawał ;)

0

@FIJI oni w tym sezonie z tego co kojarzę to tragicznie strzelali karne (te w trakcie meczów podyktowane) chyba ze 4/5 już przestrzelili.

0

1

@Visca_barca no chyba jednak nie...

0

Czyżby Real na prowadzeni?? Spalony czy nie??

0

@Chucky chwała PSG!

0

@FCBparasiempre a.pfuu na forsę szejków. Takie kluby jak City i PSG powinno się eliminować z futbolu dla dobra rywalizacji.

1

W weekend klasyk, niech zatem dziś w meczu będzie dogrywka i karne, przynajmniej coś ciekawego będzie się działo, a kto wygra to bez znaczenia skoro obie ekipy przegrać nie mogą.

0

@Trojanek23 dla mnie to ten sam poziom odklejenia co robienie z Dembele jakiegoś wroga bo ucieszył się ze strzelonego gola.
Jedno i drugie to po prostu idiotyzm.

2

@Who_you_mam fakt, zapomniałem że istnieje świat poza labambą ;)

6

@TR3YWAY W sumie rażącego błedu nie było, jedyna kontrowersja to ewentualny faul na Gundo w polu karnym, ale nawet tutaj eksperci są podzieleni.

1

@Kinginiesta ale wtedy strzelcy strzelają z opaską na oczach, zeby nie widzieli...

0

@PatrykBarca Może taki mają obowiązek, protokół przed rzutami karnymi czy coś takiego. Nie wiem, jakiś sędzia musiałby się do tego odnieść.
Ale komicznie ten obrazek wyglada jak sedzia coś tłumczy a ten skacze sobie i macha rękoma.
Nie krytykuje postawy ter Stegena, tylko zauważam komiczność tych ujęć.

0

@Bulbulator ale sędziemu czy ter Stegenowi?
a tak poważnie to sędzia chciał chyba mu przedstawić standardową formułkę o staniu przynajmniej jedną nogą na linii itd. ale się nie dało bo ten skakał jak wariat i nawet nie wiadomo czy słuchał sędziego.

0

@Hogart Fajne to opowiadanko. Ma gość wyobraźnię...

1

@kigani Nie ma piłkarzy nie na sprzedaż, wszystko jest kwestią ceny.
Otwieram dyskusje.

2

@pres no ewentualnie Ci co je dostają albo przynajmniej mają jakieś realne szanse na to.
Ja to też od dawna przestałem się tym ekscytować.

0

@626 Jak Mbappe przejdzie do białych to moze Vinicius będzie do wzięcia ;)

0

@Lordzi "Zresztą, mimo prowadzenia, gdy graliśmy w 11 i tak nie wyglądało to najlepiej, daliśmy się totalnie zepchnąć do obrony"
Dokładnie, a tutaj niektórzy piszą o dobrym meczu (do czerwonej) czy jakieś kontroli nad meczem...

0

@PatrykBarca "Kiedy rywal nie tworzy sytuacji? A my mamy ich więcej."

My mieliśmy dwie, oni mieli dwie (albo jedną z dwoma strzałami).

"Zamykaliśmy przestrzenie, przeżywaliśmy się i czekaliśmy na kontrę. "
Jeden napisze tak jak Ty, drugi tą sytuację opisze jako stłamszenie, brak utrzymania piłki, brak kontroli, obrona Częstochowy itd.

Naprawdę taką Barcę jak w pierwszych 10 minutach chcesz oglądać? naprawdę?
Stłamszoną, niepotrafiącą się utrzymać dłużej przy piłce?

0

@maroon no śmieszne były te ujęcia. Dobra co ja bedę tłumaczył.

2

@Deviler Nie no, fajnie, gra gitara....

5

@NeroTFP1 Ambasada Argentyny za 3..2...1...

0

@PatrykBarca Ale my nawet przy piłce dłużej nie potrafiliśmy sie utrzymać, chyba że uważasz za takowe wymianę piłki między naszym bramkarzem a obrońcami.
A wy chcieliście jeszcze bardziej osłabić środek pola.

0

@TheNekro94 Nie mam już marzeń, jestem zatem smutnym albo spełnionym już człowiekiem.
;)

1

@DonMatteo901 No ale jak to?
VAR, ma wchodzić w sytuacje jednoznaczne, klarowne. Nawet Ci eksperci sędziowscy w mediach są podzieleni co do tej sytuacji. Skoro sędzia nie gwizdnął tego od razu to VAR miał prawo wejść tylko w razie ewidentnego błędu. Tutaj taka sytuacja kontrowersyjna, że decyzja mogła by być w obie strony (i na obie decyzje znajdą się argumenty). Zgodnie z protokołem nie wiem czy VAR mógł w to wchodzić oficjalnie (w sensie że wołanie do monitora) bo na pewno to sobie sprawdzali "na wozie".

0

Widzieliście wczoraj ujęcia na lożę tam gdzie siedział prezes PSG, co go łapali na minach jak oczy wybałuszał to gratki dla realizatora.
W całym tym smutku choć odrobine uśmiechu się na twarzy człowieka pojawiało jak widział te obrazki...

1

@Hajny obustronny walkower, ale to niestety chyba niemożilwe. Kompletnie mi to obojętne, ale jak już miałbym wybrać to chyba z dwojga złego niech szejki po raz kolejny się odbiją od tego pucharu. Mina tego prezesa PSG bedzie bezcenna. Poza tym wtedy coś tam liga hiszpańska na tym zyska, podniesienie renomy, jakieś punkty do rankingu itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?