0

@Tasde Naszą ligę z zeszłego sezonu (2022/23), gdzie męczyliśmy bułę i wygrywaliśmy większość meczów po 1:0 też oddajmy, a co nam po takim pucharze w słabym stylu...

1

@FanBarcy22 tak, ale najpierw musisz kupic kolejny nowy telewizor. ;)
Folią bombelkową owiń i wytarczy.

0

@Tasde "że nawet wstyd byłoby się pochwalić taką wygraną."
Pop... was już totalnie...

Kibice Realu pewnie rozpaczają po kolejnych wygranych LM w słabszym stylu....

0

@Tasde naprawdę nie chciałbyś zdobyć pucharu ME czy MŚ nawet w stylu "greckim"???
Naprawdę nie chciałbyś żeby reprezentacja TWOJEGO kraju zdobyła historyczny pierwszy tytuł najlepszej drużyny na kontynencie/świecie????
Co z wami jest nie tak???

0

@Tasde "Mija 20 lat od wygranej Grecji, dalej nie słyszałem ani razu głosu, by ktokolwiek szanował ich wynik, "

xDDDDDDD
Grecy na pewno sami nie szanują swojego sukcesu....
Ja pier... ile bym dał żebyśmy zdobyli ME nawet w gorszym stylu aniżeli Gracja wtedy, ale w końcu wygrali jakiś puchar.
Nie ogarniam was, naprawdę...

0

@mekston to by było możliwe gdyby Francuzi grali dziś w białych koszulkach, ale chyba tak nie będzie.

2

@Gaz Niektórzy dalej nie rozumieją że w sporcie liczą się przed wszystkim wyniki, niesamowite.
Michniewicz dostał 3 zadania do zrobienia wypełnił wszystkie.

Niektórzy woleli by chyba przegrać 3 mecze w grupie po dobrej grze i pojechać do domu aniżeli wyjść z grupy i odnieść jakiś sukces ale grając słabo, defensywnie.
Gdyby Grecy w 2004r. mieli takie podejście...

3

@4drian0 Ty ale Real dziś nie gra...

8

@Comentateiro "brak miłosierdzia wśród wierzących i brak uczciwości wśród świętych konserwatystów. "
Dodałbym jeszcze brak tolerancji wśród osób które o tą tolerancję apelują (lewicy) i mamy pełny obraz dwóch polskich skrajności.

0

@adi7adi8 pamiętam, ale dziś większość pamięta wynik a nie przebieg meczu.
Tak samo jest z reprezentacją Polski.
Michniewicz zrobił wszystkie wyniki które przed nim stawiano, utrzymał reprezentacje w Lidze Narodów, awansował na MŚ i wyszedł tam z grupy.
Teraz może gramy lepiej ale wynik może byc gorszy (oby jednak nie, z całego serducha życzę awansu z grupy i zajścia jak najdalej).

0

@adi7adi8 Grupa grupie nierówna Holandia>Meksyku Austria>>Arabii

Ta Arabia, która jako jedyna pokonała wówczas przyszłych mistrzów świata Argentynę...

0

@Zoker Michniewicz z grupy wyszedł i to nie z takiej gdzie 3 miejsce może dac awans, zobaczymy czy Probierzowi się uda...

3

Nowy Nostradamus:
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ju%C5%BC-we-wtorek-tego-dnia-ma-wybuchn%C4%85%C4%87-iii-wojna-%C5%9Bwiatowa-najsilniejszy-bodziec/ar-BB1ojGFP?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=fa508212a80b473098439ba697cb4f03&ei=13

Facet przepowiada różne wydarzenia i tak czytamy, że:
"przewidział wiele katastrof i tragicznych wydarzeń politycznych. Udawało mu się to zrobić z wielką dokładnością, dlatego jego ostrzeżenia przez wiele osób traktowane są bardzo poważnie."

I dalej przepowiada wybuch III wojny światowej:
"Pierwotnie Kushal Kumar twierdził, że III wojna światowa wybuchnie 10 czerwca. Tak się jednak nie stało. Teraz — jak informuje "The Economic Times" — podkreślił, że nastąpi to we wtorek 18 czerwca.
Jeżeli i ta przepowiednia się nie spełni, jego zdaniem wojna może wybuchnąć 29 czerwca."

... i są ludzie którzy biorą to na poważnie...

0

@Gaz " Jako ostatni trener w pełni wywiązał się z tego co obiecał "
Kolega o Michniewiczu chyba zapomniał? Wypełnil wszytskie stawiane przed nim cele, awans na MŚ, wyjście z grupy na mundialu, utrzymanie się w elicie Ligi Narodów.

1

@VbamboeB na bramkę to oddali tylko 4, my 7.

2

Brawo dla Probierza za Bukse zamiast Piątka.

2

@chavez dokładnie, szynki wpiernicz i Holendrzy do domu.

0

@Arczi87 fajnie tylko Niemcy tak grają po odejściu Flicka...

0

@barcelonaLM a jak wygrają dwa następne mecze???

1

Wystarczyło że Flick odszedł z reprezentacji a Niemcy zaczęli grać porządnie w piłkę.

1

@Aferzysta to było czysto życzeniowo

2

@Aferzysta
Polska
Brazylia

0

@John_Doe dokładnie to. :)))

3

@Geble stary, ratujesz mi życie a przynajmniej brak bólu głowy z powodu marudzenia córki ;), dzięki wielkie.
Znalazłem, to się nazywa Tap away
@JimMorrisonFCB @Jakchcesz

0

@Jakchcesz też niestety nie.
Nie ma gdzieś w Google Play jakieś historii jakie aplikacje były instalowane?

1

@JimMorrisonFCB nie to nie to.
Jest coś podobnego z sutkami (miało być autkami...) co są bez ładu i składu zaparkowane i tylko prosto mogą być usunięte i trzeba je tak wszystkie usunać.
Tyle że tamto miało kolorowe sześciany (choć można było zmieniać figury) ze strzałkami.

0

Panowie bo córka mnie męczy, miałem kiedyś na telefonie taką grę gdzie były figury z klocków ze strzałkami i je się usuwało z tej figury klikając w nie a one po prostej linii (jak strzałka pokazywała) odrywały się i tak trzeba było wszystkich klocków się pozbyć.
Coś podobnego jest z autami które trzeba z parkingu posuwać, ale córka chce te klocki...
Miałem to kiedyś na telefonie i mała się w to bawiła i teraz chce żeby na jej aparacie to zainstalować, ale za Chiny nie mogę sobie przypomnieć nazwy.
Może.ktos kojarzy?

1

@JimMorrisonFCB i to chyba będzie najlepsze, najrozsądniejsze wyjście.

0

@MesQueUnClub_87 "Jeśli chodzi o kluczyki to fajnie mieć krótkie spodenki z zasuwanymi kieszeniami."

I w nich do wody...?

0

@NeKenI Masz rację portfela nie muszę, brać, trochę luźnej gotówki na jakieś lody czy coś i tyle. Ale jak pisałem najbardziej obawiam się właśnie o klucze do auta.
Może z tym woreczkiem i małą dziurą po kocem/ręcznikiem to nie taki zły pomysł.
Pomysle jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?