Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Niemcy, Francja, Szwajcaria, Turcja.
2
@Arden Głupia decyzja, oby Europa nie wzięła przykładu.
1
@Jonyx "Taki Mbappe ma za mało pokory "
No bo CR to od zawsze się pokorą cechował...
8
@Lucyfffer "tu nie chodzi o wakacje a o szacunek do kibica"
Ja jestem kibicem i mi żadnego szacunku nie ujęto tym że piłkarze po całym sezonie pojechali na wakacje i wrzucili z nich fotkę na necie.
Tylko jakiś zakompleksiony małostkowy człek może się o coś takiego przyczepić.
"nie na parę miesięcy ale drugi dzień po odpanieciu to trochę "
A na trzeci dzień już byłoby ok? czy może tydzień muszą odczekać, albo jednak te pół roku...
2
@Lucyfffer czyli Ci co nie byli na ME mogą dalej prowadzić swoje media społecznościowe, a ci co pojechali (mówimy o naszych kadrowiczach) muszą zawiesić najlepiej na parę miesięcy prowadzenie swoich kont społecznościowych, albo wrzucać TYLKO i WYŁĄCZNIE zdjęcia jak się samobiczują...
12
@Lucyfffer A te wakacje są bo słabo zagrali na Euro czy za to że cały sezon grali w piłkę z mniejszymi lub większymi sukcesami w swoich klubach? To jest odpoczynek po całym sezonie przedłużonym dodatkowo o Euro, a nie "nagroda" za ME.
Popier... was już totalnie że przyczepiacie się o o fotkę z wakacji po całym sezonie gry w piłkę.
0
@chavez tylko dalej brak porządnego defensywnego pomocnika...
0
@Rust_Cohle dokładnie, przepychają ich jak tylko można, jak na ostatnich MŚ.
1
@tristan87 moim zdaniem dostanie jeszcze któryś z półfinałów (jako główny) a finał dla Orsato bo kończy karierę po Euro.
1
@JohnA a to tylko dlatego że nie potrafił wymówić Szczecin.
0
@RosjaninBut i to wszystko w nieco ponad 2 minuty, przyroda jest niesamowita.
0
@FCB_dimiC a i tak bym mu dał, co tam przepisy i regulacje Tebasa...
1
@Kozinho. każdy który by chciał, 1, 10, 99 cokolwiek byle by do nas trafił. Idealnie by się wpasował w naszą pomoc, takie brakujące ogniwo w tej naszej układance.
3
@Przemek2323 ambicja, wola walki to coś dobrego, jednak czasem może to się przerobić w coś kompletnie odwrotnego, w sensie dające odwrotne skutki. Tak jak w przypadku tego Pana z Portugalii. Ten facet naprawdę potrzebuje pomocy choćby porządnego psychologa bo facet już od dłuższego czasu nie ogarnia sam siebie.
Ale też zgadzam się z Objectivo że z tym brakiem wyskoku to raczej nie trafiłeś. Dalej to akurat mu zostało i chyba już tylko to. Facet wyskakuje na boisko jak mało kto, ale już ma braki szybkości, refleksu, nawet jakoś tak karykaturalnie wyglada jego panowanie nad własnym ciałem. Taki sztywny się zrobił.
Wieku nawet on nie oszuka.
0
@betonito a tu spora część chciała to oglądać dalej... Tylu masochistów to się tu nie spodziewałem..
0
@macio_944 będzie dobrze, zobaczysz.
A na pewno będzie lepiej niż jakbysmy znów mieli oglądać te okopy Słoweńców.
2
Brawo, jak drużyna nie umie atakować to i karnych strzelać nie potrafią.
Portugalia gra dalej i bardzo dobrze. Lepiej oglądać taki futbol niż to co Słoweńcy prezentują.
Portugalia Francja, będzie się działo, będą iskry. Czekamy.
2
Ale broni!!! 3 z rzędu...
0
Nie ma!! Portugalia gra dalej???
0
@GeneralXavi od Słoweni na pewno.
0
Nie ma!!! Dalej Portugalia!
1
Niech Portugalia jednak to przejdzie, dość już antyfutbolu na tym turnieju. Słoweni dziękujemy już.
0
@GeneralXavi serio chcesz oglądać dalej tak gówniana grę jak Słowenia prezentuje???
0
Słoweńcy cieszą się z remisu, pewien jegomość powiedziałby że mały mental mają...
19
To 0:0 i tak się lepiej oglądało niż ta kopaninę Francji z Belgia.
1
On ryczy.... Co za typ...
0
@macio_944 zgubiłeś 2h
1
@okiemtypera_lucaxx95 no jak nie jak tak.
1
Jak to było? Komentator doszedł czy jakoś tak...
0
@Lionel_Messi10 ooo ambasada Argentyny się oburzyła...