0

@against_modern_football
"Gość napisał o 3drodze, KO i PIS - nigdzie nie napisał że jest zwolennikiem konfederacji czy cokolwiek a ty od razu wyskakujesz z Braunem. "

Przeczytaj raz jeszcze pierwszy post a potem moja pierwszą odpowiedź. Może dotrze.
Podpowiem, tematem były standardy w polityce, więc pokazałem że one nigdzie nie są naprawdę utrzymane, w żadnej partii. Choć czasem są choć próby namiastki ich utrzymania poprzez wyrzucenia swojego posła, a czasem nawet tego nie ma...

Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści. Czy to PO, czy to PiS, Lewica TD czy wasza uwielbiana do granic absurdu Konfederacja.
Na szczęście Polacy są choć na tyle ogarniętym narodem że nie oddadzą PELNI władzy niebezpiecznym skrajnością czy to z lewej strony (Lewica) czy to z prawej (Konfederacja).
I chwała Bogu, na którego tak często powołuje się poseł Braun.

0

@Lukas82 dobra nieważnie, jak mam to tłumaczyć to nie było tematu.
Dziękujemy Panu że zesłał nam takiego prawdziwego posła, obrońcy narodu. Co byśmy bez tego Grzegorza Brauna uczynili, czymże byłby ten kraj bez niego. Raz jeszcze, dziękujemy!

0

@lucca87 ja nie mam problemu, mój post miał charakter żartobliwy.
Choć w mojej ocenie City=PSG. Nie ma róznicy.
A w tym meczu City-Real to najbardziej bym chciał żeby obie ekipy odpadły ;)

1

@PatrykBarca tak jest, ropa w Katarze jest brudniejsza niż w Arabii...

0

@sintesox za późno już, nie zdążysz.

0

@FcPortoFan1999 tego się cały czas trzymam, jak to mówią nadzieja umiera ostatnia...

0

@FcPortoFan1999 Wytarczyło żeby z tym Lechem ostatnio byli skuteczniejsi albo nie przepi... wygranego meczu z Legią w zeszłej rundziej (gdzie grającej w 10tke Legii dali sobie wydrzeć zwycięstwo). Plus jakiś własnie taki mecz jak Zagłębie i naprawdę byłoby pięknie. finał PP i mistrzostwo na wyciągnięcie ręki...
ehhh szkoda.

0

@FcPortoFan1999 "Mnie przyszła edycja LM,będzie interesowała tylko przy walce nowych mistrzów Polski w eliminacjach"

to będziemy razem śledzić poczynania Pogoni Szczecin w tej kwestii.
Swoją drogą piekna to była kolejka ligowa ostatnio, jeszcze ze dwie takie i mamy majstra.

1

@lucca87 " a nie szejkowe dolary"
Dokładnie, więc jutro Real leje szejków z ManC.... ;))))

edit, w kolejnym poście:
"City, Arsenal - jutro i to byłaby najlepsza LM od lat"
No trzeba być konsekwentnym ;)

0

@FcPortoFan1999 " I co najważniejsze,chyba już nie boisz się tego że Barca fazy grupowej nie będzie regularnie przechodziła?"

W sumie chciałem Ci odpisać że nie wiadomo, bo w kolejnym roku (jeśli nie wygralibyśmy LM) losowani bylibyśmy raczej z drugiego koszyka a wtedy różnie mogłoby być, ale przypomniało mi się że w od kolejnej edycji zmienia się format LM i tam będzie inna faza grupowa, o wiele więcej ekip i chyba 8 meczów więc raczej taka ekipa jak Barca nie powinna miec problemów z wyjściem choć zobaczymy po losowaniu jak to wszystko będzie w ogóle funkcjonować.

2

@jacobFCB ale co się przyczepiliśmy to nasze ;))))

2

@Popitek12 A co chcesz zrobić? coś nielegalnego, niebezpiecznego?
Nie no, lepiej jednak nie, siedź grzecznie na tyłku.

0

@abram3k jak nie dzisiaj to za rok.

7

@jacobFCB fazie grupowej po wygranej w pierwszym meczu? Chyba coś nie tak.

1

@AlexDark00 Ale czemu tak ostro o Braunie????

1

@FcPortoFan1999 Będziemy w finale? Wygramy ten puchar w tym roku?

2

@Linghunter88 To tutaj się w pełni zgadzamy.

3

@against_modern_football a dlaczego w pierwszym poście do zachowania posła od Hołowni? dodano PSL, KO (jeszcze ewentualnie mogę zrozumiec bo w koalicji są) i PiS? Jak już oceniamy wszystkich to sprawdźmy standardy u wszystkich.
Podziwam was że zawsze potraficie znaleźć jakieś rzeczy na obronę nawet najbardziej idotycznych zachowań człopnków Konfederacji, a potem piszecie o wyznawcach Kaczyńskiego, Tuska i innych... Trochę, a nawet nie trochę trąci to hipokryzją...
Dla mnie wszyscy politycy to hipokryci i oszuści. Nie ma tu wyjątków.

1

@Linghunter88 Ale wiesz, że na terenie sejmu jest kaplica, gdzie są odprawiane pewnie jakieś nabożeństwa.... No chyba że chcesz żeby inne wyznania mogły korzystać z tej kaplicy ale to Braun już wtedy by się zapewne w ogóle nie hamował i boje się do czego mogło by dojść...

4

@Lucerfi no w pierwszym poście do sprawy partii Hołowni wrzucił kolega, PSL, PiS i PO to czemu i Konfy nie dodać, jak babrzemy to przecież wszystkich, bo wszystkie partie są TAKIE SAME.
Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.
A skoro był temat standardów w partii to chyba przypadek Pana Brauna idealnie się w to wpisuje, czyż nie...?
No ale Konfiarze będą robić każdy rodzaj fikołka logicznego żeby tylko usprawiedliwiać działanie ich partii... Nawet te kompletnie pozbawione sensu logicznego i merytorycznego.
Dla mnie wszystkie parte są TAKIE SAME i tyle.

@mleczkoo kolejny z merytorycznym komentarzem... Czy wy nie umiecie na argumenty? Chociaż od waszego Bosaka byście wzięli przykład jak się prowadzi merytoryczne, pozbawione chamstwa (obraźliwych insynuacji) dyskusje. Ale chyba zbyt dużo wymagam...

0

@maroon Do LOTu się dokładali, do kopalń się dokładali, do stoczni się znów dokładali, do TVP się dokładali, do sporej części firm Skarbu Państwa się dokładali, a właściwie to my wszyscy. Rozumiem że mamy zlikwidować wszystkie firmy (państwowe) które w określonym czasie są nierentowne? LOTu już by nie było gdyby nie pomoc państwa parę lat temu, kopalń też już dawno by nie było, przemysł zbrojeniowy (choć niewielki w naszym kraju) też był dotowany z budżetu Państwa. Naprawdę jeśli by mieć takie podejście to w tym kraju ostały by się tylko państwowe firmy energetyczne, chyba tylko ta gałąź.
Właśnie po to żeby poczta znów tak jak np LOT stał się konkurencyjny (rentowny) wchodzi na nowy (nowy dla niej) rynek automatów pocztowych. Dla mnie to jest po prostu racjonalna choć moim zdaniem spóźniona decyzja ze strony zarządu Poczty Polskiej.
I tak jak pisałem wyżej jeśli ich automaty będą za przeproszeniem do du... to klient i tak przecież wybierze np sprawdzony już inpost. Jakiś śmieszny zakaz wejścia na rynek automatów pocztowych dla państwowej spółki byłby właśnie jakąś chorą ingerencją w ten wasz wolny rynek.

6

@TheCule Ale ten poseł Gomoła dalej jest posłem. Nikt go mandatu nie pozbawił, ale partia z której kandydowała potrafiła zachować jakieś standardy i chociaż wykluczyć go ze swoich szeregów. Braun pomimo swojego skandalicznego zachowania ze strony Konfederacji nie otrzymał żadnej "sankcji" i O TYM WŁAŚNIE PISZĘ. Standardy...

4

@AlexDark00 Bolą fakty Konfederatów, nowe nie znałem...

2

@Linghunter88 areliginym* powiadasz? To krzyże z sali plenarnej sejmu też zdejmujemy? ciekawe co na to Konfederacja... To każde wystąpienie Brauna z mównicy sejmowej od "Szczęść Boże..." też trzeba wykluczyć... Wszak "areligijne" miejsce... No chyba że on może nawiązywać do swojej religii a inni już nie mogą...
Tu nie chodzi nawet o samo przerwanie ale o jego spoób.


* chyba nie ma nawet takiego słowa, ale rozumiem o co chodzi.

1

@TheCule Ale co ty wybory do tego mieszasz? Ja o rolnikach, ty o samolotach. Co ma wspólnego to że Braun zachował się jak pacjent psychiatryka z tym że został wybrany do sejmu? Przecież ja nie mówię o pozbawieniu go mandatu, ale o STANDARDACH, o których była mowa w pierwszym poście. O standardach w partiach, kiedy ktoś robi coś głupiego/niebiezpiecznego/skandalicznego/bezprawnego i podejściu partii władz partii do której należy. Inne partię mogą w jakiś mniejszy lub większy spoósb reagować na takie rzeczy, Konfa niekoniecznie...
O to chodzi, a Ty wyjeżdżasz z demokracją... Przecież nie o tym jest dyskusja.
Nie o tym czy nam się Braun podoba czy nie, czy ten Gomoła od Hołowni nam się podoba czy nie, ale o podejściu partii do skandalicznych zachowań jednego i drugiego.

5

@TheCule Widzę różnicę, ale widzę TEŻ róznicę w podejściu partii do tych STANDARDÓW.
Teraz odwołują jakiegoś wicewojeowdę za jakieś wpisy w internetach, (nie wiem co będzie z nim dalej, czy może zaraz gdzieś go nie wcisną, ale na chwile obecną odebrali mu stanowisko), a Braun jak odpalił się w sejmie i zrobił skandal, który był omawiany nawet w zagranicznych materiałach to kompletnie zero reakcji po stronie Mentzena, Bosaka i spółki...Zero. No chyba że zachowaniem standardów będzie filmik na tik toku w którym Mentzen mówi że nie podobało mu się zachowanie Brauna i to wsio...
Standardy i Konfederacja...

2

@Fenyx Dokładnie o to mi chodziło. Jakieś pomieszanie form, mi to nie podpasowało, ale zobaczę jak będzie dalej, jeszcze nie skreślam.

11

@Ojciec5tkidzieci "Z tego co wiem, to Braunowi zabrano (drogą głosowania) immunitet, wiec to nie jest tak, że nic nie zrobiono w jego kwestii."

hahahaha, no nie, nie wierzę, ale kto to zrobił? przecież nie sama Konfederacja, ona nie zrobiła NIC. To zrobiła reszta oburzonych posłów z innych partii.
Tu była dyskusja o standardach w partiach i jak widać czasem gdzieś są przynajmniej ich namiastki, czasem w ogóle ich nie ma (patrz Konfa).
Ale i tak:
Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.

2

@TheCule No ale tego posła od Hołowni z co chciał jakieś wpłaty za miejsca na listach wyborczych to kto wybrał? krasnoludki?
Też wyborcy, jakoś to partii nie przeszkadzało by wyrzucić go ze swoich struktur. Czyli jednak jakieś zasady może tam gdzieś w politykach czasem są, ale jak widać nie w każdej partii...
Ale i tak:
Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści.

2

@Fenyx Może być, szału nie ma, ale na chwilę obecną mam zamiar obejrzeć kolejne odcinki.
Takie 6 na 10 ode mnie narazie. Choć nie lubie oceniać serialu po jednym czy nawet kilku odcinkach bo często można się męczyć przez kilka odcinków a wszytsko wynagradza zakończenie, więc ta nota to taka tymczasowa...

Małe spojlerki, ale małe bez szczegołów:
A tak bardziej szczegółowo, zaczęło się normalnie, widowiskowo, te sceny na przyjęciu urodzinowym, a potem przeniesieni zostaliśmy do przyszłości i jakieś komediowej społeczności co mnie jakoś odrzuciło, to było jakieś takie infantylne (włącznie z grą głównej bohaterki), by potem coś znów się zaczęło dziać (po odwiedzinach "kolegów" z innej bazy), była napięta atmosfera, a potem jej rozładowanie (napaść, strzelanina) znów jakieś takie infantylne z muzyczką w tle...
Jakby Twórcy sami nie wiedzieli w którą stronę ma to iść i mieszali gatunkami/formą jak leci....
Trochę mnie to zirytowało, ale jak pisałem dam mu szansę dalej, zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?