Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk "chodzi o wybór między lewicą a prawicą"
No i tu jest problem, bo ja tak pośrodku jestem, neutralnie.
Zostałem wychowany przez rodziców w tolerancji i szacunku do drugiego człowieka, więc nie mam nic przeciwko osobom LGBt, niech mają te swoje związki partnerskie/małżeństwa, co mi to przeszkadza. Z drugiej strony lewica zaczyna przeginać, te 56 płci itd. to już jest robienie z ludzi idiotów i boje się tej agitacji wśród dzieci i młodzieży a propo tych spraw dotyczacych szeroko rozumianej seksualności (oni kwestie orientacji zamiast zostawić samej sobie robią z tego jakąś nowomodę...). No i gospodarczo jestem bardziej za wolnorynkowym podejściem, a mniej socjalnym. Więc tutaj mi bliżej do tej naszej skrajnej prawicy (Konfederacji), ale z tej mańki znów mi sie nie podoba te mocno nacjonalistyczno-religijne podejście do spraw ideowych, wolnościowych, ludzkich.
Jestem za aborcją (w sensie niech kazda kobieta sama decyduje o sobie, a nie jakiś Bosak z Mentzenem będą im mówić co mają robić z własnym ciałem...). Jak wyżej pisałem jestem również za zrównaniem praw osób homoseksulanych z innymi, dlatego nie mogę z czystym sumieniem podejść do Konfederatów, którzy im tego odmawiają. Dla mnie tak skrajne podejście do wolności (ograniczenia jej) drugiego człowieka jest nie do przyjęcia.
Także jak widzisz nie jest mi po drodze, zarówno z lewicą jak i naszą prawą stroną (Konfederacją). Dla mnie to po prostu skrajności które trzeba odrzucić ze względu na właśnie skrajne podejście do spraw czysto ludzkich. Obie partie chcą narzucać swoje chore ideologie innym ludziom, czego nie znoszę.
Niech każdy żyje jak chce i niech pieprz.. politycy się do tego nie wtrącają.
PiS jest okropną partią, to co zrobili przez te osiem lat z mediami czy ogólnie z krajem (wszystkie te afery co teraz z wychodzą jak się nachapali kasy państwowej). PO czy tam KO też się nie popisali przez swoje 8 lat.
Myślałem że Trzecia Droga będzie jakimś nowym otwarciem, takim oddolnym, społecznym, taka partia dla ludzi właśnie jak ja, gdzieś po środku, ale coraz bardziej widać że nic i z tego nie będzie. Sypią się, są niekonsekwentni, zmienni.
W tym kraju nie ma żadnej realnej partii (DLA MNIE) i bez sensu te głosowania są, taki wybór mniejszego zła.
Ze względu na skrajności, które opisałem nie chciałbym tylko żeby do władzy (takiej pełnej) doszły Lewica i Konfederacja. Szkoda że w wyborach nie można oddawać głosów negatywnych, w sensie że głosujesz przeciwko jakieś partii/politykowi i taki głos niwelowałby po prostu głos pozytywny na daną partię. Wtedy z chęcią bym chodził na głosowania i raczej takie głosy bym oddawał bo ja po prostu NIE MAM NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ.
4
@Kgorecki2500 Może i dobrze, bo jak prowadzili te komisje to był cyrk. W ogóle całe te komisje to cyrk, tą formułę powinni dawno już zlikwidować.
Cyrk polityczny, nic więcej.
Dużo mi tego cyrku wyszło, w tych dwóch zdaniach ale co zrobić, jest jak jest.
1
@Roobo " ma dobrą prezencję."
taaa, mocny argument... widać skąd tyle głosów...
"Porównanie jej do Żukowskiej to idiotyzm"
Nie, to moje osobista opinia, jest tak samo odklejona i zacietrzewiona/uparta w swoich skrajnych progladach jak ta druga z lewej strony.
To są te same argumenty tyle że z dwóch różnych skrajności.
Obie skrajności są niebezpieczne.
3
@Spacedragon to jak najbardziej naturalny proces. Dojrzewamy, dosrastamy, pojawia się rodzina, dzieci i obowiązków więcej. Pasja do piłki zanika.
Tak ma pewnie większość, w tym ja.
0
@IronMan43 Nie ma, po raz kolejny - wszyscy to hipokryci i oszuści. Poza tym, co za różnica jaki człowiek, jak później i tak głosuje jak partia każe.
1
@Kgorecki2500 ze też ludzie się dali na nią nabrać, toż to Żukowska skrajnej prawicy.
0
@FcPortoFan1999 A w tym samym momencie Pogoń wygrała 6:0 i zrównala się punktami z Gksą plus bilnas bezpośredni taki sam, na koniec wygraliśmy bo lepszy bilans bramkowy ogólny w lidze jest.
To był kolejka cudów.
1
@Kgorecki2500 "Zakładając, że mamy do wyboru tylko PIS i PO to ja nie mam wtedy na kogo głosować"
Tylko wtedy? Ja już teraz nie mam na kogo głosować, wszyscy oszuści i hipokryci.
0
@FcPortoFan1999 oj tam, puchar w gablocie będzie, więc Pogoń > Tottenham.
1
@Kgorecki2500 a okej, sprawdzałem z półtorej godziny temu to nie było najważniejszego tylko milion innych bezsensownych statystyk.
7
@SeeZeR "Zacznijcie myśleć sami a nie słuchać tego co w mediach mówią."
Zawsze mnie śmieszą takie farmazony...
1
@VegetaPolska Czyli to serio te Klubowe Mistrzostwa Świata Fifa i kluby nie chcą tam jechać????
Jakaś parodia.... Przecież to się sypnie, jak tam zaraz pojadą jakies Feyenordy czy inne Stieły Bukareszt...
1
@Pawlak1992 https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kto-dostal-sie-do-europarlamentu-oficjalne-wyniki-lista/ltfsnc8,79cfc278
Tutaj wszyscy wymienieni z poszczególnych partii.
Ale to onet...
Szukałem na stronie PKW, ale tam w zakładce "wyniki" milion statystyk, procentów ale nie znalazłem listy osób którzy się dostali...
0
@JohnnyBarca co??? Jak odrzuci? inne kluby?
To to co tak Barca bardzo chciała się dostać bo gruby hajs za to był, ale AM weszło a my nie?
O co chodzi?
3
@vangoor ło żesz, nawet nie otwieram tego linku bo się przerażę... 56...
Ludzie mają fantazję i wyobraźnie wymyślając takie coś w takiej ilości...
0
@TheCule Po prostu ktoś wyraża w ten sposób swoją opinię i tyle.
1
@TheCule No nie, no nie, no po prostu nie.
To że dziwię się że ludzie głosują na ludzi pokroju Brauna nie znaczy że nie lubię demokracji i chce rządów autorytarnych.
Miedzy innymi dzięki temu że żyjemy w ustroju demokratycznym możemy wyrażać swoje zdanie, opinie i twierdzić właśnie tak jak napisałeś: "jak on mógł się dostać", "skandal, że ktoś taki wygrał"...
A ty wywinąłeś jakiegoś fikołka i stwierdziłeś pośrednio że jedno wyklucza drugie...
0
@TheCule to już jak ktoś jest za ustrojem domekratycznym ( a nie jakimś autorytarnym) to już znaczy że nie może krytycznie podchodzić do wyników wyborów?
Co za kwiatek żeś spłodził?
0
@kigani No właśnie grubo się mylisz. Bo najważniejsze kwestie jak np tabletka dzień po zapadają w głównej mierze w naszym parlamencie a nie w Brukseli.
A tak poważnie chodzi o to że w wyborach do sejmu czy senatu decydujemy (my Polacy) o całości w kwestii późniejszych decyzji politycznych (wybieramy cały parlament). W wyborach do parlamentu europejskiego wybieramy jedynie kilkudziesięciu posłów z kilkuset, więc w kwestii decyzyjności nie ma to aż takiego przełożenia (wybieramy jedynie mniejszą część).
Jakbyśmy wybrali samych np posłów Konfederacji (odpukać w niemalowane) to i tak nie byłoby to przełożone na ich decyzyjność i tak raczej nie mogliby przegłosowywać swoich niebezpiecznych postulatów bo nie znaleźli by aż tylko oszołomów z innych krajów by ich poparli.
Mam nadzieje, że zrozumiałes o co mi chodzi i w tym sesnie piszę że wybory do sejmu są ważniejsze bo są miarodajne pod kątem późniejszych działań.
0
@BorzyKrzys a może na czarno tam robią?
;)
1
@BorzyKrzys Wszyscy politycy to hipokryci i oszuści. Nie ma wyjatków.
2
@Saviola88 @DLFCB
Ale wy wiecie że to głosują dalej Polacy???
Piszecie tak jakby to obywatele Rosji głosowali...
0
@kigani "że to są bardzo ważne wybory,"
Ale i tak mniej wazne dla nas, dla naszego życia jak parlamentarne do naszego sejmu/senatu.
0
Oficjalne wyniki:
Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2024 r.
Koalicja Obywatelska 37,06 proc.,
PiS — 36,16 proc.
Konfederacja — 12,08 proc.
Trzecia Droga - 6,91 proc.
Lewica — 6,3 proc.
Frekwencja wyniosła 40,65 proc.
W końcu PiS przegrał jakieś wybory. Cieszy niski wynik Lewicy, martwi niezły wynik Konfederacji.
1
Mistrzem Polski Pogoń Szczecin! Mamy to, mamy puchar.
https://radioszczecin.pl/2,472648,pogon-szczecin-mistrzem-polski
1
@tristan87 to w sumie na finał ME by się wyrobił. Trzeba było brać go.
0
@Isso89 w ping ponga?
0
@TankerHunter Ten:
https://www.filmweb.pl/film/Pojedynek-1977-979
??
To ile @Sulimo ma lat?????
0
@Sulimo a co kresciliście? jakieś rekonstrukcje?
3
@Radioactive9705 za stary już jestem na takie zabawy.