Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sędzia pozwala grać, nie wytrzymuje gry co chwila. Widać że sędziuje a premier league.
Dobre zawody arbitra, oby trzymał poziom.
Ewentualnie Kroos i Rodri po kartce mogli wyłapać. Ale jak nie dał w jedną to i nie dał w drugą. Bardzo dobre takie podejście. Obie ekipy traktuje się tak samo.
2
Niemcy narazie, ładnie, zespołowo, widać pomysł na mecz.
Hiszpania nie jest sobą, głównie indywidualne akcje Nico.
Narazie taktycznie Niemcy ogrywają Hiszpanów.
0
I bez kartki dla Rodriego za taki perfidny taktyczny faul...
0
Niemcy zaczynają przejmować kontrolę nad meczem. 2x więcej podań, prawie 60% czasu przy pilce.
0
Ajj blisko było, szkoda sytuacji Harvetza..
3
Komentarz usunięty
1
Żółta kartka za to? To Olmo wbiegł w Niemca. Już drukarnia pod Hiszpanie...
1
@sergio5 przez internetowe konto można to załatwić, zarówno zamówienie pakietu, jaki i późniejsza wiadomość o rezygnacji. Tak januszowałem własnie z pakietem Mistrzowska Piłka w tym poprzednim sezonie ;)
Wiem że to tylko niby 5 zł różnicy wychodzi ale z tym zobowiązaniem to jest (a przynajmniej tak było) do końca mojej umowy a nie wiedziałem sensu żeby przez 3 miesiące (wakacje i duża część września) płacić za pakiet ligi mistrzów która wtedy nie gra...
1
@sergio5 nie przyjanuszowałeś bo mogłeś je miec za 15 ziko za miesiąc ;)
włączasz ten pakiet (bez zobowiązania - za 30 zł) w danym miesiącu a płacisz dopiero od kolejnego pełnego miesiąca (na koniec którego wyłączasz pakiet. I tak co dwa miecy i wchodzi płatność 30 zł co drugi miesiąc.
To mówił ja Januszek.
0
@TheNekro94 Ja za Niemcami, a z drugiej pary (Francja Portugalia) właściwie mi obojętnie, niech przejdzie drużyna która zagra bardziej otwarty, ofensywny futbol.
1
@Joe_Barbaro W Hiszpanii jest Euro????
2
@MarianoItalianoVero te Polsaty premium były w ofercie c+ tylko do końca czerwca. Tak samo jak w Polsat box czy jak tam się nazywają mieli canal+3 i 4 chyba z ekstraklasa. Ich wzajemna umowa wygasła właśnie z końcem czerwca i już nie udostępniają sobie tych kanałów.
https://satkurier.pl/news/237616/koniec-wymiany-kanalow-polsat-box-i-canal.html
1
@Kgorecki2500 ". Poza jednym nudniejszym odcinkiem (3) to naprawdę mi się podoba."
A mi się ten 3 odcinek z retrospekcją podobał bardziej aniżeli dwa pierwsze...
Ale na tym skończyłem wczoraj, dziś dopiero może 4 i 5 wleci wieczorkiem.
1
@AFA wzajemnie przyjacielu.
1
@Tasde ahh ile dałby żeby mieć możliwość "wstydzić się" za mistrzostwo Europy Polski...
0
@Lola120 nie ma czegoś takiego jak fajna praca. Musisz sobie znaleźć hobby za które ktoś Ci bedzie płacił.
1
@mientusek1407 ja się nie składam i też mnie to nie obchodzi.
0
@AFA "To musi być prawdziwy szok, dla kogoś, kto operuje jedynie zero - jedynkowymi zwrotami, jak puchar farmerów, mało znaczący turniej itp."
No dokładnie, to muszą być ograniczeni ludzie. Vamos Argentyna!
;)))
0
@AFA "ale to jest tak naprawdę jedyny zawodnik, który potrafi pociągnąć ofensywę "
Skoro takie słowa o Viniciusie pisze członek ambasady Argentyny to coś chyba musi być na rzeczy...
;)
1
@Radioactive9705 I wg @Tasde cała Grecja powinna się tego mistrzostwa Europy wstydzić.
1
@Roobo jak dla mnie adekwatny byłby przedział 60-90.
0
@lucca87 Niemcy, Francja, Szwajcaria, Turcja.
2
@Arden Głupia decyzja, oby Europa nie wzięła przykładu.
1
@Jonyx "Taki Mbappe ma za mało pokory "
No bo CR to od zawsze się pokorą cechował...
8
@Lucyfffer "tu nie chodzi o wakacje a o szacunek do kibica"
Ja jestem kibicem i mi żadnego szacunku nie ujęto tym że piłkarze po całym sezonie pojechali na wakacje i wrzucili z nich fotkę na necie.
Tylko jakiś zakompleksiony małostkowy człek może się o coś takiego przyczepić.
"nie na parę miesięcy ale drugi dzień po odpanieciu to trochę "
A na trzeci dzień już byłoby ok? czy może tydzień muszą odczekać, albo jednak te pół roku...
2
@Lucyfffer czyli Ci co nie byli na ME mogą dalej prowadzić swoje media społecznościowe, a ci co pojechali (mówimy o naszych kadrowiczach) muszą zawiesić najlepiej na parę miesięcy prowadzenie swoich kont społecznościowych, albo wrzucać TYLKO i WYŁĄCZNIE zdjęcia jak się samobiczują...
12
@Lucyfffer A te wakacje są bo słabo zagrali na Euro czy za to że cały sezon grali w piłkę z mniejszymi lub większymi sukcesami w swoich klubach? To jest odpoczynek po całym sezonie przedłużonym dodatkowo o Euro, a nie "nagroda" za ME.
Popier... was już totalnie że przyczepiacie się o o fotkę z wakacji po całym sezonie gry w piłkę.
0
@chavez tylko dalej brak porządnego defensywnego pomocnika...
0
@Rust_Cohle dokładnie, przepychają ich jak tylko można, jak na ostatnich MŚ.
1
@tristan87 moim zdaniem dostanie jeszcze któryś z półfinałów (jako główny) a finał dla Orsato bo kończy karierę po Euro.