Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcanawieki nawet podczas Euro 2016 kiedy byliśmy o krok od strefy medalowej? Co za .... "prawdziwy kapitan"...
5
@RoberDzik 3 mniej niż ma aktualnie.
0
@revolution33 tak, ale też jest pozorny i coś tam jeszcze...,
znów zapomniałem @macio_944
0
@Barcasub pewnie, lepiej szara, brudna, nudna betonoza w miastach...
0
@lucca87 Polska i Brazylia.
1
@Joe_Barbaro nie ma Brazyli to nikomu (oczywiście poza Polską).
2
@barca4life poważnie. Tak, mam córkę, lat 7.
I nie ważne dla mnie kim będzie (a propo tematu), ale że y była po prostu szczęśliwa. Będę ją kochał bez względu na orientację, poglądy itp.
Człowiek się liczy.
0
@Stinger_ "najpierw pisałeś jak to będziesz kibicował Realowi, a teraz nagle za BVB"
Hahahaha, ty tak na poważnie??? Chyba kompletnie nie zrozumiałeś, ale okej.
to nie ma dalej sensu. Nie będę już Cię oznaczał.
Miłego.
0
@Stinger_ 'Aha i mam nadzieję, że wrzucisz zdjęcie z finału LM jak kibicujesz w koszulce Realu."
Ale ja kibicuje BVB z całego mojego serducha, pisałem o tym już wielokrotnie.
Wyśmiewam tylko Twój trochę ograniczony tok rozumowania i brak możliwości pojęcia że można nie lubić jakieś drużyny (PSG a pfuuu) bardziej niż Real. Bez urazy.
11
@Lucerfi "nigdzie w prawie nie są dyskryminiwani i mogą żyć po swojemu"
No własnie brak możliwości zawarcia formalnego związku i przywilejów z tym związanych jest czystym przejawem dyskryminacji.
" Bo powinno się promować w społeczeństwie korzystne i dobre moralnie zachowania, a nie zboczenia. "
... xDDDD
39
@MesQueUnClub96 moim zdaniem tak, niech się hajtają jak chcą, co nam do tego. Czemu mamy im tego zabraniać? albo co nam "heterykom" w tym przeszkadza? Nigdy nie ogarniam przeciwników tego, oni się boją że się z jakims gejem ożenią czy co???
0
@JanneAhonen Twoje szczęście bo jakby Cie dopadł @Stinger_ ...
;)
0
@FcPortoFan1999 zdecydowanie BVB, Pogoń Barca, te same barwy.
0
@JanneAhonen O nie, @Stinger_ oni podświadomie zastanawiają się czy nie będzie lepiej jak Real wygra LM...
bierz ich...
0
@TR3YWAY przecież to wszytsko to patogale... To jeden ściek dla upośledzonej gawiedzi...
0
@TR3YWAY Szczęśliwym człowiekiem jestem, albowiem kompletnie nic te ksywki mi nie mówią i nie mam pojęcia o kogo chodzi.
1
@malicinho Ja zacząłem od innej nowszej części tego "universum", a mianowicie Mayans. I to mi weszło, obejrzałem cały serial. Zachęcony tym klimatem odpaliłem Sons of Anarchy i.... to samo co u Ciebie... Wytrzymałem kilka odcinków. Jakoś nudno, bez klimatu. Nie trafiło to do mnie w ogóle.
0
@FcPortoFan1999 Niby kiedy? A finał to już w ogóle szczyt farta. PRzecież to Francja powinna to skończyć w dogrywce na luzie, gdyby nie jeden gość co sam na sam prosto w bramkarza trafił.
W karnych to jak zawsze loteria. Więc nie ma tu dyskusji, fartowny turniej Argentyny bez żadnych wątpliwości.
Jeden z najmniej zasłużonych mistrzów od dawna.
0
@FcPortoFan1999 to czysty fakt.
0
@FcPortoFan1999 mundial dla Argentyny to największy fart w historii futbolu, już bardziej zasłużenie Grecja wygrała ME.
1
@FcPortoFan1999 jak Argentyna na ostatnim mundialu.
2
@Rust_Cohle fachura
0
@looki cooo?? Właśnie to konfederacja i lewica jako skrajnosci są najbardziej odklejeni/niebezpieczni.
Jak najmniej ich u władzy
2
@MesQueUnClub_87 no a gdzie "czostkowy"?
1
@Who_you_mam laga na Robercika i jazda!
0
@mekston wszystko tak czy inaczej zweryfikuje boisko w sobotę wieczorem.
Mi tylko chodzi o to że skreślanie BVB jeszcze przed meczem jest pozbawione sensu, biorąc pod uwagę że to sport i może zdarzyć się wszystko.
0
@mekston chciałem pokazać że to jest sport i w takim meczu może zadziałać dyspozycja dnia. Nie wiem czy pamiętasz, w sensie czy miałeś okazje oglądać finał MŚ we Francji w 98 r. Tam Brazylia też był faworytem w meczu z Francuzami a skończyło się 3:0 dla Francji i do dziś dnia nie wyjaśniono niedyspozycji Ronaldo w tamtym meczu.
Pamiętam że płakałem po nim za dzieciaka, że moja kochana Brazylia i mój ówczesny piłkarski idol zgrali tak słabo i przegrali.
To jest sport, wszystko może się zdarzyć. Wygrana BVB np 1:0 czy 2:1 nie jest jakimś sci-fi. Wiadomo że Real jest faworytem, nie twierdzę przecież że jest inaczej, ale w przeciwieństwie do sporej części nie skreślam przed meczem szans BVB.
3
@Rewolucja123 to zależy. Bo jak Najman wcześniej walczy to następna jest dużo szybciej ;)
0
@mekston "Real swoje sytuacje będzie miał - uważasz że drugi raz BVB tak się wywinie i Real bedzie marnowal okazje na potęge? Spoko"
Nie wiem, zobaczymy, nie jest to po prostu niemożliwe.
Chodzi mi o to że jak czytam nawet tutaj to już wszyscy (niemal) postawili krzyżyk na BVB i puchar już wręczają Realowi.
To jest sport, tutaj może się zdażyć wszytsko, równie dobrze BVB może wygrać 3:0 finał...
0
@lucca87
"mi natomiast to że ktoś wejdzie z 3 miejsca z 3 punktami np. tylko i strzelając dużo bramek przeszkadza i się nie podoba"
no ale jak bedzie słaby to odpadnie zaraz w 1/8 więc tak czy inaczej kwestia konkurencyjności sportowej zostanie zweryfikowana.
Faza pucharowa jak była tak jest do tej pory. Nic się nie zmienia.
Poziom sportowy prędzej czy później będzie weryfikowany.
"dawniej jak były turnieje EURO to czy na Hiszpanię czy wcześniej Francję patrzyłeś i miałeś wyraźnego faworyta"
A to że kiedyś były inne składy w reprezentacjach to inna sprawa, nie ma nic wspólnego z formatem ME. Przecież to nie wina formatu ME że Hiszpania czy np Włochy dziś wyglądają blado w porównaniu do ekip sprzed 10 i więcej lat. Tak po prostu jest i tyle. Fomrat ME nie ma tu nic do rzeczy.
A zresztą nawet taeraz przy takiej liczbie ekip masz grupy gdzie w jednej masz np. Włochy, Hiszpania, Chorwacja także ciekawe mecze (w sensie że duże ekipy) w fazie grupowej też beda się mierzyć.
Poza tym jak pisałem bedzie więcej emocji w kwestii wyjścia z grup, w związku z większą niewiadomą odnośnie drabinki czy też tych 3 miejsc.