6

@MesQueUnClub96 to w klasyku podwójny go, a zostawmy wtedy samego Viniciusa, Rodrygo czy Belinghama...

0

Teraz kartki nie ma... Ale dziś sędzia pod Belgów gwiżdże jeśli chodzi o przewinienia...

0

@TheNekro94 jest to jakiś pomysł, wyślij Uefie może rozważą to.

0

Goool!! Szybko poszło...
A nie, przez przypadek przełączyłem kanał na jakiś powtórkowy mecz ekstraklasy.

1

@Deviler a co, promocja na tampony jest?

0

@Criss18Barca pytanie tylko jak wtedy wyglądał by sezon klubowy w jego końcówce....

0

@Who_you_mam no nie bez przesady, na bank nie dostał 200 baniek za podpis. Coś czytałem że chyba 80 ale to rozłożone na lata kontraktu.
Tak czy inaczej na pewno finansowo wyszli lepiej niż jakby jeszcze mieli płacić szejkom.

0

@Who_you_mam w sensie innemu klubowi, przecież jeszcze w zeszłym roku dawali ponoć koło 200 baniek, jakby wtedy to nie wypaliło to by dopiero było... Miło dla nas :)

0

@FcPortoFan1999 nie wiem jak to jest, nie lubię koncertów, w ogóle muzyka jest bez sensu.

0

@Who_you_mam w sumie za transfer nie zapłacili więc gorzej niż z Hazardem na tym nie wyjdą...

0

@Bulbulator Niemcy to biorą jednak.

0

@FcPortoFan1999 są bo żona mówi żebym puścił odkurzacz a ja mówię że mecz teraz i jakiś odkurzacz nie będzie mi tu hałasował, są emocje

0

@MesQueUnClub96 zdjąć Doku? Też jestem tego zdania.

0

Dobra, dawajcie już te karne, nich jakieś emocje będą.

2

@Kwiatek1899 a jest on na boisku?

0

Blisko, coraz bliżej... Niech to strzela, może Belgia wtedy zacznie w końcu grać coś.

0

@KrwawiaceoczyVEB jeden był przed bramką, dwóch nabiegalo sprzed pola karnego.

1

@MesQueUnClub96 słaba jest Francja, Belgia jest dramatycznie tragiczna

0

@Cobra303 gdyby tylko Brazylia sie zakwalifikowała na to Euro...

0

@Bobert_Kubicki Francja coś wciśnie, już zaczynają zamykać Belgów na 20/30 metrze

0

@KrwawiaceoczyVEB było 2/3 graczy, miał mnóstwo czasu żeby dobrze wyłożyć i zrobił co zrobił....

1

Narzekacie na Francję ale co powiedzieć o Belgii, to jakaś karykatury drużyny

0

@Faro nawet w tym w którym nie gra ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB może gdyby nie zawalił tego podania w polu karnym jak mu Griezmann wyłożył ładnie piłkę..

0

@cchesterr43 no wczorajszy mecz Anglii był super.

1

@Maciek069 Słowenią

0

@VeB 1899 nie wiem co ty w nim widzisz, nic specjalnego jako komentator, zwykły jak wielu innych.

0

@Faro ej no chłopie a o Grosickim to zapomniałeś?

0

@13th przykro mi

0

Czarne niebo i obraz zerwało... Czas na internet się przełączyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?