2

Sędzia pozwala grać, nie wytrzymuje gry co chwila. Widać że sędziuje a premier league.
Dobre zawody arbitra, oby trzymał poziom.
Ewentualnie Kroos i Rodri po kartce mogli wyłapać. Ale jak nie dał w jedną to i nie dał w drugą. Bardzo dobre takie podejście. Obie ekipy traktuje się tak samo.

2

Niemcy narazie, ładnie, zespołowo, widać pomysł na mecz.
Hiszpania nie jest sobą, głównie indywidualne akcje Nico.
Narazie taktycznie Niemcy ogrywają Hiszpanów.

0

I bez kartki dla Rodriego za taki perfidny taktyczny faul...

0

Niemcy zaczynają przejmować kontrolę nad meczem. 2x więcej podań, prawie 60% czasu przy pilce.

0

Ajj blisko było, szkoda sytuacji Harvetza..

3

Komentarz usunięty

1

Żółta kartka za to? To Olmo wbiegł w Niemca. Już drukarnia pod Hiszpanie...

1

@sergio5 przez internetowe konto można to załatwić, zarówno zamówienie pakietu, jaki i późniejsza wiadomość o rezygnacji. Tak januszowałem własnie z pakietem Mistrzowska Piłka w tym poprzednim sezonie ;)
Wiem że to tylko niby 5 zł różnicy wychodzi ale z tym zobowiązaniem to jest (a przynajmniej tak było) do końca mojej umowy a nie wiedziałem sensu żeby przez 3 miesiące (wakacje i duża część września) płacić za pakiet ligi mistrzów która wtedy nie gra...

1

@sergio5 nie przyjanuszowałeś bo mogłeś je miec za 15 ziko za miesiąc ;)
włączasz ten pakiet (bez zobowiązania - za 30 zł) w danym miesiącu a płacisz dopiero od kolejnego pełnego miesiąca (na koniec którego wyłączasz pakiet. I tak co dwa miecy i wchodzi płatność 30 zł co drugi miesiąc.

To mówił ja Januszek.

0

@TheNekro94 Ja za Niemcami, a z drugiej pary (Francja Portugalia) właściwie mi obojętnie, niech przejdzie drużyna która zagra bardziej otwarty, ofensywny futbol.

1

@Joe_Barbaro W Hiszpanii jest Euro????

2

@MarianoItalianoVero te Polsaty premium były w ofercie c+ tylko do końca czerwca. Tak samo jak w Polsat box czy jak tam się nazywają mieli canal+3 i 4 chyba z ekstraklasa. Ich wzajemna umowa wygasła właśnie z końcem czerwca i już nie udostępniają sobie tych kanałów.
https://satkurier.pl/news/237616/koniec-wymiany-kanalow-polsat-box-i-canal.html

1

@Kgorecki2500 ". Poza jednym nudniejszym odcinkiem (3) to naprawdę mi się podoba."
A mi się ten 3 odcinek z retrospekcją podobał bardziej aniżeli dwa pierwsze...
Ale na tym skończyłem wczoraj, dziś dopiero może 4 i 5 wleci wieczorkiem.

1

@AFA wzajemnie przyjacielu.

1

@Tasde ahh ile dałby żeby mieć możliwość "wstydzić się" za mistrzostwo Europy Polski...

0

@Lola120 nie ma czegoś takiego jak fajna praca. Musisz sobie znaleźć hobby za które ktoś Ci bedzie płacił.

1

@mientusek1407 ja się nie składam i też mnie to nie obchodzi.

0

@AFA "To musi być prawdziwy szok, dla kogoś, kto operuje jedynie zero - jedynkowymi zwrotami, jak puchar farmerów, mało znaczący turniej itp."

No dokładnie, to muszą być ograniczeni ludzie. Vamos Argentyna!

;)))

0

@AFA "ale to jest tak naprawdę jedyny zawodnik, który potrafi pociągnąć ofensywę "
Skoro takie słowa o Viniciusie pisze członek ambasady Argentyny to coś chyba musi być na rzeczy...
;)

1

@Radioactive9705 I wg @Tasde cała Grecja powinna się tego mistrzostwa Europy wstydzić.

1

@Roobo jak dla mnie adekwatny byłby przedział 60-90.

0

@lucca87 Niemcy, Francja, Szwajcaria, Turcja.

2

@Arden Głupia decyzja, oby Europa nie wzięła przykładu.

1

@Jonyx "Taki Mbappe ma za mało pokory "
No bo CR to od zawsze się pokorą cechował...

8

@Lucyfffer "tu nie chodzi o wakacje a o szacunek do kibica"
Ja jestem kibicem i mi żadnego szacunku nie ujęto tym że piłkarze po całym sezonie pojechali na wakacje i wrzucili z nich fotkę na necie.
Tylko jakiś zakompleksiony małostkowy człek może się o coś takiego przyczepić.

"nie na parę miesięcy ale drugi dzień po odpanieciu to trochę "
A na trzeci dzień już byłoby ok? czy może tydzień muszą odczekać, albo jednak te pół roku...

2

@Lucyfffer czyli Ci co nie byli na ME mogą dalej prowadzić swoje media społecznościowe, a ci co pojechali (mówimy o naszych kadrowiczach) muszą zawiesić najlepiej na parę miesięcy prowadzenie swoich kont społecznościowych, albo wrzucać TYLKO i WYŁĄCZNIE zdjęcia jak się samobiczują...

12

@Lucyfffer A te wakacje są bo słabo zagrali na Euro czy za to że cały sezon grali w piłkę z mniejszymi lub większymi sukcesami w swoich klubach? To jest odpoczynek po całym sezonie przedłużonym dodatkowo o Euro, a nie "nagroda" za ME.
Popier... was już totalnie że przyczepiacie się o o fotkę z wakacji po całym sezonie gry w piłkę.

0

@chavez tylko dalej brak porządnego defensywnego pomocnika...

0

@Rust_Cohle dokładnie, przepychają ich jak tylko można, jak na ostatnich MŚ.

1

@tristan87 moim zdaniem dostanie jeszcze któryś z półfinałów (jako główny) a finał dla Orsato bo kończy karierę po Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?