Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Reviven najpierw spokojnie wokół bloku żebyś opanował jazdę, równowagę na rowerze i te sprawy, jak już będziesz się czuł pewnie to wtedy możesz do parku pojechać.
0
@joloskyy jakiej bramce Olmo??? Przecież to przypadkowy samobój Kounde. Też się zdziwiłem jak to wpadło.
1
@joloskyy cooo??? Przecież on przy bramce Yamala doszedł niemal.
0
Ale Boras słodzi Yamalowi, mógłby bezstronność chociaż udawać.
0
@killingjoker101 a teraz jesteśmy pewnie że Hiszpania w finale, ale poczekaj chwilę...
0
@Sulimo bo Kounde walnął swojaka???
0
@BulaKG za to po strzale Yamala doszedł ponoć, tak tu czytałem....
0
@OrangeFcb ale ze co??? Przed chwilą czytałem tu że Borek doszedł po golu Francuzów, a później że też doszedł po strzale Yamala... To po jakiej w końcu on jest stronie???
0
@Narrrator Borek doszedł znów przy golu Yamala...
1
@kubix05 po prostu musieli trafić w końcu na jakiegoś słabego rywala ;)
2
@Jakchcesz nazwisko Ridley Scott zobowiązuje do jakiegoś poziomu.
@MesQueUnClub_87 a propo naszej dyskusji o kontunuacjach klasyków. Po zwiastunie zapowiada się niexle.
6
@KmN jak teraz powiedzieć żonie że w tym roku wakacji nie będzie....
A tak serio, gratki.
1
@Kinginiesta brawo Ty. No i tak powinno się załatwiać takie rzeczy.
3
@Eric_Abidal_22 top 30?? czy chodziło o top3?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kinginiesta czyli wcześniej płacąc stówę też miałeś pakiet PSP (polsat sport premium)?
Ja mam umowę dwuletnią do końca roku, wypowiedzenie już złozyłem więc zobaczymy co beda proponować za 3/4 miesiace.
Ale do czego zmierzam. Ci co mieli pakiet PSP wykupiony dodtkowo czy to z zobowiązaniem (+20 zł) czy to bez zobowiązania (+30zł), teraz płacą abonament mniejszy o te kwoty. Ci co mieli ten pakiet (PSP) zrabatowany do 0 zł np przy przedłużaniu umowy to teraz po wygaśnieciu tego pakietu dalej płaca tyle samo. I tyle.
nie rozumiem czemu nagle abonament miałby też się obniżyć skoro odpadł pakiet za który nie płacili.
0
@Kinginiesta ja płacę 69 zł i mam wszystkie nazwijmy to normalne kanały plus paczkę c+ (bez c+ seriale i c+dokument) plus eleveny i max (Hbo).
Mistrzowską pilkę dokupowałem sobie co drugi miesiąc za 30 zł (wychodziło 15 zł za miesiąc dodakowo).
Teraz zapewne będe tak samo robił z tym nowym pakietem z LM, co drugi miesiąc za 30 zł (w pierwszym miesiący zamówienia nie płaci się).
Także ja tak jak miałem tak dalej będę miał.
średnio na miesiąc wychodzi mi zatem 84 zł i mam całą piłkę (odnośnie Barcy).
"zrabatowali ceny do 0 za mistrzowską piłkę jednocześnie podnosząc abonament na zwykłe kanały,"
No to tak nie działa. Nie podnieśli Ci przeciez abonamentu o 30 zł (tyle kosztował ten pakiet bez zobowiązania). Ja płace stałą kwotę za te normalne kanały (69 zł) już chyba z 6 lat. A w ogóle jestem w c+, wczesniej nce chyba od 2010/11 r.
0
@VeB 1899 "czyli mając nke nie mogę liczyć na to że zobaczę ligę Europy ?"
Najprawdopodobniej, no chyba że znów się jakoś dogadają (Polsat z c+), ale narazie nic na ten temat nie słychać.
"stronie widzę mistrzowską piłkę - 0 zł z resztą tak samo jak eleventy które dostałem przy przedłużaniu umowy… "
no dostałeś je niejako w gratisie przy przedłużaniu umowy, sam piszesz że miałeś je za 0 więc nie dopłacałeś za nie.
Sam tak mam z Hbo (teraz Max) i elevenami. mam je na rachunku z 0 zł i też dostałem te pakiety przy przedłużaniu umowy.
"chyba zrobili mnie na sucho… dając te kanały niby w gratisie żeby w takiej sytuacji nie obniżyć ceny rachunku .."
Trochę nie rozumiem...
Nie płaciłeś dodtakowo za nie, wg stawek cennikowych czy jakiś promocyjnych tylko miałeś je zrabatowane do 0 zł.
Rozumiem, że bys wolał podaczas całej umowy za nie dodatkowo płacić by teraz mieć obniżony rachunek za nie???
0
@VeB 1899 Nie będzie ich w c+ zapewne, skończyła się wzajemna umowa pomiędzy c+ a Polsatem na udostępnianie sobie kanałów (Polsat premium dla c+ i canal+3 i 4 z ekstraklasą dla polsatu).
Jeśli cenę pakietu Polsat premium miałeś w zestawie (niejako zrabatowaną) to cena Ci się nic nie zmienia, a jeśli płaciłeś dodtakowo za ten pakiet to cene powinieneś mieć niższą o wartość tego pakietu.
0
@Kgorecki2500 to jak towarzysz jak przeciwko przyjaciołom Putina?
No albo jedno albo drugie
0
@AFA moim zdaniem to ten sam casus, poza tym co on pogra w tym Realu, przy Vinim, Rodrygo i Mbappe, w PK sobie pokopie???
Dla mnie to zdecydowanie przepłacony transfer i znów wieksza robota agencji marketingowych w Brazylii aniżeli samego talentu zawodnika.
0
@kanver_ mimo wszytsko reżyseruje Ridley Scott, więc pewien poziom powinnismy miec zagwarantowany.
Ja bardzo chętnie zobaczę, jak będzie fajnie to fajnie...
A jak będzie kicha to będzie po prostu kicha, w żaden sposób to nie umniejszy klasyce pierwszej części.
0
@szkutnik91 przecież to będzie większa wpadka niż nasz nieszczęsny Roque...
2
@MOLESTA gdyby zostal krolem strzelcow Euro i wygral Euro? Zlota Pilka w zasiegu bez problemu.
A skąd. Klubowo kompletnie nic nie ugrał, do tego statystyk indywidualnych też nie ma szałowych.
Nie było by go w pierwszej 3.
3
@TankerHunter chyba naprawdę straciłem zapal do oglądania/interesowania się futbolem skoro pierwszy raz widze to nazwisko a tu spora (jak na Bayern) kwota transeferu.
0
Dobra po świetnym i emocjonującym meczu liczę że w drugim będzie podobnie.
Tutaj nie mam faworyta (w sensie sympatyzowania), niech po prostu wygra lepsza ofensywna drużyna.
0
@Hindus spoko, dzięki za troskę, już podsumowałem mecz:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14590552#comment-14590552
Za stary jestem żeby się przejmować, na cieszę się że obejrzałem fajny emocjonujący mecz.
1
Dziękujemy obu ekipom za te emocje, świetnie się oglądało ten mecz od pierwszej bramki. Gratulacje dla Hiszpanii, mieli trochę szczęścia, różnica w tym meczu to ta celna główna Merino w końcówce i niecelna Fulkriga. Mały detal a jakże ważny i istotny.
Tak czy inaczej, gratulacje dla Hiszpanii.
0
Co ten Nacho...
1
@Encore karny jak nic